Podwieszony TOTALbet nowym partnerem forum :)

Marcin TOTALbet

Oplot Challenge
Lightweight
Cześć!

Miło nam poinformować, że legalny polski bukmacher TOTALbet został oficjalnym partnerem strony MMARocks.pl i forum Cohones.pl!

Kim jesteśmy? Młodą, ambitną firmą, w pełni zakochaną w sportach walki. Przekuwając świat sportów walki na bukmacherkę - jesteśmy prospektem z ładnym bilansem, któremu zależy, aby jak najwięcej walk wygrywać przed czasem :) Co to oznacza dla Was? Przede wszystkim staramy się dogodzić nawet najbardziej wymagającym fanom sportów walki - nasza oferta na MMA i boks bezwzględnie wyróżnia się na tle konkurencji. W ciągu kilku ostatnich miesięcy można było u nas obstawiać pojedynki z 20 różnych organizacji MMA, nie tylko tych najbardziej interesujących polskiego kibica (UFC, KSW, Bellator, Babilon MMA, FEN), ale również tych mniej znanych (Oktagon MMA, XFN, PFL). W dodatku wiele zdarzeń bokserskich proponujemy nie tylko pierwsi na polskim rynku, ale nawet pierwsi na świecie.

Teraz, ze względu na naszą obecność na tym forum, będzie możliwość współpracy z Wami, dzięki czemu oferta powinna być jeszcze lepsza. Jeśli będzie wam brakowało jakiejś walki w ofercie lub nawet konkretnego rynku - wystarczy, że do mnie napiszcie. Obiecam dodać lub wytłumaczę (oby jak najrzadziej), dlaczego może być z tym problem :)

Póki co zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty na sobotnią galę KSW w Gliwicach TUTAJ. Nie jest jeszcze kompletna, ale już teraz proponujemy rynki niedostępne u innych firm. Na dniach pojawi się sporo zakładów specjalnych, także warto nas śledzić - tym bardziej, że nowi klienci mogą zagrać u nas za realne pieniądze bez konieczności wykonania wpłaty na konto (szczegóły na stronie) :) Gala będzie też dostępna w naszej ofercie na żywo.

To tyle tytułem przedstawienia. Jeśli macie jakieś pytania, nie krępujcie się :)
 
Nick Underdog mnie zmylil
Chciałem się trochę zakamuflować. Jakbym się nazwał Conors Bitch to od razu byście zaczęli kąsać hejterzy yebani. Dobra, koniec offtopu. Spadam obciągnąć JJ(nie chodzi o waszą Królową, żebyscie mnie dobrze zrozumieli napinacze). Bez odbioru
 
@Marcin TOTALbet
jeszcze jedno - dajecie bonus 500 PLN z wymogiem gry tripla z kursami 1,2+ z ako conajmniej 2,0, a kuponu z ako 2,5 nie przyjmujecie na UFC, troche dramat... kupony po 5 PLN to gralismy w podstawowce... widac ze dopiero raczkujecie na rynku...
 
Wątpię, żeby taka sytuacja miała miejsce, UFC spokojnie możesz pograć w ako 2.50, 25 jak i 250, kurs nie ma żadnego znaczenia.
2 razy puszczone do recznej akceptacji 500PLN i 2 razy odrzucone... zobaczymy w ten weekend czy cos sie poprawilo
 
2 razy puszczone do recznej akceptacji 500PLN i 2 razy odrzucone... zobaczymy w ten weekend czy cos sie poprawilo

Jedyne, co przychodzi mi do głowy, to że grałeś o "niefortunnej porze" i coś system zawiódł. Żaden pracownik nie odrzuciłby zakładu na UFC, bo to jakby odrzucić zakład na Ligę Mistrzów czy NBA.
 
Jedyne, co przychodzi mi do głowy, to że grałeś o "niefortunnej porze" i coś system zawiódł. Żaden pracownik nie odrzuciłby zakładu na UFC, bo to jakby odrzucić zakład na Ligę Mistrzów czy NBA.
W trakcie gali, ale ponad 2 godziny przed rozpoczeciem pierwszego zdarzenia
 
@Marcin TOTALbet będzie Babilon 6 w ofercie?


ps. Co wpisac przy rejestracji w polu KOD?

Gali Babilon 6 niestety nie będzie. Na polskie gale każdorazowo trzeba mieć zgodę organizatora na wystawienie kursów (co też swoje kosztuje oczywiście) i niestety czasem pojawiają się problemy. Na następną ich galę już kursy będą.

Co do PS - lepiej zapytać biuro obsługi klienta, wg mnie nic się nie wpisuje :)
 
2 razy puszczone do recznej akceptacji 500PLN i 2 razy odrzucone... zobaczymy w ten weekend czy cos sie poprawilo

Niestety Totalbet to porażka, każdy kupon do akceptacji trafia do posranego "bukmachera" przed monitorem, na którego akceptacje nie dość że trzeba sporo czekać to albo przyjmuję część, albo zrzuca kurs itp. Po co być bukmacherem jak się nie jest w stanie wziąć odpowiedzialności za wystawiane kursy, które uwaga sprawdziłem u innych nie odstają od rynku. Acha żeby nie było że gram za duże kwoty, bo są to kwoty rzędu 50--200zł do wygrania 1k i w górę. Później tacy śmią się nazywać analitykami/bukmacherami czy jak tam to idzie. Jak tu w ogóle bonus obrócić - parodia.

Edit: Najlepiej to się chwalić jak to się ma wszystkie babilony, feny itp.itd.....
 
To samo miałem z esportem szukałem wszędzie live na dany mecz znalazłem go na totalbet wpakowałem 2 kupony za dość duży hajs przeszedł 1 bez akceptacji drugi poszedł do akceptacji bukmachera i nagle zrzucili go z live oferty drugi kupon odrzucili a 1 rozliczyli po kursie 1, bo napisali, że był przez pomyłkę xdd
Także również póki co jestem zniesmaczony tym bukiem
 
Back
Top