1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Trzecia część gry EA Sports UFC zapowiedziana na początek 2018

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by defthomas, May 11, 2017.

1. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    21,394
    Zdobyte Lajki:
    20,558
    Punkty:
    4,790
    Home Page:

Firma EA Sports ogłosiła w miniony wtorek, że trzecia część gry w świecie UFC, zatytułowana "UFC 3", ma pojawić się na rynku w pierwszym kwartale 2018 roku.

EA Sports nie ujawniło zbyt wielu szczegółów na temat zbliżającej się najnowszej części gry. Jedyne dostępne informacje zawierają datę premiery podaną jako "pierwszy kwartał 2018 roku" i to, że będzie dostępna na wszystkich konsolach nowej generacji jak PlayStation 4 i Xbox One, podobnie jak poprzednie części gry.

Nie podano również który z zawodników będzie twarzą gry na jej okładce. Pierwszą część firmowała walka Jona Jonesa z Alexandrem Gustafssonem. Drugą część największe gwiazdy UFC: Conor McGregor i Ronda Rousey.

2. mateusz19191010

mateusz19191010 Bellator
    Middleweight

Komentarze:
    4,569
    Zdobyte Lajki:
    2,069
    Punkty:
    490
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Home Page:
    Na PC by zrobili to bym pograł, tak to dla 2 gier konsoli nie kupię :P

Ehh, dla PC zawsze kurz w wiatrak.

3. Lockhorne

Lockhorne Purysta językowy

Komentarze:
    1,544
    Zdobyte Lajki:
    1,395
    Punkty:
    490
    W dobie feminizacji JJ realnym kandydatem na okładkę!

manfred004 likes this.
  4. Jacques

Jacques EFC Africa
    Bantamweight

Komentarze:
    2,707
    Zdobyte Lajki:
    1,920
    Punkty:
    1,190
    Dokładnie, tylko co ta Rousey obok szefowej robi?:DC:

5. Tar-Ellendil

Tar-Ellendil UFC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    16,457
    Zdobyte Lajki:
    10,171
    Punkty:
    1,190
    Occupation:
    MMA
    Miasto:
    Krakał
    Home Page:
    Czekam na więcej.

6. mmafan2

mmafan2 Brutaal
    Super Heavyweight

Komentarze:
    697
    Zdobyte Lajki:
    165
    Punkty:
    1,190
    Juz wolałbym lobova

7. Hightower

Hightower Maximum FC
    Middleweight

Komentarze:
    1,612
    Zdobyte Lajki:
    1,084
    Punkty:
    1,190
    Czepiasz się, to z jedynki ;) W drugiej części fizyka też potrafi zwariować, ale naprawdę rzadko.

EDIT: @billmurray wg mnie zmiana na plus między pierwszą a drugą odsłoną była bardzo duża i tym razem wyszła już naprawdę fajna gra. Chociaż nadal jest co rozwijać/ulepszać. Ja jestem dobrej myśli.

Do tego można w ciemno zakładać, że pojawi się przynajmniej jeden nowy zawodnik z Polski #jedzieszKrzychu

Last edited: May 11, 2017
  8. billmurray

billmurray EFC Africa
    Flyweight

Komentarze:
    2,651
    Zdobyte Lajki:
    1,794
    Punkty:
    140
    ciekawe czy wymyśla coś nowego? :siara:

9. takubo

takubo Brutaal
    Super Heavyweight

Komentarze:
    657
    Zdobyte Lajki:
    295
    Punkty:
    1,790
    Liczę, że w jakimś bonusie czy DLC będzie Rin Nakai, wówczas od razu kupuję, nawet kilka sztuk :P

10. Kazumowsky

Kazumowsky Jungle Fight
    Welterweight

Komentarze:
    325
    Zdobyte Lajki:
    360
    Punkty:
    40
    Jeśli będzie w trybie kariery możliwość uprawiania trash-talku, to biore w ciemno :irish::śmiech:

11. Twarzowiec

Twarzowiec Brutaal
    Super Heavyweight

Komentarze:
    656
    Zdobyte Lajki:
    812
    Punkty:
    1,190
    Mi się dobrze grało we wszystkie ufc, ale ea sports ufc 2 jest na tyle dobra, że najpierw powinni wypuścić nowego fight night'a, a dopiero pozniej kolejna gre poswiecona mma.

Jacques likes this.
  12. Rakesh

Rakesh Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    191
    Zdobyte Lajki:
    201
    Punkty:
    140
    Zgadzam się z przedmówcami. Aśka ma realne szanse aby się na tej okładce znaleźć i Krzyśka też być może w grze zobaczymy.Co do samej gry, to swego czasu grałem i to ostro jeszcze w Undisputed 3 na PS3 - zawsze Axe Murderer. Na ps4 w poprzednią część też sporo czasu przeznaczyłem a grałem Liz Carmouche; w ostatniej częsci gram Jankiem. Fakt. Bugi jeszcze są i jak przeciwnik dostaje piąty kop na głowę i nic mu nie jest to wkurza ale generalnie jest fajnie. Nie ma to jak pograc sobie z kims w domu albo przez siec. Szkoda ze nie mam PS+ bo bysmy mogli pograć sobie :)

13. mmafan2

mmafan2 Brutaal
    Super Heavyweight

Komentarze:
    697
    Zdobyte Lajki:
    165
    Punkty:
    1,190
    Pewnie dopracuja walkę przy siatce, może dodadzą możliwość uderzenia gdy ma się czyjes plecy ( można jedynie gdy typ jest w zolwiu)
    Oby zmienili tryb submission.. jestem fanem napierdalania jednym przyciskiem (ufc 2009) pamiętam czasy jak stałem z kolega przed telewizorem i żeśmy napierdalali po padzie aż ręka puchla Haha
    Wątpię żeby poprawili grafikę bo to juz chyba maks możliwości

14. Hightower

Hightower Maximum FC
    Middleweight

Komentarze:
    1,612
    Zdobyte Lajki:
    1,084
    Punkty:
    1,190
    Można uderzać w każdej pozycji w parterze, również będąc za plecami rywala (we wszystkich trzech wariantach).

U mnie wprost przeciwnie. Opcję z napieprzainem jednym przyciskiem czy też kręceniem kółek analogiem na czas (nie pamiętam dokładnie) przetestowałem tylko na PSP. Zdecydowanie wolę opcję z Undisputed 3 albo obu gier od EA, gdzie jednak trzeba jakoś przechytrzyć rywala, albo mieć dużo lepszego zawodnika/zmęczonego przeciwnika/jedno i drugie

Tutaj pelna zgoda. Natomiast mogą poprawić - i mam nadzieję że to zrobią - część modeli zawodników. Choćby taki Bisping, z mega napompowanymi mięśniami - chyba nigdy tak nie wyglądał.

Do poprawy byłyby dla mnie atrybuty zawodników. Zamiast jakoś naprawdę fajnie zróżnicować fighterów, EA z tych najlepszych robi maszyny pod względem szybkości, odporości, cardio i ewentualnie siły. A zawodnicy notowani niżej najczęściej po prostu mają poodejmowane po trochu ze wszystkiego, niezależnie od rzeczywistości. W ten sposób czasami dochodzimy do kuriozalnych sytuacji gdzie Weidman może wymiatać w stójce a Leniwiec jest tam od niego wyraźnie wolniejszy.

Twarzowiec likes this.
  15. mmafan2

mmafan2 Brutaal
    Super Heavyweight

Komentarze:
    697
    Zdobyte Lajki:
    165
    Punkty:
    1,190
    Nie można bić w pozycji ,,backsitting" wiec tu się mylisz

16. Hightower

Hightower Maximum FC
    Middleweight

Komentarze:
    1,612
    Zdobyte Lajki:
    1,084
    Punkty:
    1,190
    Byłem przekonany, że można, ale nie robi się w ten sposób większej krzywdy. Może będę miał czas żeby to jeszcze sprawdzić wieczorem.

Swoją drogą, pisząc poprzedni post za cholerę nie mogłem sobie przypomnieć jak ta pozycja się nazywa, zaćmienie totalne :confused:

17. mmafan2

mmafan2 Brutaal
    Super Heavyweight

Komentarze:
    697
    Zdobyte Lajki:
    165
    Punkty:
    1,190
    Gram często wiec jestem w temacie:cool:

18. Hightower

Hightower Maximum FC
    Middleweight

Komentarze:
    1,612
    Zdobyte Lajki:
    1,084
    Punkty:
    1,190
    Ja ostatnio rzadziej, ale ogólnie natłukłem mnóstwo walk. Wygrana w konkursie MMARocks się nie zmarnowała :dance:BTW - w której dywizji jesteś?

A ciosy z back sitting jednak można zadawać - sprawdziłem przed momentem, tylko nie chce mi się filmiku z konsoli zgrywać.
    Ale masz tylko jedna rękę wolną i właśnie nią możesz bić. Drugi przycisk nie zadziała - pewnie to Cię zmylilo :beer:

19. Twarzowiec

Twarzowiec Brutaal
    Super Heavyweight

Komentarze:
    656
    Zdobyte Lajki:
    812
    Punkty:
    1,190
    Niby nie do mnie pytanie, ale tak tylko napisze, ze ja sie kisze w 4 :lol:. Preferuje jednak tryb kanapowy

Hightower likes this.
  20. Hightower

Hightower Maximum FC
    Middleweight

Komentarze:
    1,612
    Zdobyte Lajki:
    1,084
    Punkty:
    1,190
    Ja po tym włączeniu "na chwilę" żeby sprawdzić jak jest z tymi ciosami z pleców zrobiłem jeszcze 7 walk w ultimate team :P

Offline przestałem grywać w zasadzie po tygodniu albo dwóch, wyjątek robię tylko na typowanie event'ów albo granie na dwóch z bratem jak przyjedzie. Jest dużo ciekawiej, ale czasem się można wnerwić jak są lagi

Share This Page