Trening z kettlami

@Masu pamietam ze Twoja zona 20 robila ale widocznie jestem slabiak. @skunx tym kettlem to bicka robie tylko i wylacznie dlatego zeby nie machac ciagle hantlami. Cos innego zawsze. Mam troche sprzetu w domu ale najbardziej zaluje ze od 2 lat jak sie przeprowadzilem na inne mieszkanie nie moge nigdzie rozlozyc sie z laweczka i sztanga. Kiedys mialem 1 pokoj wolny i tam wszystko mialem a teraz za dobre warunki zeby w chacie to rozlozyc a piwnica za mala. Ale jak w tym roku kupie mieszkanie to oby z duza piwnica. Serce sciska jak widze ten nierozlozony sprzet...
 
No to właśnie sprzedaj ta ławeczkę i inne sprzęty a 3 ketle zmieszczą się za kanapą. Miejsca na trening z nimi potrzebujesz ze dwa metry kwadratowe. Ja wiem , ze każdego kusi robienie przysiadu na maszynie z pasem stabilizującym ale wystarczy zrobić bez pasa i z odważnikiem i z dupą do gleby i już się można zesrać z wysiłku. Popatrz na tego dziadka z filmu co wrzuciłem. Koleś od 9 lat wrzuca jeden film rocznie na kanał a ma w chuj formę i w dodatku widać jak zajebiście funkcjonalne jest takie tureckie wstawanie czy wyciskanie w pochyleniu. Na siłce kładziemy się i wyciskamy 3 serie po 10 na klatę a tutaj gość robi jedno ćwiczenie i widać jak umiera, walczy o przetrwanie i to w obszarze kardio i siłowym. Oczywiście można też z drugiej beczki wziąć tą 12kę Twoją i zrobić np maksymalna ilość rwań na jedna rękę i spróbować dogonić tą dziewczynkę (jest laska dowodem na to że bez metki nie ma sylwetki przy okazji) a z fitnesiaków z siłowni się śmiać ;
 
czy ktoś miał kiedyś do czynienia z tymi odważnikami?
http://www.centrumkb.pl/sklep/
ciężko mi znaleźć jakąś opinię na ich temat a chwalą się, że sprzedają najlepsze kettle w polsce. ktoś coś?
ewentualnie jakie inne polecacie?
 
czy ktoś miał kiedyś do czynienia z tymi odważnikami?
http://www.centrumkb.pl/sklep/
ciężko mi znaleźć jakąś opinię na ich temat a chwalą się, że sprzedają najlepsze kettle w polsce. ktoś coś?
ewentualnie jakie inne polecacie?
Raczej jeden uj, kettle to kettle, nie ma sensu przepłacać, nic się nie powinno stać z kawałkiem żeliwa. Tylko kup sobie od razu ciężkie, bo bardzo szybko się na kettlach wchodzi na obciążenia 30kg+

Moje odkrycie sezonu to wyciskanie Sotsa oraz przysiady z ketlami trzymanymi nad głową(zaraz po wyciśnięciu taki overhead cośtam) - totalna miazga jak sie zrobi pełen przysiad z dupą do ziemi. Jako że nie wcieram żadnego kremu ze sterydami to nie liczę już na przyrost mięsa a jedynie siły i poprawę sprawności.
Mała ilustracja:

Ty licz, żeby się przy tym nie połamać :)
 
aleś mi koksa wyszukał :stevecarell:
edit. ale kettle zajebiście się prezentuje :P
Ja tam szukam zawsze najtanszych. Mam takie dwa i jestem zadowolony
york-16kg-vinyl-kettlebell.jpg

qo514_31-3190649bspa83uc17585957x.jpg
 
serio ćwiczysz takim czajnikiem? przecież to niewygodne
Glownie wykonuje roznego rodzaju swingi. Kettle sa dla mnie raczej urozmaiceniem standartowego treningu tak, ze moze rzeczywiscie nie jestem zbyt obiektywny w tym temacie, chociaz z drugiej strony nie uwazam, ze ksztalt moze byc az tak duzym ograniczeniem :fjedzia:
 
Miałem kiedyś ten zielony 16kg :DC:
Jest 2 razy większy niż żeliwny i ciężko się nim ćwiczy. Ale jak Tobie nie przeszkadza to ciśniesz :bleed:
 
ja kupilem w lidlu 6kg, ale teraz rozkminiam ze w sumie to mi sie taki lekki na nic nie przyda :D
 
ja kupilem w lidlu 6kg, ale teraz rozkminiam ze w sumie to mi sie taki lekki na nic nie przyda :D
6kg to moja żona do swingów ma :lol: nie wiem czy cokolwiek Ci to pomoże ale ja, mimo nienajlepszego stanu siłowo treningowego, dwie 16kg do ćwiczeń gdzie używa się dwóch kettli i cięższego 24kg do ćwiczeń z jednym kettlem. Te 16 mam niestety bitumiczne i niewygodnie się z nimi ćwiczy np swing dwoma kettlami na raz z racji ich rozmiarów, wiec polecam tylko żeliwne.
 
6kg to moja żona do swingów ma :lol: nie wiem czy cokolwiek Ci to pomoże ale ja, mimo nienajlepszego stanu siłowo treningowego, dwie 16kg do ćwiczeń gdzie używa się dwóch kettli i cięższego 24kg do ćwiczeń z jednym kettlem. Te 16 mam niestety bitumiczne i niewygodnie się z nimi ćwiczy np swing dwoma kettlami na raz z racji ich rozmiarów, wiec polecam tylko żeliwne.
dlatego mowie, nie wiem po co kupilem. wrzucilem do koszyka, a w chacie rozkminilem ze chyba oddam Niuńce, bo w sumie to nie wiem :D
 

:o o:
Czyli to prawda, że kiedyś siłacze konie nosili...

RECORDS ★
► Lifting a 152-kg stone, one-handed.
Curling up two kettlebells (50.5 and 40.5 kg) to handstand: with the right hand — 6 lifts in 46 seconds, with the left hand — 8 lifts in 49 seconds. (Kazan, 2010)
► The cross with weights (39.5 and 38.5 kg) on little fingers (Kazan, 2010).
► Binding six 20 cm nails in a minute and a half. ► "Devil’s Smithy" — Khaladzhi was laid down on the nails, and three concrete blocks (full weight 700 kg) on his breasts were broken by sledge-hammers.
► He lifted a one-meter pipe (1,022 kg) and kept it aloft for 12.5 seconds (Donetsk).
 

:o o:
Czyli to prawda, że kiedyś siłacze konie nosili...

RECORDS ★
► Lifting a 152-kg stone, one-handed.
Curling up two kettlebells (50.5 and 40.5 kg) to handstand: with the right hand — 6 lifts in 46 seconds, with the left hand — 8 lifts in 49 seconds. (Kazan, 2010)
► The cross with weights (39.5 and 38.5 kg) on little fingers (Kazan, 2010).
► Binding six 20 cm nails in a minute and a half. ► "Devil’s Smithy" — Khaladzhi was laid down on the nails, and three concrete blocks (full weight 700 kg) on his breasts were broken by sledge-hammers.
► He lifted a one-meter pipe (1,022 kg) and kept it aloft for 12.5 seconds (Donetsk).

Ale cienias, taki ulany że nie będzie mnie miał w falołersach
 
Back
Top