TRENER ZAPASÓW POSZUKIWANY !!!

mekong

Oplot Challenge
Featherweight
Witam zacne towarzystwo !



Życzliwi ludzie, mam prośbę jako i pytanie, posiada ktoś sprawdzone informacje na temat dobrego trenera zapasów w okolicy RADOMIA, który byłby skory do poprowadzenia treningów 20osobowej sekcji MMA ?







Z góry dziękuję za odpowiedzi !







Piona !
 
Myślałem, że ktoś założył temat w imieniu Daniela Omielańczuka, Krzyśka Jotko i Pawła Pawlaka :D
 
Nie wierze, ze ta prosba pozostaje bez zwiazku z dzisiejszymi wystepami Polakow. Krzychu powinien zlozyc reklamacje w Tristar, bo efektow trenningow tam ni jak nie dalo sie dzis zauwazyc.
 
Wiem, przeciez zartuje tylko z tego jak Krzychu w kazdym wywiadzie opowiadal, ze trenowal zapasy z GSP :)
 
a to luz, bo stójkę Krzychu miał w miarę poukładaną... :-) tylko czy to zasługa wypadu do Kanady, to sam Krzysiek pewnie wie najlepiej..
 
jak dla mnie to w każdej gminie powinien być klub zapaśniczy, ale lepiej wybudować orliki i stadiony i mamy efekt - walki kiboli i oklepy w UFC
 
Niestety, jest wiele ludzi chętnych na trenerkę tylko najpierw naobiecują a później po pół roku klepania kasy odchodzą, czekam na jakieś info pozdro !
 
Back
Top