UFC 231: Holloway vs. Ortega - kursy, dyskusje

Szalony tasiemiec: OAM dec + Chookagian dec + Gadelha dec + Dawodu dec + Shevchenko unanimous dec + MAX na zamkniecie = AKO 97,63
 
Holloway 2.03
JJ 3.45
Manuwa 2.62
Anders 1.83
Oliveira 2.27

Max wniósł na wagę 144.5 funta i wygląda naprawdę dobrze. Według mnie kurs z kosmosu.
 
Też biorę z pocałowaniem w rączkę.
Kurs na prawdę atrakcyjny. Ja jeszcze puściłem za drobne coś takiego:
Holloway (win, most strikes, most td.) - @9.00
Czuję w kościach, że Ortega sam będzie się tak ustawiał żeby ułatwiać Maxowi zadanie.:korwinlaugh:
 
Kurs na prawdę atrakcyjny. Ja jeszcze puściłem za drobne coś takiego:
Holloway (win, most strikes, most td.) - @9.00
Czuję w kościach, że Ortega sam będzie się tak ustawiał żeby ułatwiać Maxowi zadanie.:korwinlaugh:

Stylistycznie to dobra walka dla Maxa, jak będzie to rozgrywał równie mądrze co poprzednie pojedynki to powinno być łatwo.
 
Jak dla mnie :
Kyle Bochniak - powinien ogarnąć tego Bambo z Kanady , Bochniak walczy w kratkę , ostatnio przegrał z Zabitem decyzją , Kanadyjczyka będzie to 3 walka (na razie bilans 1-1) i wątpię żeby przeszedł Bochniaka który mimo nie imponującego rekordu 8-3 daję rade. Myślę że kurs 2.2 jest dobry jak na minimalnego faworyta
Gadelha - 1.3 kurs może nie porywa , ale w mojej opinii "Klałdiusz" jest w tej walce murem nie do przejścia dla Ansaroff
z pewnością kolejnym faworytem jest Rakic , w ostatnim pojedynku pokazał naprawdę duży potencjał , ale kurs 1.2 ? Raczej nie warto , nigdy nie wiadomo czy sparingpartner Jonesa nie zaskoczy.
Osobiście zastanawiam się czy nie dać coś również na Manuwe , który może spokojnie usadzić chaotycznego Santosa , a kurs 2.55 jest zachęcający
 
Na razie dorzucam tylko Manuwa-Santos by DEC po 4.9 - takie małe szaleństwo, ale na farcie może wejść. Kluczowa będzie zapewne pierwsza runda.
Reszta jutro. Mam parę pomysłów, ale wolę się z tym przespać, bo na euforii pod hasłem: "hurra, weekend czas zacząć!", można trochę przeszacować ryzyko...
 
u mnie poszło:

1. Shevchenko wygra przed czasem + Dawodu + Chookagian = 115 do wygrania
2. Holloway + Theodorou = 200 do wygrania
3. Holloway wygra przed czasem = 200 do wygrania
 
Tasiemka czeka
 

Attachments

  • IMG_20181208_224531.jpg
    IMG_20181208_224531.jpg
    69.9 KB · Views: 56
Max-Brian +2,5r 1.7
Brian 1.95
JJ-Val DEC 1.55; +2,5r 1.3
JJ DEC 5
Gunni-czarny kowboj -2,5r 1.4
Bochniak-Dawodu DEC 1.6
Plakat-Maczeta +1,5r 2.29
Plakat KO 3.5
Klaudyna-dziewczyna Nunes DEC 1.35
Ansaroff DEC 4.5
Anders-Elias DEC 1.4
Chookagian-Eye DEC 1.3
Chookagian DEC 1.85
Laprise-Lima +1,5r 1.65
Katona-Lopez +2,5r 1.6
Ferreira-Nelson przed czasem 1.47
Nelson KO 10
Clark-Rakic DEC 2.5; +1,5r 1.65
 
Wyśmiałbym ten innowacyjny boks, ale z moimi dzisiejszymi wynikami mi nie wypada ¯\_(ツ)_/¯
Max 2.03 +
Burns 2.23 +


Asia 3.45 -
Manuwa 2.62 -
Anders 1.83 -
Oliveira 2.27 -


Fajnie, że live'y mnie uratowały.
 
Back
Top