UFC Belfast - Bilety, Doloty, Noclegi, itd.

stuleja_emotka_1_1.png
Ślepy jestem i nawet na powiększeniu nie widzę, co to jest?
Palce w napletku?
:DC:
 
Fakt, że jestem troszeczkę młodszy od Ciebie, ale nie pamiętam przyzwoitego albumu IRA
Pierwsze były fajne. Aczkolwiek inne czasy, więc i inne moje odczucia do dawnej muzy.
Poza tym, ja tak około 2005/6 zamknąłem się na nową muzę i niewiele nowych kapel polubiłem od tamtego czasu. W zasadzie to 80/90 mógłbym słuchać non stop, teraźniejsza muza jakoś do mnie nie trafia, z małymi wyjątkami.
 
Pierwsze były fajne. Aczkolwiek inne czasy, więc i inne moje odczucia do dawnej muzy.
Poza tym, ja tak około 2005/6 zamknąłem się na nową muzę i niewiele nowych kapel polubiłem od tamtego czasu. W zasadzie to 80/90 mógłbym słuchać non stop, teraźniejsza muza jakoś do mnie nie trafia, z małymi wyjątkami.
Ira skończyła sie na "Mój dom"
 
Mi sie skojarzylo z ostroznym opuszczaniem mozgu przez lejek do czaszki :) ale nazwa pliku mowi sama za siebie :)
Dobrze, że jesteś, bo chciałbym zgłosić szowinizm i mizoginizm. Powiadomienia nie uwzględniają płci osoby która lajkuje, oznacza bądź odpowiada. Skandal!
 
@klimekone

Na teraz wygląda to tak, że mamy 8 osób. Ty byłabyś dziewiąta

@kaczka41 wskakuj na pokład

Może @Batman byłby zainteresowany? Myślę kogo by tu jeszcze zwerbować. Tak jak pisalem wczesniej mam typka na Twitterze, który wyraził cheć wyjazdu i ma mi dać znać do końca tygodnia czy się pisze
 
Ja bankowo lecę! Tylko, że ominie mnie ważenie, bo będę trochę późno :/ w Piątek około 20 ląduję i w Niedziele po południu bym wracał.
 
Ja bankowo lecę! Tylko, że ominie mnie ważenie, bo będę trochę późno :/ w Piątek około 20 ląduję i w Niedziele po południu bym wracał.

To spoko. Spotkamy się na miejscu bankowo. Czyli rozumiem, że piszesz się na na zrzute na fight club? Na łepetyne wyjdzie jakoś 49zł

Zostały dwa miejsca. Cel coraz bliżej :bayan:
 
Dobra, to kto na ochotnika pomoże mi z rezerwacją biletów itp? #firsttime xDDDD

Wchodzisz w link nad tobą. Zmieniasz date na 18 wylot, 21 powrót - 116zł. Spraedź okazje
I lecisz z danymi. Odezwe się na fb gdybyś czegoś nie wiedziała
 
To spoko. Spotkamy się na miejscu bankowo. Czyli rozumiem, że piszesz się na na zrzute na fight club? Na łepetyne wyjdzie jakoś 49zł

Zostały dwa miejsca. Cel coraz bliżej :bayan:
Noo bliżej terminu się dogadamy co i jak. Wiadomo, że się dorzucam :)
 
Ale na spamowaliscie dziś w temacie.
@Hightower apropo biletów, to ja kupowałem na stronie ryanaira. Pośrednik się opłaca przy tradycyjnych liniach, gdzie można wyłapać jakieś promocje na łączonych lotach, czy błędach taryfowych- tak w skrócie :) jeśli chodzi o low costy to taniej niż na ich stronie na 99,99% nigdy nie znajdziesz nigdzie :P
 
Back
Top