Top 5 kłamstw Lewandowskiego i Kawulskiego (Top 5 KSW Lies)

Przed pierwszym zestawieniem Różalskiego z Le Bannerem do którego nigdy nie doszło oczywiście, dosłownie na kilka dni przed samą galą na media treningu w Copacabanie w Warszawie czekając na zapowiedzianego Francuza zapytałem Maćka Kawulskiego gdzie jest Jerome na co on odpowiedział że zaraz będzie...
 
1789). Maciek Kawulski jest hetero :damjan:
to akurat prawda, nawet chodzil z ta taka mala czarna tancerka z tanca z gwiazdami. wczesniej ja popychal dawid ozdoba, teraz mi wylecialo z glowy jak ona sie nazywala, taka mala czarna dosyc ladna.

znalazlem Herbus. Poza tym on chyba ma dzieci, aż tak daleko nie nadinterpretujmy :)
 
Last edited:
nawet chodzil z ta taka mala czarna tancerka z tanca z gwiazdami
To było jeszcze w czasach kiedy ufc nie było w dupie, a Dana white nie wiedział co to ksw.
43e4a8af6a98d0564c790f60b47252ab6ede9de5_365x255
 
Chyba wiele razy mówili, że są poważną organizacją.No tak średnio bym powiedział.
to dodajmy:

@michi972 20) poważna sportowa organizacja (gdzie byle leszcz w pierwszej walce dostaje walke o tytuł i pas - jak np. teraz Ariane Lipski z taka walczy, nie ma absolutnie zadnych rankingów, drabinek czy czegoś takiego, gdzie nie ma Kity a jest Popek roztropek, Strachu i paru innych których Kita by zabił, pewnie wszystkich na raz

te poniżej to nie do końca kłamstwa, bardziej ego KSW - można by założyć drugi thread o "faktach KSW" w stylu kawałów o Chucku Norrisie:

21) KSW jest bardziej popularne w Polsce niż UFC w Stanach (czego najlepszym zaprzeczeniem jest popularność Rondy i Brocka chociażby)
http://www.mmarocks.pl/ufc/martin-lewandowski-ksw-jest-bardziej-popularne-w-polsce-niz-ufc-w-stanach
22) to był w sumie żart, ale czemu nie: KSW 35. Martin Lewandowski: Nie chcieliśmy, żeby Lidze Mistrzów spadła oglądalność - Tym razem gala odbędzie się wyjątkowo w piątek a nie w sobote. Nie konkurujemy z finałem Ligi Mistrzów, bo nie chcieliśmy żeby jej spadła oglądalność - uśmiecha się Martin Lewandowski.

23) turbo negocjacje z turbo zawodnikami: Martin Lewandowski: naprawdę negocjowaliśmy z Fedorem i St-Pierrem

https://sport.onet.pl/mma/ksw/marti...-negocjowalismy-z-fedorem-i-st-pierrem/lykmnr

24) intergalaktyczne plany podbicia świata (i wszystkich faveli) Właściciel KSW: Polska to za mało, czas na ekspansję- ale z jakiegoś powodu zawsze gala przypadkiem jest tam, gdzie jest w pizdu Polaków na emigracji, ale to pewnie nie zamierzone.
https://www.forbes.pl/wlasciciel-ksw-wywiad-z-martinem-lewandowskim/feds1ln
i mój faworyt:
25) zamiast powiedzieć obsraliśmy zbroje przed UFC w październiku - ich wersja to: Martin Lewandowski zwolnił dla UFC październikowy termin w Ergo Arenie
linka nie dam bo to u bezpośredniej konkurencji, ale jak ktoś chce to wrzucić w googla
 
Lubie KSW, nawet kupuje PPV (choć tyle razy przygrało ze mną w chuja z przyczyn niezależnych odemnie:wink: ) ale na prawde niektóre rzeczy co oni mówią totalnie mnie rozpierdalają.
Dawniej na odmóżdżenie odpalałem sobie Warsaw Shore ale teraz wole te wywiady. K&L są dobrymi biznesmenami i szacun za to co udało im się stworzyć ale mogliby czasem zejść na ziemie.
Samo to ważenie to spore nadużycie. Po co McSweeney w ogóle wychodził na wage i robił staredown skoro wszyscy którzy tam stali pewnie łącznie z ring girls wiedzieli, że James nie zawalczy.. Takie gadanie będzie, że 'do ostatniej sekundy wierzyliśmy, że jednak McSweeney zawalczy' . Jasne. Do ostatniej sekundy starali się trzymać tajemnice w postaci Jaya żeby wykorzystać maksimum promocji jaką dostał McSweeney w nadziei, że tysiąc biletów się wyprzeda w ciągu ważenia zanim dojdą do walki wieczoru i ogłoszą zamianę.
Sam pomysł angażu Jamesa raczej kiepski ale moge to zrozumieć ze względu na historie w KSW i pokonanie Różala który pokonał mistrza. Trzyma się to kupy i ma to sens.
Skoro Mrozu i inne portale branżowe puściły fame, że może być gnój i McSweeney nie zawalczy to nie potrzebnie KSW szło w zaparte tylko mogli wymienić zawodnika i wcześniej zacząć promocje. Inaczej by to wyglądało.
 
Po co McSweeney w ogóle wychodził na wage i robił staredown skoro wszyscy którzy tam stali pewnie łącznie z ring girl wiedzieli, że James nie zawalczy..

James jest Irlandczykiem, małą legendą sportów uderzanych, bardzo możliwe, że jego nazwisko to połowa nativów, którzy na gale przyjdą, tak więc zbrodnia doskonała - dla Silvy nikt by nie przyszedł, jest po tylu porażka, że walczy za mniejszą gaże znając życie

Skoro Mrozu i inne portale branżowe puściły fame, że może być gnój i McSweeney nie zawalczy to nie potrzebnie KSW szło w zaparte tylko mogli wymienić zawodnika i wcześniej zacząć promocje. Inaczej by to wyglądało.
roznica jest taka, ze mniej ludzi by było na hali, bardziej opłaca się być kłamczuszkiem...

dlatego powstał ten thread :)
 
Chyba sam w to nie wierzysz. Strzelam, że co najmniej 70% sprzedanych biletów to Polacy mieszkający na Wyspach którzy mają w chuju z kim zawalczy Pudzian. Ważne, że będzie Mariusz i tyle.
napisalem wśród biletów sprzedanych wśród tubylców- nativów czyli dokładnie nie Polaków. Przecież nie raz pisałem, że robią gale w krajach, gdzie jest duża polonia :) nie czytacie uważnie
 
28) to był przypadkowy faul - licze to na ich konto 3 faule ja pierdole, moze niech Normanowi reke utna, zeby bylo latwiej wygrac niepokonanemu. wszyscy dobrze wiemy, ze 3 faul a drugi taki sam w tej samej rundzie to dyskwalifikacja i 1 na koncie przegranych. Pewnie dlatego wbiegali do klatki



 
Back
Top