1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Trening z kettlami

Discussion in 'Rocks Trening' started by defthomas, Mar 13, 2013.

1. Pat Bateman

Pat Bateman UFC
    Strawweight

Komentarze:
    7,619
    Zdobyte Lajki:
    4,525
    Punkty:
    1,190
    Home Page:
  2. Mort

Mort Żołnierz Chrystusa

Komentarze:
    8,900
    Zdobyte Lajki:
    1,565
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Warszawa
    Zrobiłem wczoraj pierwszy trening stricte kettlowy i muszę powiedzieć, że jestem wkręcony! Opór dobrze jest. :D

3. skunx

skunx Bellator
    Middleweight

Komentarze:
    4,505
    Zdobyte Lajki:
    4,685
    Punkty:
    1,190
    Dobry trening jest Guidy z Kettlami gdzieś w necie. A dobra poszukam wam:

Ja robię kettle od lat. Tyle, że na zimę odkładam je i idę na siłkę żeby nadrobić ciężkie dźwiganie , pakowanie klaty, bicków i te wszystkie dziewczyny z siłowni poznać. Ale co do kettli to od kiedy z nimi robię zauważyłem, że: urosły mi barki, w okresie kettlowym zawsze zrzucam parę kilo a zima na siłce nabieram(oczywiście tłuszczu nie mięśni). No oczywiście jestem silniejszy mimo wszystko.

billmurray and Mort like this.
  4. Mort

Mort Żołnierz Chrystusa

Komentarze:
    8,900
    Zdobyte Lajki:
    1,565
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Warszawa
    Tureckie wstawanie miażdży system. :D

5. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    20,423
    Zdobyte Lajki:
    17,672
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Właśnie wjechał do mnie nowy czajnik na chatę więc odświeżam temat :)

dizel77 and Grubas like this.
  6. Grubas

Grubas PRIDE FC
    Middleweight

Komentarze:
    6,756
    Zdobyte Lajki:
    4,755
    Punkty:
    790
    defthomas idealnie bo dzisiaj właśnie też odebrałem:wink: Od przyszłego tygodnia w dni bez treningu zaczynam cisnąć w domu.

defthomas likes this.
  7. skunx

skunx Bellator
    Middleweight

Komentarze:
    4,505
    Zdobyte Lajki:
    4,685
    Punkty:
    1,190
    I jak tam progres?

8. Grubas

Grubas PRIDE FC
    Middleweight

Komentarze:
    6,756
    Zdobyte Lajki:
    4,755
    Punkty:
    790
    @skunx cwicze ale praktycznie zadnych takich typowych cwiczen z czajnikiem tzn podrzuty i te wszystkie najbardziej popularne. Jakos na taka ogolnorozwojowke brakuje czasu w domu. Ogolnie zamowilem najpierw czajnik 20 kg bo Masu mi tak doradzil hehe ale za duzo kg jak dla mnie i sie zamienilem z kumplem na 14 kg. Uzywam go glownie jak robie bicka, trika czy bareczki. Na silownie nie chodze tak wiec mi to starcza a na treningach lub po i tak dobijamy sie stacjami i tam kettle tez sa w uzyciu. Dzieki ze pytasz i ze wogole pamietales!:beer:

skunx likes this.
  9. Masu

Masu UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,527
    Zdobyte Lajki:
    17,405
    Punkty:
    1,190
    14? Moja żona macha 20 jedną ręką. Edytuj posta

10. skunx

skunx Bellator
    Middleweight

Komentarze:
    4,505
    Zdobyte Lajki:
    4,685
    Punkty:
    1,190
    Podstawowy błąd to traktowanie ketla jako sprzętu dodatkowego do robienia bicków. Rozumiem bo też tak kiedyś robiłem jako ofiara pisemek dla kulturystów i siłownianych treningów. Ja teraz czekam na 12kg odważnik ale potrzebuję go do różnych eksperymentów bo moje 16ki 24ki i 32kilowe są za ciężkie.
    Moje odkrycie sezonu to wyciskanie Sotsa oraz przysiady z ketlami trzymanymi nad głową(zaraz po wyciśnięciu taki overhead cośtam) - totalna miazga jak sie zrobi pełen przysiad z dupą do ziemi. Jako że nie wcieram żadnego kremu ze sterydami to nie liczę już na przyrost mięsa a jedynie siły i poprawę sprawności.
    Mała ilustracja:

Last edited: Aug 2, 2016
    billmurray, Shoocker and Grubas like this.
  11. Grubas

Grubas PRIDE FC
    Middleweight

Komentarze:
    6,756
    Zdobyte Lajki:
    4,755
    Punkty:
    790
    @Masu pamietam ze Twoja zona 20 robila ale widocznie jestem slabiak. @skunx tym kettlem to bicka robie tylko i wylacznie dlatego zeby nie machac ciagle hantlami. Cos innego zawsze. Mam troche sprzetu w domu ale najbardziej zaluje ze od 2 lat jak sie przeprowadzilem na inne mieszkanie nie moge nigdzie rozlozyc sie z laweczka i sztanga. Kiedys mialem 1 pokoj wolny i tam wszystko mialem a teraz za dobre warunki zeby w chacie to rozlozyc a piwnica za mala. Ale jak w tym roku kupie mieszkanie to oby z duza piwnica. Serce sciska jak widze ten nierozlozony sprzet...

12. skunx

skunx Bellator
    Middleweight

Komentarze:
    4,505
    Zdobyte Lajki:
    4,685
    Punkty:
    1,190
    No to właśnie sprzedaj ta ławeczkę i inne sprzęty a 3 ketle zmieszczą się za kanapą. Miejsca na trening z nimi potrzebujesz ze dwa metry kwadratowe. Ja wiem , ze każdego kusi robienie przysiadu na maszynie z pasem stabilizującym ale wystarczy zrobić bez pasa i z odważnikiem i z dupą do gleby i już się można zesrać z wysiłku. Popatrz na tego dziadka z filmu co wrzuciłem. Koleś od 9 lat wrzuca jeden film rocznie na kanał a ma w chuj formę i w dodatku widać jak zajebiście funkcjonalne jest takie tureckie wstawanie czy wyciskanie w pochyleniu. Na siłce kładziemy się i wyciskamy 3 serie po 10 na klatę a tutaj gość robi jedno ćwiczenie i widać jak umiera, walczy o przetrwanie i to w obszarze kardio i siłowym. Oczywiście można też z drugiej beczki wziąć tą 12kę Twoją i zrobić np maksymalna ilość rwań na jedna rękę i spróbować dogonić tą dziewczynkę (jest laska dowodem na to że bez metki nie ma sylwetki przy okazji) a z fitnesiaków z siłowni się śmiać ;

Masu likes this.

Share This Page