Troll vs rzeczywistość

To nie jest hejt, to czyste skurwolstwo. Teraz przy każdej okazji o tym wspominasz i chyba szukasz usprawiedliwienia dla nominacji Jurasa... co też nawet jako hejt się nie łapało.
Jakiego znowu usprawiedliwienia? Akurat w tym przypadku jeżeli mamy mówić o hejcie to chyba jedynie z jego strony. Prosiłem go o kontakt ale nie odpowiedział więc olałem temat, bo ewidentnie chodziło o internetowy poklask i wylanie frustracji.

Ja w przeciwieństwie do niektórych nie ubliżam ludziom w internecie.
 
Taka sympatyczna rodzinka.
comment_h3Jqqkk9rd6gYUs3v1P25rv1xwqfhhpt.jpg
 
Jakiego znowu usprawiedliwienia? Akurat w tym przypadku jeżeli mamy mówić o hejcie to chyba jedynie z jego strony. Prosiłem go o kontakt ale nie odpowiedział więc olałem temat, bo ewidentnie chodziło o internetowy poklask i wylanie frustracji.

Ja w przeciwieństwie do niektórych nie ubliżam ludziom w internecie.
Tak jak pisałem Juras tez zachował się poniżej poziomu. Twierdzisz, że nie obrażasz, przejrzyj tematy gdzie przewijał się Juras, też wesoło poczynałeś. Jako usprawiedliwienie traktuję pisanie, jak "nie rozumiesz internetu to się nie udzielaj". Typowe sprowadzenie dyskusji na poziom dna i wodorostów. Zawsze powtarzam, że można sobie pośmieszkować ale należy pamietać, że z drugiej strony siedzi człowiek i nie jednemu takie rzeczy spaprały głowę.
 
Tak jak pisałem Juras tez zachował się poniżej poziomu. Twierdzisz, że nie obrażasz, przejrzyj tematy gdzie przewijał się Juras, też wesoło poczynałeś. Jako usprawiedliwienie traktuję pisanie, jak "nie rozumiesz internetu to się nie udzielaj". Typowe sprowadzenie dyskusji na poziom dna i wodorostów. Zawsze powtarzam, że można sobie pośmieszkować ale należy pamietać, że z drugiej strony siedzi człowiek i nie jednemu takie rzeczy spaprały głowę.
To zacytuj moje posty gdzie ubliżam. Posypie głowe popiołem.
 
Co typa wzięło na taki atak na Karmowskiego? Kurwa, jakie to słabe :-/ Memy o kaszy można zrozumieć chyba, ale nagle takie akcje o córce? To powinno być ścigane nawet nie przez pokrzywdzonego, ale od razu właścicieli miejsca/portalu, na którym są takie wrzuty.
To nie hejt bo co to za krytyka czy humor, że z kogoś próbuje się zrobić pedofila i ojca gwałciciela własnej córki? 400 godzin tak, ale lep albo dwa na głowę powinien być obowiązkowy. Same godziny społeczne mogą nie przestawić podejścia do tematu i życia jednak. O ile gościu je wytrzyma swoją drogą ;) Dobra akcja. Stop nienawiści :)
 
:applause:świetna sprawa, facet pokazał, jak można w cywilizowany sposób poradzić sobie z przegięciem ze strony "hejtera"; inni to by tylko kopami na ryj straszyli:facepalm:
 
Widziałem na wypoku te przeróbki zdjęć i teksty tego typa. Nawet na spory poziom mojej tolerancji dla chamstwa to gościowi odwaliło kompletnie. Oj nieładnie Maks:nono:

Swoją drogą nie mając dzieci wiem nawet, że ojcowie w większości bardzo nie lubią jak ktoś coś złego pisze, czy zrobi jego córce. Syn? A kij z nim, ale córeczki to zwykle oczka w głowie:lol:
 
...Ja w przeciwieństwie do niektórych nie ubliżam ludziom w internecie.

Tak, tak ;)
2 cytaty o ludziach Twego autorstwa mistrzu dobrych manier:
"Spokojnie, dopóki cały ten KOD to banda śmieci wyjebanych od koryta z wielkim hukiem i banda geriatryków to żaden "drugi Majdan" nam nie grozi"
http://cohones.mmarocks.pl/threads/polityka.456/page-1599#post-1590262

"Na wybitnych życiorysach skończyłem czytać. Sram na nich niczym @Gaara o 5:00 rano na tronie"
http://cohones.mmarocks.pl/threads/polityka.456/page-1599#post-1590294
 
Tak, tak ;)
2 cytaty o ludziach Twego autorstwa mistrzu dobrych manier:
"Spokojnie, dopóki cały ten KOD to banda śmieci wyjebanych od koryta z wielkim hukiem i banda geriatryków to żaden "drugi Majdan" nam nie grozi"
http://cohones.mmarocks.pl/threads/polityka.456/page-1599#post-1590262

"Na wybitnych życiorysach skończyłem czytać. Sram na nich niczym @Gaara o 5:00 rano na tronie"
http://cohones.mmarocks.pl/threads/polityka.456/page-1599#post-1590294
Tak tu szczerze ubliżam i życze chuja w sercu :)
 
ale on sie przyznaje ze bral, mowi o skutkach ubocznych, w grupie poczatkujacej chyba tez opowiadal ze "bral"


Teraz jest moda na przyznawanie się, wcześniej wszyscy wciskali kity i robili sieczkę z mózgu młodym ludziom. Chuj wie ile osób przez to powpadało w kompleksy i weszło na chujową bombę niszcząc sobie zdrowie.
 
O shiiiit! Ale jazdę Maksiowi zrobił!
To musiał mocno kulturystę zdenerwować, że do sądów poszedł. Za następnym razem, to pomyśli zanim będzie szydził z Karmowskiego.
 
Boże, ale wpadłem z internetu. Nie wiem kim jest ten gość (jakieś memy w Tanio z nim widziałem, ale nie chciało mi się wnikać o co w nich chodzi), a jak przeczytałem opis to pomyślałem że chodzi o jednego z bliźniaków z "w Sieci".
 
Boże, ale wpadłem z internetu. Nie wiem kim jest ten gość (jakieś memy w Tanio z nim widziałem, ale nie chciało mi się wnikać o co w nich chodzi), a jak przeczytałem opis to pomyślałem że chodzi o jednego z bliźniaków z "w Sieci".
To jest gość który wyganiał pana fotografa z maszyn bo robił superserie.
 
Ma chłopina rację. Wycieczki do kogoś są ok, jeśli stawiasz się na świeczniku ale nie obrażanie rodziny, która nie ma z tym nic wspólnego.
 
Back
Top