UFC 227: Dillashaw vs. Garbrandt 2

HeyPussyRUstillThere

UFC
Middleweight
1492_d.png
 
To że na jakiegoś zawodnika jest wysoki kurs, nie oznacza że od razu mówimy o value. Przy całej sympatii dla Cuba, będę zdziwiony jeśli będzie w stanie wygrać z Moicano, stawiam raczej na to że Brazylijczyk go rozbije.
 
Też nie widzę, jak Swanson miałby to wygrać. Technicznie i szybkościowo Moicano jest lepszy w stójce. Zapasy? Tak samo. Myślę, że jego jedyna szansa Cuba to brawl i KO.
Chyba pójdzie tylko Dillashaw, ale kurs ciągle rośnie, więc czekam. Może Aldrich, bo Viana nie ma w ogóle stójki.
 
Last edited:
Pograłem: Dillashaw+Simon+Moraes+Perez za 120zł, ako 9,95
+ taśma totalnie freakowa za 40zł :)
 
Dillashaw - @1.91
Swanson - @4.00

Btw. @Allibaba znowu jest aresztowany?
 
Last edited:
Hmm dlaczego nikt nie stawia na Garbrandta? ta walka według mnie jest 50/50 równie dobrze można rzucić moneta, pozdro,
 
Hmm dlaczego nikt nie stawia na Garbrandta? ta walka według mnie jest 50/50 równie dobrze można rzucić moneta, pozdro,
Moze i walka 50/50 ale przy kursach pickem wiecej przemawia za TJem, wygrana pierwszej walki, aktualny mistrz (wplywa na punktowanie wyronanych rund), zapasy do ktorych zawsze moze sie odniesc, a nie zdazyl tego zaprezentowac w pierwszym starciu, a jak bedzie dzialac to i przewaga w kondycji, stojka na porownywalnym poziomie, nie mowie ze nie wylapie jakiegos KO'sa bo przegrywal juz w taki sposob i w pierwszej walce byl ustrzelony, ale jezeli kogos stawiac to tylko TJ'a przy takich kursach
 
Hmm dlaczego nikt nie stawia na Garbrandta? ta walka według mnie jest 50/50 równie dobrze można rzucić moneta, pozdro,

TJ jest znacznie lepszy technicznie, ale Cody jest szybszy, przez co uderza mocniej. Dillashaw jednak zrobił mu ostatnio kuku w półdystansie, czyli tam, gdzie teoretycznie to Garbrandt powinien brylować. Przed pierwszą walką było to dla mnie 60-40 na korzyść Snake'a i swoje zdanie podtrzymuje... wygrana patusa nie będzie więc dla mnie żadnym zaskoczeniem.
Mam nadzieję, że odpowiedź do zaakceptowania.
:roberteyeblinking:
 
Hmm dlaczego nikt nie stawia na Garbrandta? ta walka według mnie jest 50/50 równie dobrze można rzucić moneta, pozdro,
Ja przed pierwszą walką miałem obawy jedynie o szczękę Codiego i obawy się potwierdziły. Niby gada, że miał kontuzję, był wolniejszy po udanej pierwszej rundzie (umówmy się, że koniec rundy uratował Snejka przed przegraną bo jeszcze jedna buła i sędzia by przerwał), ale zobaczymy. Ja mam Węża po @1.83, ale kibicuję necktats.
 
Dillashaw (most td) - @2.50
Dillashaw (win, most td, strikes) - @6.00
TJ vs Cody (any by KO) + DJ ( most strikes 1r.) - @2.27
DJ ( by dec.) - @3.10
 
Na fortunie całkiem dużo metod skończenia.

Ja tylko Mysza decyzja @3,10 i

Mysza+ Tj
 
Back
Top