TUF 21 Finale - zakłady bukmacherskie

Mam mega przeczucie, że Elleneberger to wygra. Ale i tak nie wiem na kogo postawić, ciężki wybór...
 
Chciałem zagrać Thompson+Masvidal, ale Ferreira jest taki wielki, że zrezygnowałem. Większości pozostałych zawodników nawet nie kojarzę za bardzo :crazy:
 
O chuj, no nie. Bylem przekonany, że gala będzie dzisiaj w nocy, a nie wczoraj. I że mam poniedziałek, żeby obstawić. Ja pierdacze. Zerkne wyniki kto wygrał, a kogo bym stawiał...
 
Josh Samman poleci tylko. Również mam przeczucie, że zrobi niespodziankę. Brazole ostatnio często łamią swoje pasmo zwycięstw.
Magana - Waterson powyżej over 2.5 za 1.68. Magana jakby to powiedział Rogan jest "tough as nails".

Może nie jest to milion dolców, ale cieszy, że predykcje były słuszne :).

wdd2.png
 
@Mr. Dirtytalk mam tak samo jak Ty ... UFC 189 to dla mnie jedna wielka klapa bukmacherska i typerska ... Dodatkowo przed galą liczyłem na podium w typerze mma, a tu spadek na 7 pozycję.

Jednak zawodnicy z mniej napompowanej medialnie gali UFC dali mi odrobić straty w jakimś stopniu po UFC 189
tuf21.png
 
Masvidal+Thompson weszło, ale było puszczone za drobne. Ale to nic, najpierw chciałem zagrać na live że przedostatnia walka nie dotrwa do końca, ale tak sobie myślę poczekam do drugiej rundy żeby kurs urósł i postawie. Niestety jak się zaczęła druga runda to zakład przestał być aktywny... To nie wszystko, w ostatniej walce plan był podobny, poczekać chwilę żeby kurs urósł (startowało z 1,47) i postawić, ale tutaj to samo, już zatwierdzałem zakład ale trzeba było poczekać 10sekund i go wycofali... Nosz kurwa mać, ale jest nauczka na przyszłość żeby nie być pazernym i stawiać wcześniej.
 
Ostatni raz uwierzyłem w Ellenbergera. Mógł to wygrać, miał Thompsona na widelcu. I gdzie do chuja się podziały jego defensywne zapasy?!
- 30, bo dorzuciłem Millera x)
 
Samman wszedł, za to Jake nie bardzo. Chyba rzeczywiście kończy się chłopina powoli. Miałem wiarę, że jest w stanie pokonać zawodnika poziomu Thmopsona, ale ten level chyba jest już ciut za wysoki dla Juggernauta. Nie doceniłem za to Wonderboya. Duży szacun za ten nokaut. Fajnie byłoby go zobaczyć z Erickiem Silvą. Myślę, że mogłyby być fajerwerki. Z Masvidalem też byłaby spoko opcja.
 
@Pietagoras taki off top .... do Londynu na KSW się wybierasz ? My mamy już bilety,
także dobrze było by się spotkać ...
 
Back
Top