1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

UFC 116: Carwin vs Lesnar – zarobki

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by defthomas, Jul 7, 2010.

1. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    22,127
    Zdobyte Lajki:
    23,425
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    UFC 116: Carwin vs Lesnar – zarobki

2. Zlatan

Zlatan WSOF
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,353
    Zdobyte Lajki:
    11
    Punkty:
    1,790
    Ciekawe jak z PPV.
    Brocky ladna kase kosi :D

3. pawelll1987

pawelll1987 Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    46
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    z jednej strony nosi mnie jak widze roznice miedzy zarobkiem Carwina i Lesnara, a z drugiej nosi mnie jeszcze bardziej jak widze ile fighterzy MMA dostaja w porownaniu do bokserow, czy chocby Pudziana [​IMG]

4. KingDante

KingDante BAMMA
    Middleweight

Komentarze:
    968
    Zdobyte Lajki:
    11
    Punkty:
    1,790
    Spokojnie dobrą kasę dostają, ja się cieszę, że Krzysiek dostał bonus za walkę z Bonnarem. Inna sprawa, że osobiście nie wierzę w te kwoty do końca, Są zawodnicy, którym Dana pewnie płaci pod stołem. Np. obstawiam że Akiyama dostał od UFC więcej niż 45k. Choć ogólnie to dobra kasa, a przecież są jeszcze pieniądze od sponsorów, które w przypadku najlepszych są niemałe. Patrząc na to że jest to młody sport- to zarabia się bardzo dobrze- choć z drugiej strony patrząc na to ile UFC zarabia to nieunikniony jest dalszy wzrost zarobków…

5. saper

saper Jungle Fight
    Light Heavyweight

Komentarze:
    390
    Zdobyte Lajki:
    3
    Punkty:
    1,790
    Najbardziej bije po oczach różnica zarobków Carwina i Pudziana.

6. KingDante

KingDante BAMMA
    Middleweight

Komentarze:
    968
    Zdobyte Lajki:
    11
    Punkty:
    1,790
    1.Carwin następny kontrakt podpisze pewnie na min. 100 K za walkę.
    2.Carwin od sponsorów zgarnoł ładną sumkę, a jak wiemy Pudzian nie miał żadnych ostatnio na gali w USA
    3.Kto wie ile Dana pod stołem dał Carwinowi, to znaczy nie jestem pewien czy Shane dostał coś więcej od łysego, bo walka o mistrzostwo i szansa na nie to wystarczająca motywacja. W każdym razie uważam że Carwin więcej zarobił na tej gali niż Pudzian na ostatniej walce- choć z drugiej strony miał też większe wydatki, bo Mirek pewnie bierze mniej niż Greg Jackson

7. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    22,127
    Zdobyte Lajki:
    23,425
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    Dana mówił zaraz po gali że będą rozdawać grube czeki w szatniach i że wielu fighterów będzie więcej niż zadowolonych po tej gali [​IMG]

8. Paz

Paz Brutaal
    Featherweight

Komentarze:
    488
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Dlatego dostają tyle pieniędzy bo na takie sumy podpisali kontrakty zanim jeszcze byli w tak dobrej sytuacji. Shane Carwin z pewnością następny kontrakt będzie miał w granicach 100 k.
    Cieszę się też, że Krzysiek dostał bonus [​IMG]

9. eliano55

eliano55 Maximum FC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    1,654
    Zdobyte Lajki:
    2
    Punkty:
    1,790
    To co Dana se mówi to niech se mówi. Przerażające jest to iż tacy Sotiropoulos czy Harris dostają grosze… Minimalna stawka w UFC powinna wynosić 15+15, a potem tylko więcej. Nie koniecznie więcej dla tych “największych”. Po prostu ta minimalna stawka 8+8 jest żenująca patrząc na ten rok, gdzie zuffa zgarnia ogromne liczby na ppv, nawet aldo-faber miało lepsze wyniki od średnich gal bokserskich… przykre to wszystko.

10. KingDante

KingDante BAMMA
    Middleweight

Komentarze:
    968
    Zdobyte Lajki:
    11
    Punkty:
    1,790
    Eliano, jak gość taki jak Harris zarobi 10k za walkę plus pewnie drugie tyle od sponsorów to daje jakieś 20k razy 3 walki w roku to jest 60k rocznie, np. policjant zarabia tyle rocznie. Ja wiem że są odżywki, obozy treningowe ale np. te pierwsze często są zapewniane przez sponsorów. Patrząc że każdy z nich ma szansę dostać np. bonusy które stanowią np. równowartość rocznych zarobków to jest to wielka szansa. Kolejna sprawa, wielu z fighterów prowadzi zajęcia, gdyż nie zawsze się jest w cyklu treningowym – na tym też zarabiają. Zdaję sobie sprawę że oni muszą zarobić na emeryturę, gdyż ich kariera jest stosunkowo krótka, a sport dość mocno odbija się na zdrowiu- ale nie oszukujmy się, większość z amerykańskich fighterów w UFC nie miało by szansy na znacznie lepsze zarobki. Część z nich skończyła studia –ale nie każdy w USA po studiach zarabia 120k rocznie, plus po zakończeniu kariery też mogą iść do pracy……nie jest źle

11. sawikoslokos

sawikoslokos Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    185
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    “Eliano, jak gość taki jak Harris zarobi 10k za walkę plus pewnie drugie tyle od sponsorów to daje jakieś 20k razy 3 walki w roku to jest 60k rocznie, np. policjant zarabia tyle rocznie.” Dobry żart [​IMG]

12. KingDante

KingDante BAMMA
    Middleweight

Komentarze:
    968
    Zdobyte Lajki:
    11
    Punkty:
    1,790
    Nie widzę żartu……oświeć mnie proszę

13. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    2,790
    Początkujący policjant w USA nie dostaje nawet 60 k rocznie. Harris zgarniając bonus zapewnił sobie byt na najbliższe dwa trzy lata. MMA Payout robiło wyliczenie, że zawodnik klasy UFC potrzebuje rocznie około 40 tys. $ by spokojnie przeżyć i jeszcze trochę odłożyć.

14. bear grylls

bear grylls Jungle Fight
    Middleweight

Komentarze:
    353
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Walka wieczoru: Chirs Leben vs. Yoshihiro Akiyama & Stephan Bonnar vs. Krzysztof Soszyński

czyli bonus za walke wieczoru dostal tez Akiyama i Soszynski, czy tylko wygrani?

15. Mort

Mort Żołnierz Chrystusa

Komentarze:
    8,907
    Zdobyte Lajki:
    1,596
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Warszawa
    Wszyscy czterej.

Share This Page