1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

UFC 122: Marquardt vs Okami

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by fusel, Aug 24, 2010.

1. fusel

fusel EFC Africa
    Heavyweight

Komentarze:
    3,012
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    UFC 122: Marquardt vs Okami

2. outcast

outcast Maximum FC
    Bantamweight

Komentarze:
    1,402
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Świetny ruch ze strony UFC jeśli chodzi o walkę Brilza z Matyushenką, jak dla mnie mega ciekawy pojedynek (nie ma go jeszcze w rozpisce na stronie, ale pewnie niedługo się pojawi).

3. MirJitsu

MirJitsu Brutaal
    Lightweight

Komentarze:
    508
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    chcialem pytac co kiepski Sobotta robi w main cardzie, ale zapomnialem, ze UFC do Niemiec zawita

4. Dyrma

Dyrma BAMMA
    Light Heavyweight

Komentarze:
    981
    Zdobyte Lajki:
    8
    Punkty:
    1,790
    Vitor musi obecnie przeżywać ambiwalentne odczucia w związku z tą walką mając w tle zamieszanie z Chaelem.
    Gdyby był bardziej cierpliwy to na UFC 124 miałby title shota

5. Domator89

Domator89 Maximum FC
    Heavyweight

Komentarze:
    1,709
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Vitor wiesz co robić.. KO :p

6. fusel

fusel EFC Africa
    Heavyweight

Komentarze:
    3,012
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Dyrma:
    Walka Belfort vs Okami ma byc o title shota.

PS:Zobacz pare miechow temu pisales, ze nie wierzysz, ze gala w Niemczech dojdzie do skutku, a jednak wyszla. Mozliwe, ze jednak Fertittas dobrze posmarowali.

7. Drunk Cat

Drunk Cat Brutaal
    Middleweight

Komentarze:
    578
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Dyrma mogles uzyc jakiegos eufemizmu bo ambiwalencja to juz tak pod psychola bardziej podchodzi [​IMG] …. np. intencjonalność dwuwartościowa (zartuje) … po drugie skad te wnioski??? [​IMG]

8. Quester

Quester Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    70
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Ta gala w Oberhausen chyba nie jest wiele większa od Atlas Areny? Zdaje mi sie, że MMA jest obecnie nieco popularniejsze w Polsce niż w Niemczech, co więc stoi na przeszkodzie, żeby UFC zrobiło w przyszłości impreze w PL?

9. Dyrma

Dyrma BAMMA
    Light Heavyweight

Komentarze:
    981
    Zdobyte Lajki:
    8
    Punkty:
    1,790
    Tak, biję się w piersi, ale to nadal będzie inwestycja mocno w plecy.
    Bez transmisji w tv, z tak mocno złą prasą (a uwierz mi - szamba jakie wylano na ostatnie event można porównać z tylko z najgorszymi praktykami z polskiej polityki) i negatywnym nastawieniem społeczeństwa będzie naprawdę trudno.
    A do tego dochodzi jeszcze konkurencja ze strony niesamowicie mocnych promotorów bokserskich z dostępem do tv publicznej i właścicieli hal.
    Dla mnie to jest inwestycja chybiona, bo o ile zamożne społeczeństwo niemieckie to na papierze dobry cel dla Zuffa (w przeciwieństwie do zainteresowanego MMA, ale nie skorego do większych wydatków w temacie polskiego), ale nie teraz, nie jutro.
    Być moze to jedno z tych bardziej czysto ambicjonalnych posunięć Fertitta, a być może cyniczna gra na utrwalenie wizerunku UFC jako organizacji globalnej, w tym dostępnej na kontynentalnej Europie.
    Szczerze bardziej zwróciłoby się im organizowanie 2 gali w Australii, Bliskim Wschodzie albo Brazylii (zamiast planowanego 2016), a nawet Meksyku. Tam jest już jakaś baza, zainteresowanie, a w Niemczech, gdzie pismaki i inni "obrońcy moralności" już czekają z ofensywą medialną.

Quester, w Polsce jest hype na MMA, a społeczeństwo już wie co to i toleruje jako sport. W mediach mówi i pisze się o tym w najgorszym bazie w miarę neutralnie, ale przeważnie pozytywnie jako następn rodzaj sportowej rozrywki.
    W Niemczech (jak w całej kontynentalnej Europie) MMA to dla typowego Hansa, Jeana, Jorge, Chico to krwawa jatka w kratce, coś a'la walki psów, coś jednoznacznie złego, coś co trzeba wymazać, zakazać, rozgonić.
    Drunk cat, teraz moze wygrać, albo przegrać walcząc o szansę walki o pas i tym samym odwlekając w czasie to.
    Gdyby sprawa z Chaelem wyszła znacznie wcześniej albo Vitor (wiem, wiem - łatwo pisać po fakcie) poczekał z planami to on, a nie zapewne Nate biłby się z Spiderem na 124...

10. Octagon

Octagon Brutaal
    Heavyweight

Komentarze:
    615
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Bardzo fajnie napisane @Dyrma. Mieszkam w Niemczech i podpisuję się pod Twoimi słowami. Nagłówki i zdjęcia zakrwawionych zawodników na pierwszych stronach brukowców typu Bild i innej lokalnej prasy, wątpię aby to przeszło w tym państwie – aczkolwiek obym się mylił ! Myslałem kiedys o Francji, jako kolejnej bazie po Anglii i Niemczech. GSP w main event [​IMG]

11. Paz

Paz Brutaal
    Featherweight

Komentarze:
    488
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Dla mnie trochę przesadzacie. Mimo całej nagonki na pewno jakiś mały zysk mają i wydaje mi się, że gale w Niemczech nie są organizowane dlatego, żeby “utrwalić wizerunek UFC jako organizację globalną”, tylko, żeby z powoli oswajać Niemców. Nie oszukujmy się, ale UFC na pewno przechodzi tam dużym hukiem choćby z powodu negatywnych opinii i część z nich która obejrzy to z ciekawości na pewno się przekona że sport nie jest w cale taki zły. W końcu kiedy coś nie jest tym za co podają to media, to prędzej czy później ludzie się o tym przekonają. Czemu ktoś kto uważa MMA za walki gdzie dwóch wchodzi jeden wychodzi, po obejrzeniu UFC nie miałby zmienić aktualnego zdania? W Polsce tak samo traktowali MMA, ale bez takiej nagonki, bo nie mieli co gonić. Jak Pudzian wskoczył na ring to w ciągu roku co drugi człowiek wie co to MMA i widział KSW oraz wielu z nich polubiło ten sport.

12. emcess

emcess Jungle Fight
    Middleweight

Komentarze:
    353
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    we Francji z tego co wiem, maja "bana" panstwowego na mma :D

13. Dyrma

Dyrma BAMMA
    Light Heavyweight

Komentarze:
    981
    Zdobyte Lajki:
    8
    Punkty:
    1,790
    Tak, Dana liczy, że ta grupka kilkudziesięciu tys fanów zrobi pocztą pantoflową rewolucję, a media inwestujące potężną kasę w boks naglę odpuszczą, bo mma wcale nie jest takie, jakim kreowały z gorliwością bojówkarza NSDAP

We Francji MMA jest zakazane w transmisji tv, w kwestii samych przepisów sportowych jest to w zasadzie submission graplling z bardzo ograniczonymi elementami uderzeń pięściami.

14. Guest

Guest Guest

Nie rozumiem dlaczego Sadollah jest w maincard…

15. heileris

heileris ONE FC
    Lightweight

Komentarze:
    2,385
    Zdobyte Lajki:
    7
    Punkty:
    1,790
    Bo to jest UFN przebrany za UFC ;)

16. Lucifer oO

Lucifer oO EFC Africa
    Lightweight

Komentarze:
    2,803
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    heileris – Dokładnie. Kolejna mało interesująca mnie rozpiska.

17. Dyrma

Dyrma BAMMA
    Light Heavyweight

Komentarze:
    981
    Zdobyte Lajki:
    8
    Punkty:
    1,790
  18. Mort

Mort Żołnierz Chrystusa

Komentarze:
    8,907
    Zdobyte Lajki:
    1,596
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Warszawa
    Ale plakat fajny. ;D

19. heileris

heileris ONE FC
    Lightweight

Komentarze:
    2,385
    Zdobyte Lajki:
    7
    Punkty:
    1,790
    To UFC: Zombie Edition ;)

20. Mort

Mort Żołnierz Chrystusa

Komentarze:
    8,907
    Zdobyte Lajki:
    1,596
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Warszawa
    Na fejsbuku można takie wygrać wysyłając fanpici na halloween. Chyba.

Share This Page