UFC 232: Jones vs Gustafsson II

Alves94

Jungle Fight
Light Heavyweight
upload_2018-12-17_22-6-24.png


I od razu dubel zabójca:

Cyborg + Piotr Jan @1.94

Kot Zingano @1.72

Chciałem dodać Ryana Halla, ale to nazwisko jest takie nieprzewidywalne w oktagonie :lol:
 
Cyborg + Piotr Jan @1.94
Jak dla mnie oboje nie są aż takimi faworytami jak wskazują kursy, Jan ostatnio męczyl sie z jakims azjata wzietym z dnia na dzien, dla Cyborga bedzie to pierwszy powazny test od dawna, a Nunes ladnie dojebana na masie byla 2 tygodnie temu

Latifi powinien rozniesc szklanoszczekiego przed czasem
 
Jak dla mnie oboje nie są aż takimi faworytami jak wskazują kursy, Jan ostatnio męczyl sie z jakims azjata wzietym z dnia na dzien, dla Cyborga bedzie to pierwszy powazny test od dawna, a Nunes ladnie dojebana na masie byla 2 tygodnie temu

Latifi powinien rozniesc szklanoszczekiego przed czasem

O Latifim też myślałem, ale wolę Kota.

Cyborg to Cyborg, nie wiem co musi zrobić Nunes, żeby ją porobić - jeszcze na przestrzeni 5 rund i w 145, czyli wadze wyższej.

Petr to niesamowity kozak w stojce, fakt ostatnio bardzo się męczył. Douglas ostatnio miał życiowke z Vera, ale: jakie jest prawdopodobieństwo, że obaj znów tak zawalcza? Że Yan będzie znowu męczył bule, a Douglas, który walczy w kratkę znowu zrobi życiowke? Nie będę skreślac zawodnika, bo 3 miesiące temu miał gorszą walkę :boss:
 
Gustafsson 3.30
Condit 2.45
Harris 1.63
Millender 1.66
Jackson 1.80

Korci mnie jeszcze Corey, ma prawie wszystko, by zajechać Latifiego. Problem w tym, że celny gong i może być po nim.
 
Uwaga podaje dwa pewniaczki na te galę: Millender i Megan Anderson
Nie, zebym skreslal Megan, ale bezzapasowa Holm obalila já az 4 razy, a Cat cholernie lubi obalac (a jest w tym o niebo lepsza) i jestem przekonany, ze na tej tendencji bedzie uszyty jej gameplan. Choc jak wczesniej napisalem wcale nie skreslam Megan.
 
Holm obalila já az 4 razy

Oj, chyba w jednej rundzie. Z tego co pamiętam było tam dużo więcej obaleń, 7 albo 8 :nono:

Jak napisałem wyżej, stawiam na Kota i nie za bardzo widzę opcje, żeby Megan wygrała. Z pleców ani nie da KaOsa, ani nie podda :werdum:
 
Siyar panowie odkad wrócił wygląda zajebiście kursik ładny.

Mysle nad BJ Penisem pewnie mnie mega pojebało ale ma zajebiste Jiu Jitsu a Hall tylko z tego słynie praktycznie. Zmieńcie moje zdanie błagam.
 
U którego buka są najlepsze/najwyższe kursy ?
Nie ma takiego. Rozne buki posiadajá rozne plusy. Jeden ma bogatá oferté specjalná, drugi lepsze kursy, zas trzeci wysokie limity.
Za to latwo jest jest wymienic te, ktore sá najgorsze.:mamed:
 
Nie ma takiego. Rozne buki posiadajá rozne plusy. Jeden ma bogatá oferté specjalná, drugi lepsze kursy, zas trzeci wysokie limity.
Za to latwo jest jest wymienic te, ktore sá najgorsze.:mamed:

Taki u którego będę mógł postawić z 10,000 PLN na jedną walkę.
 
Taki u którego będę mógł postawić z 10,000 PLN na jedną walkę.

Nie wiem jak u polskich buków, ale w tych u których gram to w.hill i moze betfred. Choc nie obejdzie sié bez récznej autoryzacji. Podobno Pinnacle tez nie ma limitów, ale "podobno", bo tam nie gram.
 
Nie wiem jak u polskich buków, ale w tych u których gram to w.hill i moze betfred. Choc nie obejdzie sié bez récznej autoryzacji. Podobno Pinnacle tez nie ma limitów, ale "podobno", bo tam nie gram.


Dzięki chłopaki. Nie znam się na tym, a nie mam czasu zagłębić się w temat, bo zarobiony jestem przed świętami, ale chciałbym ogarnąć temat, bo 30 grudnia już za pasem.

A najwyższe kursy ? Pomijając oczywiście w takim przypadku limity ?

Choc nie obejdzie sié bez récznej autoryzacji

Co to znaczy ?

Generalnie chodzi mi o buka, u którego mogę się szybko i sprawnie zarejestrować bez zbędnego pierdolenia i postawić konkretny pieniądz na walkę z tej gali.
 
A najwyższe kursy ? Pomijając oczywiście w takim przypadku limity ?

Ponownie, pinnacle. Nieco dłużej może trwać autoryzacja dokumentów, ale mając ponad tydzień na pewno się wyrobisz. Na bet365 są ciekawe live, na ohmbecie bogata i wczesna oferta, choć ostatnio zwiększyli marżę. Ale nadal na spory plus są ich zakłady specjalne, zjadające dupą konkurencję (skybet również ma ciekawe, choć inne).
 
Last edited:
Generalnie chodzi mi o buka, u którego mogę się szybko i sprawnie zarejestrować bez zbędnego pierdolenia i postawić konkretny pieniądz na walkę z tej gali.

Tym zdaniem zepsułeś wszystko co wcześniej pisali. Szybko i sprawnie zarejestrujesz się u złodziei (juroszek etc). We wszystkich zagranicznych bukach chwilę to zajmie - autoryzacja dokumentów i zabawy z vpn (mimo że Opera ma wbudowany jakiś vpn, to często trzeba go zmieniać i bardzo często robić to po kilka razy, bo nie łapie go od razu)

Ja już coraz rzadziej bawię się w bukmacherkę, więc nie wiem jak to wygląda, ale jeszcze rok temu w miarę szybko mógłbyś uzyskać dostęp do Pinbeta (azjatycki odpowiednik Pinnacle dla profesjonalnych graczy)
 
Tym zdaniem zepsułeś wszystko co wcześniej pisali.

Ło la boga, nie chciałem niczego zepsuć czcigodny Alvesie. Mówiłem, że się na tym nie znam, a wyjaśniłem, że chodzi mi o coś co na spokojnie zdążę ogarnąć do 30 grudnia.

Lata temu grałem trochę, ale tylko na piłkę nożną. Wtedy też Pinnacle był godny polecenia, ale pierwsze primo, to było dawno i nie wiedziałem czy to aktualne, a drugie primo nie wiem jak to wygląda w kontekście mma, bo ostatnią galą wszechstylowej walki wręcz jaką obstawiałem była Pride 31, chyba w stacjonarnej Fortunie, także wypadłem trochę z obiegu. :fjedzia:
 
Śniło mi się, że Nunes i Cyborg uczestniczyły w konkursie skoków narciarskich. Nunes skoczyła słabo ale wylądowała. Gdy nadszedł czas Cyborg, wszyscy zgromadzili się wokół skoczni i chcieli jej skok. Była wielka ekscytacja i ogólne Cyborg na kozaka podchodziła, dało się to wyczuć, wszyscy widzieli w niej faworyta. Była tak pewna siebie, że nawet w trakcie zjazdu ze skoczni robiła sztuczki (tak, da się!). No i przy wyskoku chciała zrobić salto... i się wywaliła! Ledwo przeskakując hopkę. Wszyscy zaczęliśmy buczeć i gwizdać na nią a Amanda mając ten swój średni skok wygrała odległością.

Dlatego teraz sam nie wiem... postawić na Nunes? Jeśli Cyborg wejdzie na kozaka i zacznie się popisywać to może coś się stanie i ją Nunes obskoczy?
 
Śniło mi się, że Nunes i Cyborg uczestniczyły w konkursie skoków narciarskich. Nunes skoczyła słabo ale wylądowała. Gdy nadszedł czas Cyborg, wszyscy zgromadzili się wokół skoczni i chcieli jej skok. Była wielka ekscytacja i ogólne Cyborg na kozaka podchodziła, dało się to wyczuć, wszyscy widzieli w niej faworyta. Była tak pewna siebie, że nawet w trakcie zjazdu ze skoczni robiła sztuczki (tak, da się!). No i przy wyskoku chciała zrobić salto... i się wywaliła! Ledwo przeskakując hopkę. Wszyscy zaczęliśmy buczeć i gwizdać na nią a Amanda mając ten swój średni skok wygrała odległością.

Dlatego teraz sam nie wiem... postawić na Nunes? Jeśli Cyborg wejdzie na kozaka i zacznie się popisywać to może coś się stanie i ją Nunes obskoczy?
A jaki kurs jest na to że Cyborg nie wyjdzie z progu?
 
Back
Top