UFC 229: Nurmagomedov vs. McGregor - kursy, dyskusje

HeyPussyRUstillThere

UFC
Middleweight
1566_d.png
 
Niestety, ale za duży kurs na Antka Pettisa... ale pewnie skontruję Fergiem w trzeciej.
Derrick Lujis 2.70 będzie obijany przez większość czasu, a potem wystrzeli jakimś lujem z dupy i pewnie wygra :siara:
 
Kurs na OSP mi się podoba. Ferga fajnie się gra na live. Khabib pewniaczek - mam nadzieję, że magia Conora zadziała i kurs na Khabiba podskoczy.
To chyba będzie na tyle z mojej strony.
 
Khabib (most str.1r) - @2.75
Khabib (win, most str. & td.) - @2.10
Khabib ( win in 3-4r, score 4+ td. & 60+ srt.) - @15.00
 
daje over + 1,5 kurs 1,50 pln całkiem możliwe... $ raczej khaabibaaal bedzie chciał sprowadzić i kropeleczka na Mc... co kropelka sklei sklei żadna siła nie odklei hah .. w starciu z Al Iaquinta nic specjalnego ze strony muslima... no nie mogł go ubić.. Al tam wystrzelił ze dwa razy i ciepło sie zrobiło taktycznie, obalenia kontrola tylee.. szanuje khabibala ale.. chce zobaczyc jak Mc killim goo precyzja ponad siłe! :) ciekawe??.. toć tuż za rogiem ufc 229 pozdro 5! :)
 
daje over + 1,5 kurs 1,50 pln całkiem możliwe... $ raczej khaabibaaal bedzie chciał sprowadzić i kropeleczka na Mc... co kropelka sklei sklei żadna siła nie odklei hah .. w starciu z Al Iaquinta nic specjalnego ze strony muslima... no nie mogł go ubić.. Al tam wystrzelił ze dwa razy i ciepło sie zrobiło taktycznie, obalenia kontrola tylee.. szanuje khabibala ale.. chce zobaczyc jak Mc killim goo precyzja ponad siłe! :) ciekawe??.. toć tuż za rogiem ufc 229 pozdro 5! :)
Co ty pierdolisz człowieku? :lol:
 
haha beczke se kręciłem koleżko slangiem prosto z buszu a tu ciężka rozkmina tematu... co on nawleka co on pierdoli..
jak nie łapiesz napisz czego, postaram sie bardziej elokwentnie rozwinąc pierdolenie dotyczące tamtego posta co do walki Khabiba z Conorem, czy ewentualnie w moim odczuciu słabego pokazu skila jak na jego umiejętności w walce Al Iaquinta.. więc.. w razie wu ziomal zapraszam do konwersacji by rozjaśnić co nie jasne :) pewnie na głowie już była myśląca co za pół debil pisze... haha jeden jorgnie beczke między wierszami a trzeci uzna za debila takie życie... 5piona! :)
 
Ja myślę że Tony Martin ogarnie Laflare, dobrze się zaprezentował z Nakamurą czy jak mu tam.

Nawet bardzo dobrze, ale Nakamura jest słaby fizycznie, a Laflare to zapaśniczy dzik. Pożyjemy, zobaczymy ¯\_(ツ)_/¯
 
Słabe coś zainteresowanie tą gala. Ledwo dwie strony komentarzy A walką wieczoru takie kultowe postacie

1.5 rundy over co myślicie ? Niby niespodzianka od conora może wyjść w każdej chwili.
 
Overki odpuszczam,ale podejrzewam szarżę Conora od razu i metodycznie Nurma może pokazać mu dagestańskie linie lotnicze.
Nie wiem czy będę stawiał na tę walkę, sercem za Conorem ale weryfikacja i chłodna głowa Khabiba może to skończyć.
Pomimo tych obelg i akcji z tatą, nie podejrzewam żeby była oktagonowa wojna(decyzja Nurmy choćby przeleżana)
Sitenkov-Duffy-Diaz-Nurmagomedov - pogromcy McGregora ;]
 
Słabe coś zainteresowanie tą gala. Ledwo dwie strony komentarzy A walką wieczoru takie kultowe postacie

1.5 rundy over co myślicie ? Niby niespodzianka od conora może wyjść w każdej chwili.
Ryzykowne, Mcgregor go moze ustrzelic w pierwszych rundach.
 
Ciężko typować walkę Khabiba z Conorem, według mnie czym dłużej walka będzie trwała tym gorzej dla McGregor'a bo kondycja nie grzeszy. Scenariusze widzę dwa, chyba większa cześć osób tak obstawia mianowicie: Conor przez szybkie KO/TKO w pierwszych rundach (1-2), albo Khabib przez leżakowanie bądz poddanie Conora.
 
Back
Top