UFC 222: Cyborg vs. Kunitskaya - kursy, dyskusje, wygrane kupony po gali

aaaaaaaaaaaaaaaawwwwwwwwwww.jpg

pierwszy transport poszedł.
 
spodziewasz się kulanki w parterze?

Wydaje mi się, że UFC ostrzy sobie zęby na Mackenzie. Potrzebuje nowych gwiazd, a Dern dobrze rokuje. Dlatego też sprezentowanie w debiucie grapplerki z przeciętną stójką było swoistym puszczeniem oczka w jej kierunku. Taka wędka, żeby sobie nałapać ryb. Przynajmniej ja tak to widzę.
Tak czy siak przeciwnik do zrobienia. Co do kulanek, to będą częste. Albo raz a porządnie.
 
Last edited:
Wydaje mi się, że UFC ostrzy sobie zęby na Mackenzie. Potrzebuje nowych gwiazd, a Dern dobrze rokuje. Dlatego też sprezentowanie w debiucie grapplerki z przeciętną stójką było swoistym puszczeniem oczka w jej kierunku. Taka wędka, żeby sobie nałapać ryb. Przynajmniej ja tak to widzę.
Tak czy siak przeciwnik do zrobienia. Co do kulanek, to będą częste. Albo raz a porządnie.

Zdanie mam podobne ale kurs trochę niski a do tego leci na pysk.
Chyba odpuszczę .
 
Panowie, analizuję tą galę od niedzieli i bardzo wiele pułapek
Trzy walki które powinny wejść to:
Mckenzie Dern
Jordan Johnnson
Cyborg

Reszta walk może iść w dwie strony, niestety.
Jeżeli ktoś lubi stawiać na underdogów (@Puczi :) ) to będzie happy z tej gali.
 
Panowie, analizuję tą galę od niedzieli i bardzo wiele pułapek
Trzy walki które powinny wejść to:
Mckenzie Dern
Jordan Johnnson
Cyborg

Reszta walk może iść w dwie strony, niestety.
Jeżeli ktoś lubi stawiać na underdogów (@Puczi :) ) to będzie happy z tej gali.

Edgara nie zaliczasz do zdecydowanych faworytów? Jak widzisz tę walkę?
 
Edgara nie zaliczasz do zdecydowanych faworytów? Jak widzisz tę walkę?
Jest dla mnie faworytem i stylistycznie jest najgorszym zestawieniem dla Ortegi ale... Brian umie wygrywać walki które przegrywa.. Ciężko w takim przypadku obstawić przeciwko niemu.
Obstawię Edgara ale na pewno nie wrzucę go za grubszy hajs ponieważ ryzyko jest jednak spore..
Z drugiej strony nie obstawię Ortegi przeciwko Edgarowi ;) Edgar ma bardzo techniczny boks, zajebiste zapasy i Khabibową kontrolę z góry ;) Ortega już oddał raz dosiad przeciwko Tavaresowi więc nie zdziwiłbym się gdyby Edgar go kontrolował z góry przez 3 rundy.
Reasumując, Edgar powinien to wygrać ale... Ortega to Ortega więc nie będę zdziwiony jak odklepie Edgara w trzeciej rundzie ( swoja drogą Frankie nigdy nie klepał)
 
Dolloway bardzo fajny dog. Będę grał za grosze w taśmie z jakimiś pewniakami.
właśnie słabo z tymi pewniakami na tą galę :D na szczęście jest ksw i można to wymieszać.
ja póki co poważnie rozważam Codiego Stammana na kupon, powinien dać radę ale Carraway to weteran z drugiej strony...
 
właśnie słabo z tymi pewniakami na tą galę :D na szczęście jest ksw i można to wymieszać.
ja póki co poważnie rozważam Codiego Stammana na kupon, powinien dać radę ale Carraway to weteran z drugiej strony...

No mówię o łączonych galach oczywiście. Wtedy jest w czym wybierać. Dla mnie pewniakami są:

Zak Ottow
Beneil Dariush
MacKenzie Dern
Cyborg
Raszewska
 
Czekam na @1.6 na Edgara i wjezdzam grubo - przeczuwam nie tak srogi wpierdol jak na Rodriguezie, ale roznice klas... Frankie nawet jak bedzie chcial obalac i wyczuje zagrozenie suba wroci do stojki i bedzie to spokojnie pykal na decyzje majac na horyzoncie title shot'a, a w stojce Ortegi wogole nie widze. Zawsze istnieje fatum 3 rundy u Ortegi/Romero, ale jakos nie chce mi sie wierzyc... to 13-0 Ortegi mocno naciagane, zazwyczaj po 2 rundach dostaje w pape 20-18 wiec wystarczy doczekac do decyzji... Frankiego mam za inteligentnego fighter'a takze pojdzie po bezpieczna decyzje, bez zbednego ryzyka. Nazwiska w rekordach na korzysc Edgara. Jeszcze jeden argument Ortega wzial ta walke okolo miesiaca przed walka, takze mial niepelny oboz, a Frankie szykowal sie na ten termin na Holloway'a. Takie moje zdanie.:cool:
 
Niemniej w formie, turla się po macie nawet na wakacjach.
W tych niskich wagach, akurat do tego argumentu przywiazuje najmniejsza uwage, te maluszki sciagniete z kanapy sa w stanie zazwyczaj przewalczyc 3 rundy w dobrym tempie...
 
Back
Top