Trening, Dieta, Suplementacja Fightera

Panowie, jaki olej cbd pod trening bjj będzie najlepszy? Ile procent?Linkiem do sklepu też nie pogardzę.
@Jakub Bijan @defthomas macie jakieś doświadczenia/informację?
Szukam dobrego suplementu, bo licznik mi bije, a chciałbym jeszcze parę lat na macie pognębić młodszych kolegów, albo chociaż bez wstydu i bólu w stawach zrobić jakiś progres. Na razie łokcie wołają o wspomaganie. Zdrowy już nie będę, ale mogę jeszcze być szczęśliwy;)
 
@Jakub Bijan @defthomas macie jakieś doświadczenia/informację?
Szukam dobrego suplementu, bo licznik mi bije, a chciałbym jeszcze parę lat na macie pognębić młodszych kolegów, albo chociaż bez wstydu i bólu w stawach zrobić jakiś progres. Na razie łokcie wołają o wspomaganie. Zdrowy już nie będę, ale mogę jeszcze być szczęśliwy;)
Testosteron! Nie dziekuj. Na suple to kurwa szkoda czasu i kasy.
 
Może i racja, ale do konopii mam jakoś takie naturalne przekonanie:)
CBD nie jest dedykowany pod treningi bjj czy boks a pod konkretne problemy, schorzenia czy choroby :cool: Rozumiem rozchodzi się o profilaktyczne przyjmowanie na stany zapalne i "wieczną młodość".

Stezenie procentowe podobnomalo istotne. Ważniejsza jest ilość mg w kropli cbd. Wiadomo im mniejsze stężenie tym wyecej będzie trzeba przyjac. Zaleca się zacząć od minimalnych dawek 1-3mg dziennie i pozostaje obserwować ciało i ewentualne zmiany/poprawy z czasem z opcją zwiększenia dawki. Nie ma jakiejś optymalnej dawki z tabelki dla kazdego z gory narzuconej bo to jak beda postępować zmiany zalezy od wieku, wagi, trybu życia czy diety. Trzeba pamiętać że na trwale poprawy będzie trzeba chwilę poczekać, nawet miesiąc czy dwa stosowania - zależy czego się oczekuje i od dawek. Warto zdecydować się na cbd posiadające "pełne spektrum kannabinoidow" (oprocz cbd jeszcze kilka innych + witaminy mineraly) nie "izolat cbd" który uzywa się gdy jest potrzeba przyjmowania znacznie większych dawek. Taki właśnie podział występuje.

Przyjmowanie: z kapsulkami czy kremami warto dac sobie spokoj. Dobrym sposobem i najpopularniejszym (chyba) jest lutowanie kropli pod jezyk (trzymasz 30sek-1min i polykasz). Według badan największe przyswajanie jest podczas spalanua/waporyzacji ale to już drozsza zabawa. Tyle chyba z grubsza warto wiedzieć
 
:fjedzia:
Screenshot_2019-09-09-14-47-53-018_com.instagram.android.png
 
Back
Top