1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

UFC 112: wywiady po gali

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by defthomas, Apr 11, 2010.

1. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    21,763
    Zdobyte Lajki:
    21,928
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    UFC 112: wywiady po gali

2. eliano55

eliano55 Maximum FC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    1,654
    Zdobyte Lajki:
    2
    Punkty:
    1,790
    Phil Davis jest prze kolesiem! Super nastawienie i dystans [​IMG] Bardzo pozytywna gala poza 2 walkami – dziadkami i jedi… chyba coś jest nie tak u nich z czuprynką

3. Lucifer oO

Lucifer oO EFC Africa
    Lightweight

Komentarze:
    2,803
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Potwierdza się to co mówiłem już wcześniej Anderson za bardzo boi się stracić tytuł przez co nie ryzykuje. Ale co to za mistrz który nie poddaje się próbom. Oglądałem tą walkę z nastawieniem by jednak polubić spidera i odnaleźć w nim to co wszyscy jego fani odnaleźli. Jednakże z przykrością muszę stwierdzić że to jest niemożliwe bo po tej walce nie lubię go jeszcze bardziej. Pajacował w octagonie jak małpa i nic więcej. Zastanawiam się tylko w którym momencie ukarał Maię za to co ten niby o Nim gadał. Ogólnie gala poza niektórymi walkami była taka sobie. Na pojedynek Renzo i Matta nie mogłem patrzeć bo aż się przykro robiło.

Według mnie ewidentnie Silva się wystraszył silnych ciosów Demiana.

4. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    1,790
    SIlva wystraszył się ciosów Mai i nie ryzykuje, Dana powinien mu zabrać za to pas. [​IMG]

5. Lucifer oO

Lucifer oO EFC Africa
    Lightweight

Komentarze:
    2,803
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Wystarczy że Silva zacznie się zachowywać w octagonie jak dzierżący najdłużej w historii pas a nie jak koleś który zabrał go koledze z szatni podczas treningu i teraz jak najdłużej chce go zatrzymać. On jest teraz dla mnie jak taki zwykły Gollum. Nic więcej. A przy tym zanudza i Dana ma rację że chce to wynagrodzić fanom bo ta walka nie była warta ich pieniędzy i jak sam powiedział to nie pierwsza taka walka tylko trzecia.

6. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    1,790
    A Fedor niech zacznie się zachowywać jak najlepszy ciężki w historii i wreszcie zacznie walczyć z najlepszymi. [​IMG]

7. Lucifer oO

Lucifer oO EFC Africa
    Lightweight

Komentarze:
    2,803
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    A co ma Fedor do tego jak walczy Silva? Przez to że mam obrazek Fedora jako avatar pijesz do niego bo myślisz że się zdenerwuję o to tak jak Ty o to że ja na Spidera wjechałem? Jeśli tak to jesteś w błędzie bo po szczerze mówiąc Fedorem jestem już prawie tak samo mało zainteresowany jak Silvą.

8. priderocks

priderocks Jungle Fight
    Lightweight

Komentarze:
    275
    Zdobyte Lajki:
    17
    Punkty:
    1,790
    W walce wieczoru przez chwile myslalem ze tam walczy Rickson [​IMG]

9. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    1,790
    Ja nie jestem zdenerwowany, bawi mnie tylko twoje przeświadczenie, że Silva ma jakiś obowiązek wobec ciebie i innych fanów walczenia w określony sposób.

10. Lucifer oO

Lucifer oO EFC Africa
    Lightweight

Komentarze:
    2,803
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Mnie bawi Twoje przeświadczenie że nie ma żadnego obowiązku zarabiając kasę za bilety i za transmisje które Ci fani kupują.

Ale widzę że jesteś kolejnym przykładem rozgoryczonego fana więc kończę dyskusję zanim się oboje pożremy a z tego co pamiętam wcale nam dużo do tego nie trzeba. Zastanawia mnie tylko jeszcze dlaczego zamiast wypowiadać się własnymi słowami na temat własnych poglądów Ty wolisz dopowiadać do cudzych wypowiedzi kilka słów aby ośmieszyć ich autora… Trochę to dziecinne…

11. Adolf 195

Adolf 195 Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    28
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Powiedzmy sobie szczerze Spider pajacował i świrował pawiana-
    prawdziwa żenada, a to prawdziwemu mistrzowi po prostu nie przystoi. Wyobraża sobie ktoś by tak pajacował Fedor,Gracie czy Machida?…

12. Robert Górski

Robert Górski BikeOrDie.pl

Komentarze:
    1,010
    Zdobyte Lajki:
    161
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    “Ja nie jestem zdenerwowany, bawi mnie tylko twoje przeświadczenie, że Silva ma jakiś obowiązek wobec ciebie i innych fanów walczenia w określony sposób.”

Venom, jak zwykle na siłę bronisz Andersona. Oczywiście że nie ma obowiązku walczenia “w określony sposób”. Ale ma obowiązek walczenia. Silva przez większość czasu w ogóle nie walczył tylko się popisywał i robił z siebię małpę – to jest bezdyskusyjne. Ciężko od niego wymagać żeby każde walki kończył przez efektowny nokaut i ja jestem daleki od tego. Uważam jednak że gdyby Anderson od początku walczył normalnie, zrobił to co bez wątpienia potrafi i na co może sobie pozwolić bez większego ryzyka z takim zawodnikiem jak Demian, doskok, lewy prosty, lub prawy – lewy, kopnięcie, odskok, cokolwiek aby tylko puntkować przeciwnika, wygrałby tą walkę i wtedy nikt nie powinien mu nic zarzucać.

Dobrym przykładem jest walka Penn vs. Edgar, w której też fajerwerków nie było, ale jednak żaden z zawodników pajaca z siebie nie robił i każdy sobie pracował na swoje.

13. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    1,790
    Jak mecz piłki nożnej kończy się wynikiem 0-0 po beznadziejnej grze z obu stron, żaden kibic nie idzie do kasy prosząc o oddanie pieniędzy. Fani mogą oglądać Silvę lub nie, to ich wybór, ale nie mają prawa żądać, żeby walczył w określony sposób. To nie kupowanie odkurzacza z gwarancją na trzy lata, że jak się popsuje to dostajesz zwrot pieniędzy.

Nie wiem o jakim rozgoryczeniu piszesz, ja całą tą reakcją na walkę Silvy jestem raczej rozbawiony.

14. Lucifer oO

Lucifer oO EFC Africa
    Lightweight

Komentarze:
    2,803
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Adolf 195 – Ja Ci powiem tak, nie mam nic kompletnie do tego jego pajacowania. Powiem szczerze że podczas walki nawet mi się to podobało (mimo że wiele razy wcześniej wspominałem że nie lubię czegoś takiego) było to swego rodzaju show które było do zaakceptowania. Ale widząc tą całą pewność siebie Andersona podczas tego pajacowania można było się spodziewać równie widowiskowego nokautu co podczas walki z Forrestem. Niestety ta walka skończyła się tak jak się skończyła. Silva obawiał się ciosów Mai bo wiedział że jeden z nich może go posłać na deski. Mi się takie walki nie podobają i uważam że to nie jest walka na poziomie Mistrzowskim. Jeśli ktoś twierdzi inaczej cóż…

15. Lucifer oO

Lucifer oO EFC Africa
    Lightweight

Komentarze:
    2,803
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Dobrze Venom. Skoro tak stawiasz sprawę. Napisz mi proszę swoją pełną opinię na temat tej walki. Bardzo jestem ciekaw jaki jest Twój punkt widzenia na to “show” i jakimi słowami to opiszesz. Bo według mnie to był zwyczajnie żenujący preformance ze strony gościa który DZIERŻY PAS. Dodam po raz kolejny że to już trzecia taka walka w wykonaniu Silvy i trzeci raz podobny zestaw komentarzy z mojej strony. Dlatego mnie bawi to że Ty potrafisz za trzecim razem wciąż się nabijać z opinii takich jak moja i próbujesz bronić Spidera.

16. Shoocker

Shoocker Lejdis Fajt Najt

Komentarze:
    7,529
    Zdobyte Lajki:
    6,309
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Podkarpackie
    Nie wiem Venom czy bylbys zadowolony ogladajac jakas walke, a jeden z zawodnikow np: polozylby sie na ziemi ? Jesli Silva nie chce konczyc walk to nie musi, ale niech nie robi z siebie najlepszego zawodnika P4P. Wystarczy porownac ta walke z GSP vs Hardy.

17. Logistic

Logistic Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    27
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Spider powinien zatrudnić się w cyrku bo robienie z siebie klauna wychodzi mu całkiem dobrze.

18. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    1,790
    R.O.B. oczywiście Silva ma jakiś tam obowiązek walczenia, stąd ostrzeżenie w ostatniej rundzie ale nie przesadzajmy. Znowu posłużę się analogią piłkarską, nigdy nie widziałeś jak w meczu zawodnicy wygrywającej drużyny w ostatnich minutach wymieniają piłkę na swojej połowie?

Silva wygrał trzy rundy, a potem dowiózł wygraną do końca, oczywiście, że wolałbym, żeby walczył na poważnie całe 25 minut. Ale skoro czołowy grappler na świecie i zawodnik top 10 nie potrafi zmusić Andersona do poważnego podejścia do pojedynku, to ja jakoś nie potrafię się na jego zachowanie oburzyć. Być może bronię go na siłę, albo jestem zapatrzonym w niego fanem. [​IMG]

19. Wojsław Rysiewski

Wojsław Rysiewski KSW

Komentarze:
    14,076
    Zdobyte Lajki:
    744
    Punkty:
    1,790
    Jeśli chodzi o moją ocenę walki: od strony technicznej Silva jest fenomenem, jego szybkość, sposób poruszania, technika w uderzaniu i obronie obaleń to poezja. Jego przewaga nad innymi zawodnikami w tej kategorii jest monstrualna i nie mogłem uwierzyć, że można wyprawiać takie rzeczy w ringu i jednocześnie nie dać sobie zrobić kompletnie żadnej krzywdy z bądź co bądź klasowy rywalem z pierwszej dziesiątki.

Całe to gadanie o tym co przystoi, co nie, czy Silva przesadził z pajacowaniem czy nie mało mnie interesuje. Silva robi takie rzeczy, bo przeciwnik mu na nie pozwala i bardziej ciekawi mnie to, czy wreszcie pojawi się ktoś, kto mu na takie pajacowanie nie da przestrzeni.

20. Lucifer oO

Lucifer oO EFC Africa
    Lightweight

Komentarze:
    2,803
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    OK po powyższych dwóch wypowiedziach stwierdzam: Dyskusja z Tobą nie ma sesnu bo faktycznie jesteś zapatrzonym w niego fanem który na dodatek broni go na siłe [​IMG]

Share This Page