UFC Belfast - Bilety, Doloty, Noclegi, itd.

Proponuje zrzutę na FightClub, żebyśmy nie mieli niemiłej niespodzianki z brakiem biletów, mój wygasł około lutego. Koszt ogólnie to 75$, na rok, czyli przez rok mamy dostęp do presale'i na wszystkie gale UFC, nie wyjdzie drogo, plus o ile dobrze pamiętam, to jak ja zamówię, to mam jakieś zniżki z tytułu tego, że już kiedyś korzystałem.

Tak zrobimy. Poczekamy jeszcze kilka dni, może ekipa sie powiększy to i koszty FC będą niższe. Orientujesz sie ile na jedno konto mozna zamówić biletów?
 
6 biletów na jedno konto

UFC Fight Club Pre-Sale Tickets:

Ultimate and Elite Fight Club members, use your unique pre-sale code to be the first to get ticket access for 18 UFC events total, with a 6 ticket limit per event (unless otherwise noted). Once a pre-sale has been announced, you will find all the relevant information on this page, including your unique pre-sale code. Be sure to check back regularly for pre-sale announcements!

http://www.ufcfightclub.com/presales
 
6 biletów na jedno konto

UFC Fight Club Pre-Sale Tickets:

Ultimate and Elite Fight Club members, use your unique pre-sale code to be the first to get ticket access for 18 UFC events total, with a 6 ticket limit per event (unless otherwise noted). Once a pre-sale has been announced, you will find all the relevant information on this page, including your unique pre-sale code. Be sure to check back regularly for pre-sale announcements!

http://www.ufcfightclub.com/presales
Zaklepuje 2 ja i @igla1993
 
Zaklepuje 2 ja i @igla1993

Wiesz, zdecydowanych z zakupionymi biletami lotniczymi jest nas właśnie sześciu. Jesli pojawią się kolejne osoby to powstaje problem. No chyba, ze na wylot zdecyduje się kolejną szóstka to komplikacja znika. Mam gościa na twitterze, który jest zainteresowany wspólnie ze znajomym. Do końca tygodnia ma mi dać znać

Licząc jeszcze Hightowera to teoretycznie byłyby jeszcze 3 wolne miejsca. Trzeba się streszczać bo do 21 września coraz bliżej

Na fight club zrzuta po 49zł do @SCStunner ma się rozumieć
 
Wiesz, zdecydowanych z zakupionymi biletami lotniczymi jest nas właśnie sześciu. Jesli pojawią się kolejne osoby to powstaje problem. No chyba, ze na wylot zdecyduje się kolejną szóstka to komplikacja znika. Mam gościa na twitterze, który jest zainteresowany wspólnie ze znajomym. Do końca tygodnia ma mi dać znać

Licząc jeszcze Hightowera to teoretycznie byłyby jeszcze 3 wolne miejsca. Trzeba się streszczać bo do 21 września coraz bliżej

Na fight club zrzuta po 49zł do @SCStunner ma się rozumieć
Zaklepuje smycz.
bo w koszulke nie wejde
 
Ja tez rzuciłbym te 5 dych na fight club aby była pewność, że chapniemy te bilety.
 
Ja tez rzuciłbym te 5 dych na fight club aby była pewność, że chapniemy te bilety.

Miło to słyszeć ale to w przypadku uzbierania drugiej szóstki

@duubertowa oczy mnie chyba nie mylą i dobrzę widze, że się wybierasz?

Oznaczam Was bo byliscie chętni na Manchester. Jeśli Anglia nie wypaliła to może Irlandia Północna? 6 osob juz leci. Fajnie by było aby uzbierało sie kolejne szesc osob to tak jak my ogarnęlibyście sobie fight club i bez problemu zakuplibyście bilet na gale. ZOSTAŁ TYDZIEŃ

@Milionyzłotych @kumpel1908 @kklocekk @Chujcew @PIR
@DD40 ? :smile:
 
Miło to słyszeć ale to w przypadku uzbierania drugiej szóstki

@duubertowa oczy mnie chyba nie mylą i dobrzę widze, że się wybierasz?

Oznaczam Was bo byliscie chętni na Manchester. Jeśli Anglia nie wypaliła to może Irlandia Północna? 6 osob juz leci. Fajnie by było aby uzbierało sie kolejne szesc osob to tak jak my ogarnęlibyście sobie fight club i bez problemu zakuplibyście bilet na gale. ZOSTAŁ TYDZIEŃ

@Milionyzłotych @kumpel1908 @kklocekk @Chujcew @PIR
@DD40 ? :smile:

Intensywnie nad tym myślę, ale nie wiem czy dam radę w tym roku bo na studiach plan zaczyna mi się już klarować i niestety nie wyglada to najlepiej...
 
Miło to słyszeć ale to w przypadku uzbierania drugiej szóstki

@duubertowa oczy mnie chyba nie mylą i dobrzę widze, że się wybierasz?

Oznaczam Was bo byliscie chętni na Manchester. Jeśli Anglia nie wypaliła to może Irlandia Północna? 6 osob juz leci. Fajnie by było aby uzbierało sie kolejne szesc osob to tak jak my ogarnęlibyście sobie fight club i bez problemu zakuplibyście bilet na gale. ZOSTAŁ TYDZIEŃ

@Milionyzłotych @kumpel1908 @kklocekk @Chujcew @PIR
@DD40 ? :smile:
Zobacze jaki Card bedzie, ja ogolnie ze starym chcialem leciec zabrac go na gale raz w zyciu niech doswiadczy xD
 
Nawet jesli to to sa studia dzienne do cholery, a nie wiezienie czy chocby praca.

Mat rusz głową. Studenci dzienni w dużej mierze, żyją z kasy rodziców a taki wypad to nie są tanie rzeczy. Dla mnie to zasłona dymna ale może lepiej niech sami zainteresowani się wypowiedzą. Zresztą już to zrobili więc po co drążyć?
 
Mat rusz głową. Studenci dzienni w dużej mierze, żyją z kasy rodziców a taki wypad to nie są tanie rzeczy. Dla mnie to zasłona dymna ale może lepiej niech sami zainteresowani się wypowiedzą. Zresztą już to zrobili więc po co drążyć?
Dla mnie powazniejszym powodem jest wlasnie "nie mam kasy" albo nawet i proste "nie chce mi sie". Zaslanianie sie planem studiow? Bitch please ;)
 
Jestem bardzo poważnie zainteresowany:beer: zwłaszcza że kobita mnie namawia bym jechał bo mega okazja, wyjaśni się w tym tygodniu. Takie pytanko jakby nie udało się kupić biletów to i tak ekipa by leciała dla samego wypadu czy odwołanie rezerwacji itp?
 
Jestem bardzo poważnie zainteresowany:beer: zwłaszcza że kobita mnie namawia bym jechał bo mega okazja, wyjaśni się w tym tygodniu. Takie pytanko jakby nie udało się kupić biletów to i tak ekipa by leciała dla samego wypadu czy odwołanie rezerwacji itp?

Ogarniamy fight club więc nie ma opcji, że nie dostaniemy biletów
 
Back
Top