UFC 186 - analizy, dyskusje bukmacherskie o gali

Pewnie pójdzie bet na Fabio? ;)

A jakże. :lol: Czekam tylko, aż się pojawi u moich buków.
Rampage to dobre zestawienie. Parteru tam nie będzie, sama stójka. Jeśli Maldonaldo nie nadzieje się na jakiegoś sierpa, to powinien wypunktować dziadka Kłintona na pełnym dystyansie.
#teamFabio
 
Last edited:
1) Johnson+Bisping+Almeida+Rampage+Laprise za 10zł kursik 4,01
Chyba nic więcej nie postawię. Jakoś w porównaniu do poprzedniej gali ta mnie bukmachersko nie "jara"
 
1) Johnson+Bisping+Almeida+Rampage+Laprise za 10zł kursik 4,01
Chyba nic więcej nie postawię. Jakoś w porównaniu do poprzedniej gali ta mnie bukmachersko nie "jara"
bardzo słabe ako, nie zdziwie się jak każdy oprócz Johnsona przegra
 
Moje typy ale się jeszcze zastanawiam:
Rakoczy 2,35
Davis 2,6
Dollaway 2,2

Dodatkowo 2 kirasówki za jakieś grosze:
Rakoczy + Davis + Dollaway 13,44
Rakoczy + Davis + Dollaway + Maldonado 47,05
 
mi by było szkoda tego pewnego zwrotu po takim kursie... (chociaż oczywiście ma szansę wejść)
Ja mój pierwszy obstawiłem na:

Werder - Bayern Monachium (Bayern wygra - Kurs 1,35)
Roy Nelson - Alistair Overeem (A. Overeem Pkt. - Kurs: 4,25)
Carla Esparaza - Joanna Jedrzejczyk (J. Jedrzejczyk KO, TKO, DQ - Kurs: 5,00)
kurs: 28,69

Jak ryzykować bez ryzyka to wolałem zaszaleć

prawie takie same warunki zwrotu masz w betclic (u nich do 200) o ile pamiętam... więc można 2 typy obstawić...

ja też dałem mniej ryzykowny i mogłem wygrać 800. Wszyscy wygrali ale Pettis z Don Anjosem przegrał i w plecy) i chciałem drugi ryzykowny i weszło..
 
co myślicie o cote + rampage + dollaway po 4.15 jako pierwszy zakład w expekcie?
Rampage, który potrzebuje catchweightu? Dolloway, który ostatnio poległ z kretesem z Machidą? Cote, który jest... Cote? Nein, nein, nein. Z trójki zakładów jedynie CB jest według mnie spoko - osobiście postawiłem Dolloway na punkty 4.33. Ale Twoja decyzja.
 
ja myślę że Cote da rade bo Riggs to straszny słabiak (pomimo że Cote jest jaki jest).
A co byś polecił do CB żeby ako jakieś sensowne było bo cashback bym chciał wykorzystać w miarę sensownie :)

Lepiej może Maldonado + Cote + CB po 10,37 ?
 
Trudno powiedzieć. Osobiście bym zachował cashback na lepszą galę, ale Twoja decyzja - jeszcze się skończy, że wygra Cote, Ramp i CB i będzie bura ;p
Ja zagrałem na tej gali 4 zakłady:
CB dec 4.33
Barberena 4.30
Davis 2.70
Rakoczy 2.34
 
myślę tak samo jak inni... Trudna gala do obstawiania a szkoda zwrotu na jakiś słaby kurs i niepewny... Poprzednia gala była łatwiejsza do typowania. Ja bym zostawił bonus raczej na inną galę...
 
Jabouin wyglądał dobrze na ważeniu, Almeida strasznie wysuszony. Ciekawe jak walka się potoczy, ale postanowiłem odpuścić tę galę.
 
C.B. ostro zajebal, gruby singiel plus tasma, ktora tez nie weszla tylko przez niego. Na szczescie asekuracja zadzialala i summa summarum skromna stowka do przodu. Ewidentnie to byla noc bukmacherskich faworytow.
 
Nie chce sie wierzyć ale nic nie zagrałem.Ostatnio w ogóle nie gram bo jakoś czasu nie mam na analizy i w sumie ostatnio jakoś bez czuja.Nie wiem czy też rusze coś z następnej gali.Myśle troche przyszłościowo na Berlin bo rozpiska na prawde wyjebista.
 
Yup, czekam na kursiwo na Sajewskiego. :) Biorę wszystko powyżej 2.00.
Będę musiał sobie przeanalizować Heina dokładniej.Łukasz debiutuje przeciwko Niemcowi w Niemczech więc kurs się może do nas uśmiechnąć.Spodziewam się zajebistej dyspozycji Hallmanna (wybaczyłem Ci Piotrek).Wilkinson zaskoczył troche z Backstromem ale Omer postawi ciężkie warunki i to też może być ciekawa walka bukmachersko.Backstrom to utalentowany typeczek który z Lahatem powinien dać rade bo mnie osobiście Noad zawiódł.Pożyjemy zobaczymy.
 
@kiras prawdziwy sztos w Berlinie to bedzie pewnie na Krzycha, ale chyba jednak malo kto to zagra.
Ja zaryzykuje mimo wszystko.Jotko na prawde od jakiegoś czasu zaczyna mnie przekonywać ale to tylko moja opinia.Jest jeszcze troche czasu.
 
no dobrze że się was posłuchałem :) następną galę może obstawie jak będzie coś ciekawego
 
Back
Top