TUF 23: Jedrzejczyk vs. Gadelha

Koleś był uszkodzony, więc wbrew pozorom to mądre posunięcie.
Może nawet nie miała okazji się tego dowiedzieć tylko od razu musiała wytypować?
Zresztą przychodząc do tego programu zawodnicy muszą się liczyć z tym,
że mogą zawalczyć przeciwko partnerowi z sali.
Na pewno liczą na to, że spotkają się w finale, a nie w pierwszej walce... No mi się ta zagrywka nie podobała i tyle.
 
kiedyś to nawet nie marzyliśmy o tylu Polakach w UFC, o UFC w Polsce, o polskim pasie UFC, a teraz narzekamy na to że Polka źle się pokazała w The Ultimate Fighter? omg... macie łeb i pięść? Polecam Pięść vs. Łeb.
 
Ludzi zaczęło drażnić zachowanie Jędrzejczyk, straciła swoją tożsamość naśladując zachowania McGregora. Przypomnijcie sobie jaka była pokorna w wywiadzie po splicie z Gadelhą...
 
Nie wiem czy temat był kiedyś wałkowany na forum ale czy wie ktoś może ile dostają trenerzy/trenerki za TUF?
Na pewno na koniec dostają auto lub Harleya (zależy od edycji). Ale $$ to tajemnica :)
 
Teksty Asi i zachowanie niestety zaczynają (albo ja mam już przesyt) być słabe. Żeby nie było - nadal trzymam kciuki i jestem fanem jej talentu.
 
Ludzi zaczęło drażnić zachowanie Jędrzejczyk, straciła swoją tożsamość naśladując zachowania McGregora. Przypomnijcie sobie jaka była pokorna w wywiadzie po splicie z Gadelhą...

Teksty Asi i zachowanie niestety zaczynają (albo ja mam już przesyt) być słabe. Żeby nie było - nadal trzymam kciuki i jestem fanem jej talentu.

Dokładnie takie samo wrażenie mam. Wolałem tamta Aśkę a ta zachowuje się jak burak... O wiele bardziej zniechęca niż zachęca do swojej osoby... Jej walki lubię ale ostatnio Gandelha robi lepsze wrażenie jako osoba. MIła, fajna i nawet jak miała ból dupy o przegraną z Aśką (ja na żywo punktowałem dla Brazylijki) to teraz raczej klasa...
 
Dokładnie takie samo wrażenie mam. Wolałem tamta Aśkę a ta zachowuje się jak burak... O wiele bardziej zniechęca niż zachęca do swojej osoby... Jej walki lubię ale ostatnio Gandelha robi lepsze wrażenie jako osoba. MIła, fajna i nawet jak miała ból dupy o przegraną z Aśką (ja na żywo punktowałem dla Brazylijki) to teraz raczej klasa...

zapomniales dodac ze najbardziej w tym rolę odgrywa wygląd Gadelhi:KotKapitalista:


mnie tez moze i wkurza ale co tam, jak to mowi Pudzian, zawsze trzymam za Polakow, Polska Górą :D
 
zapomniales dodac ze najbardziej w tym rolę odgrywa wygląd Gadelhi:KotKapitalista:


mnie tez moze i wkurza ale co tam, jak to mowi Pudzian, zawsze trzymam za Polakow, Polska Górą :D

No ja za Polaków jak walczą też raczej trzymam kciuki i za Aśkę też będę. Pisałem tylko o zachowaniu... a co do Gandelhi to nie mój typ...
 
Czekałem na tego TUFa bardziej niż na poprzedniego z Wrzoskiem. A tu przegapiłem pierwszy odcinek i zasnąłem na powtórce. Wieje nudą przeraźliwie. Prawdziwy TUF się skończył na Kill'em all.
 
Widzę że teza o tym że TUF może być strzałem w kolano Jędrzejczyk zaczyna powoli być namacalna.

Pierwsze komentarze po drugim odcinku dość negatywne, Jędrzejczyk zaczyna zbierać coraz więcej hejtu, nawet dość wierni fani już ją zaczynają krytykować... Jak tak dalej to pójdzie to TUF był mega błędem.
I te teksty o dżungli i nie byciu inną...


I was a huge fan until this episode when she said "Go back to jungle, where your place is". I'm beyond disappointed with her lack of class and respect. Her disgusting behavior doesn't reflect who Polish people are. She's not boss in Poland and in fact most people don't know who she is. Unfollowing. #teamjoannanomore


Bitchiest ufc chick I've ever seen



Unfollowed, no class, all ego


Oh man. This show is not helping Joanna's image at all. She is coming off as a big bully.


Joanna's starting to look like a bully when talking to Claudia. "Go back to the jungle", "I'm not 'another' one (implying it's bad to be a homosexual)" -- am I sensing a little bit of a homophobic racist attitude on her?



She needs to be humbled. She's turning Ronda levels of arrogance.



So watching the show, and I have to say you are an arrogant bitch and I have no problem unfollowing you!!! Learn some class, being the champ doesn't last long with cocky bullies!!!!



At first I thought her smack talk was cool, done with a good sense of humour but now I just find her an annoying, joyless, bully.



It sucks because I really liked her personality but she's acting like a bully. Whether it's real or fake.



Yeah...this episode has kind of turned me totally against her... Just really unnecessary bitchy instigation. I mean what was that with the boxing coach?? Why? Pointless. Almost Ronda like(Hallman incident). I don't know... I can see them pushing the angle that Claudia is more about her team & JoJed is more about getting to Claudia. But it could very well be that way.
Just props to Claudia for being able to put up with that for a whole season & still currently.
 
No właśnie też zauważyłem że producenci pokazują ją w złym świetle, cała narracja jest tak ustalona że JJ wychodzi na kogoś komu sprawia przyjemność gnębienie słabszych. Szkoda :(
 
No właśnie też zauważyłem że producenci pokazują ją w złym świetle, cała narracja jest tak ustalona że JJ wychodzi na kogoś komu sprawia przyjemność gnębienie słabszych. Szkoda :(
Sama Aśka wcale sobie nie pomaga i dostarcza tonę materiału. Ona tłumaczy to ze nie może pozwolić wejść CG sobie na głowę, lecz ludzie widzą swoje i wyrobią sobie zdanie... widać to już po komentarzach na lewo i prawo niestety.

Obawiam się że to może być większy plan UFC. Wybielenie Rondy na grzeczną dziewczynkę, Jędrzejczyk zrobić na zimną wredną sukę, a Claudia twarzą słomek na Brazylię.
 
Jak to w rzeczywistości wyglądało, ile trwa cały okreś krecenia sezonu tufa i czy walki odbywają się codziennie?
 
Najpierw milion pińcset stron niusów znika, teraz szefowagate, która ma na celu tylko i wyłącznie dyskredytację JJ za oceanem...@defthomas, Ty chyba naprawdę chcesz odpocząć od forum:mamed:
 
Chyba lepiej jak nie bede ogladał tego sezonu, nie chce Aśki znienawidzić przez jakieś telewizyjne manipulacje :fly:

To dopiero początek
 
Zapowiada sie ktos dobry u chlopow? Bo nie wiem czy oplaca sie ogladac same ich walki
Po walkach eliminacyjnych ciekawie wyglądał murzyniak z wąsem Runtreee czy jakoś tak. I jeszcze ten koleś co pokonał hajpowanego koksa z blackzilians czy od Jacksona, ale tu nie pamiętam nazwiska.
 
widze ze Jedrzejczyk mocno sodowka uderzyla do glowy :) niech lepiej ochlonie bo to sie robi coraz bardziej zalosne :)
 
Back
Top