UFC 230: Cormier vs. Lewis - kursy, dyskusje

HeyPussyRUstillThere

UFC
Middleweight
1562_d.png
 
Jacare
Adesanya
Eubanks
Magomedov

Waham się między dodaniem Knighta a Vannaty. Co sądzicie?
No i Cannonier nie wygląda najgorzej za 4.18.
 
Jacare
Adesanya
Eubanks
Magomedov

Waham się między dodaniem Knighta a Vannaty. Co sądzicie?
No i Cannonier nie wygląda najgorzej za 4.18.
Knight niepewny, Vannata też, walczy z niby niepozornym zawodnikiem z serralongo team.
A Branch lubi takich jednowymiarowców gwałcić.
 
Sheymon Moraes 3.65 - wg mnie kurs,który jest przesadzony,warto zagrać za drobne w singlu, Sheymon nie jest aż tak skreślany jak ukazuje kurs
Liczę na Wasze zdanie - czy może nie ma sensu :)
Lima 3,10 -> Wieczorek wchodzi w zastępstwo,a Brazylijczyk mierzył się z całkiem dobrymi zawodnikami,wg mnie wyższego kalibru niż Polak,jeśli przegrywał to przez poddanie i być może tu szansa Wieczorka,ale widzę scenariusz iż zakończy się to TKO na korzyść Limy
 
Kurde.. słabe kursy na tą galę.. trzy które przykuły moją uwagę to :
Chris Weidman 1.53
Montel Jackson 1.6o
Kurt Holobaugh 3.20 ---- dziwię się że taki spory kurs, to będzie wojna w stójce i oboje są w tej płaszczyznie dobrzy
 
Niby trochę tak, ale Weidman też nie jest tytanem kondycji, a w zombie mode Jacare wygląda znacznie lepiej. Mając ponad 2.50 z chęcią to biorę.
Kurde wlasnie nie moge znalezc nigdzie jego ostatniej walki... nie ma jej nawet na fight passie...
 
Ok, obejrzalem i wydaje mi sie ze Jacare to ogarnie. Spuchł w drugiej rundzie ale mysle ze koncowka 1 rundy miala na to spory wplyw gdzie duzo sily stracil na ta balache i mimo to byl dosc aktywnym zawodnikiem. Wogole Gastelum ma chyba najlepsza szczeke w mma... typ dostawal takie bomby ktore watpie zeby Weidman przetrzymal. W stojce Jacare ma wg mnie przewage, jest bardziej dynamiczny i techniczny, w parterze tez bedzie mial przewagę. Weidman sam nie jest tytanem kondycji i dodatkowo wraca po dlugiej przerwie ( mial jakas rzadka kontuzje kciuka)
Ogolnie nie bede zdziwiony jak wygra Weidman ALE bardziej sie sklaniam do aligatora. Kurs tez spoko.
#teamJacare
 
Jacare vs. Weidman (o.2,5 r.) - @2.10
Jacare vs. Weidman (o.1,5 r.) + DC vs. Levis (o.0,5 r.) - @1.97
Kelleher - @2.30
 
Jeden bet odpadl i to dokladnie w trakcie obstawiania. Moze to i lepiej, bo stawialem na Kellehera, a jak widac mial jakies powazniejsze problemy.
 
Na szybko z pamięci:

Lima, Lima by KO, walka -2,5r, koniec w 3 rundzie
Burgos, walka -2,5 r., koniec w 3 rundzie
Vannata, koniec w 3 rundzie
Good, Good by SUB, Good w 3 rundzie choć pewnie wygra wcześniej
Moraes, koniec w 3 rundzie, walka +2,5 r., Arce by SUB
Modafferi, walka -2,5 r., Modafferi by KO(kurs latał coś w okolicy 15 jeśli dobrze pamiętam), koniec w 3 rundzie
Knight, walka +2,5 r., koniec w 3 rundzie
Adesanya, Adesanya by KO, Adesanya w 1 lub 2 rundzie, walka -1,5 r., chyba jeszcze walka -2,5 r.
Roberson, walka -2,5 r, walka -1,5 r
Branch, walka +1,5 i +2,5r, walka zakończy się DEC
Weidman, koniec w 3 rundzie
Cormier, Cormier by KO, Cormier by SUB, walka +1,5 r i +2,5 r., Cormier w 4

Chyba zdążyłem, konkretnych kuponów nie pamiętam, bo jak widać trochę tego jest. Jedziemy z tematem, a już niedługo liczymy hajs. Powodzenia
 
Back
Top