UFC 210: CORMIER vs. JOHNSON 2 - dyskusje, kursy

Mam zgryza z tym weidmanen.. daje im szansę 50/50 heh
Weidman
-dwie przegrane pod rząd z czołówką
-rozpoczal współpracę z Markiem henry (trener Edgara,Barbarosy i Alvareza)
Gerard
-poza Souza nie bił się z nikim pokroju Weidmana
-zaczal kończyć swoje walki
-tak samo wszechstronny jak Weidman
 
troche po wygranej nad conditem hype na maie skoczyl, bo to, ze jest wybitnym grapplerem jest jasne ale nie konczyl (chociaz dominowal) takich zawodnikow jak laflare czy yakovlev, a i z brownem 3 rundy wpinal to duszenie. lubie obydwu ale jorge ze swoim tdd to wygra, a nawet jak maia obali, to nie sadze, zeby poddal masvidala
 
Czy ktoś poza mną uważa, że Oliveira może wygrać z Brooksem? Widzę jego szanse zarówno w stójce, jak i w przede wszystkim w parterze. Brooks w UFC to nie ten sam dzik, co w Bellatorze.
Choć oczywiście Brazylijczyk rówież lubi odwalić inby i potrafiłby przegrać nawet z CM Punkiem x)

Nawet 3.00 wygląda nieźle.

a kogo Maia nie obalil? Masvidala obalali Pearson czy Larkin (:mamed:), a jak go Damian obali to juz nie wstanie lub zostanie poddany

Oddać obalenie strikerowi to nie grzech, gdy się tego nie spodziewasz.
Maia będzie spanikowanym zapaśnikiem, więc Jorge nie będzie oczekiwał niczego innego.
 
troche po wygranej nad conditem hype na maie skoczyl, bo to, ze jest wybitnym grapplerem jest jasne ale nie konczyl (chociaz dominowal) takich zawodnikow jak laflare czy yakovlev, a i z brownem 3 rundy wpinal to duszenie. lubie obydwu ale jorge ze swoim tdd to wygra, a nawet jak maia obali, to nie sadze, zeby poddal masvidala
a kogo Maia nie obalil? Masvidala obalali Pearson czy Larkin (:mamed:), a jak go Damian obali to juz nie wstanie lub zostanie poddany
 
Czy ktoś poza mną uważa, że Oliveira może wygrać z Brooksem? Widzę jego szanse zarówno w stójce, jak i w przede wszystkim w parterze. Brooks w UFC to nie ten sam dzik, co w Bellatorze.
Choć oczywiście Brazylijczyk rówież lubi odwalić inby i potrafiłby przegrać nawet z CM Punkiem x)

Nawet 3.00 wygląda nieźle.



Oddać obalenie strikerowi to nie grzech, gdy się tego nie spodziewasz.
Maia będzie spanikowanym zapaśnikiem, więc Jorge nie będzie oczekiwał niczego innego.
Oliviera w lekkiej będzie bardziej niebezpieczny niż w piorkowej bo nie będzie musiał ściąć tyle wagi to fakt. Miałem stawiać na brooksa ale dla funu obstawie na jednym kuponie oliviere. Brooks miał problemy z obaleniem takiego pearsona
 
Pojawiły się wszystkie kursy. Ciekawe, czy kurs na Janka będzie spadał, czy moze pójdzie w górę?
hvnif6.jpg
 
Nie widac nic ciekawego... Dwie glowne walki moga isc w obie strony... Jana nie tykam... Moze Strickland na wstecznym bedzie punktowal? Ale rownie dobrze moze zostac zmielony zapasniczo...

Usman over 2,5 wydaje sie dobra opcja po 1,5

BTW: gdzie aktualnie gracie? Dobrze ze ohm zostal z live'ow
 
Aldana wygląda ciekawie. Usman to dla mnie prawie pewniak, szkoda, że kurs niski.
 
Postawie chyba na Cumminsa.. pewnie przelezy na Janku 3 rundy.. a Janek na 19 wygranych ma tylko 5 nokautow
 
Czy ktoś poza mną uważa, że Oliveira może wygrać z Brooksem? Widzę jego szanse zarówno w stójce, jak i w przede wszystkim w parterze. Brooks w UFC to nie ten sam dzik, co w Bellatorze.
Choć oczywiście Brazylijczyk rówież lubi odwalić inby i potrafiłby przegrać nawet z CM Punkiem x)

Nawet 3.00 wygląda nieźle.



Oddać obalenie strikerowi to nie grzech, gdy się tego nie spodziewasz.
Maia będzie spanikowanym zapaśnikiem, więc Jorge nie będzie oczekiwał niczego innego.
Maia zawsze jest rozsądnym zapaśnikiem
 
na lvbet Janek Cummins over 1,5 rundy po kursie 1,5 co wy na to?
Ja też nad tym myślę :) Janek nie ma jakiejś mocy w stojce. . Pamiętam walke z pokrajacem gdzie niby go trafiał ale te ciosy nie robiły jakiegoś wrażenia. Janek ma póki co tylko 5 nokautow w karierze i 90%decyzji w ufc.
 
Usman, Bibulatov, Jury :bayan:A od dlugiego juz czasu chodzi mi po glowie Cormier, ktory wedlug mnie po raz kolejny zapasniczo zgwalci Rumble'a. Nokautu pewnie znowu nie bedzie, grubcio bedzie skoncentrowany, zeby nie dostac w pape, a do pomocy ma swoja bardzo dobra szczeke. Poza tym kondycja, zapasy, parter. Jedyne co martwi to kontuzja Cormiera, ale na zdjeciach widac, ze forme fizyczna zlapal - moze nie bedzie z tym tak zle.

O siet, Ohmbet proponuje 1.67 na over 1,5 rundy w ME. Kurs jakby to walczyl Hunt z Nelsonem. Jesli Rumble nie ustrzeli szybko Cormiera (a nie powinien) to tutaj 7,5 minuty na luzie moga pyknac.
 
Last edited:
lubie obydwu ale jorge ze swoim tdd to wygra, a nawet jak maia obali, to nie sadze, zeby poddal masvidala

Maia nie musi obalać. Wystarczy, ze skróci do klinczu i juz jest za plecami. Na stojąco, hehe. Wystarczy potem się przewrócić i jest parter. A wszyscy wiemy, ze Jorge daje się klinczować i wciskać w siatkę.
Masvidal będzie musiał dobrze celować, zeby aktywnie karcić przestrzeń za swoimi plecami.

Wracając do tematu, to poszedł singiel:
Cummins @1.90
 
Last edited:
Maia nie musi obalać. Wystarczy, ze skróci do klinczu i juz jest za plecami. Na stojąco, hehe. Wystarczy potem się przewrócić i jest parter. A wszyscy wiemy, ze Jorge daje się klinczować i wciskać w siatkę.
Masvidal będzie musiał dobrze celować, zeby aktywnie karcić przestrzeń za swoimi plecami.

Wracając do tematu, to poszedł singiel:
Cummins @1.90
tego wejscia za plecy ze stojki sie obawiam najbardziej. tyle, ze jesli jorge wyjdzie na takiej kurwie jak w ostatnich dwoch walkach, to nie da sie zepchac do siadki
 
Back
Top