UFC 205 - dyskusje, kursy (McGregor 1.60 - 2.20 Alvarez)

No czekamy (a kwota też nie mała 1,500), ale żle to widzę bo u mnie ta wypłata stoi od 11:00 a już powinno być powiadomienie na e-mail że od nich wyszło a nic nie ma.
Nie wiem. U mnie normalnie zeszło z konta i zaakceptowało wypłatę. Teraz widzę, że już kupon zmienił się w przegrany, ale póki co żadnego powiadomienia, a w wyciągu konta nadal ostatnia transakcja, to ta wypłata.
Wypłacili Ci kasę, a ty chcesz im oddawać? To mi daj jak ci szkoda :D wypłacaj z buka lepiej.

Nieładnie :nono:
 
NIGDY w życiu nie stawiam już przeciwko Conorowi!!! No chyba, że będzie walczył z Fergusonem, Khabibem, Woodleyem czy Thompsonem, wtedy easy money! Oh yeah baby! Rzucamy ten kurwidołek!
Ja teraz zrobię taki patent (chciałem go teraz zrobić, ale...) że będę stawiał grubo na Conora i bezwzględu na wynik walki będę sie cieszył :)
 
HeHe :mamed:
Nie wycofali wypłaty i właśnie na koncie pojawiła się kasa za zakład aśka przed czasem (+ Romero) :happy dance:
 
pierdole to, wypłaciłem co weszło z Aśki i drobniaki za Conora tko. bukmacherka nie dla mnie :jon:
 
Back
Top