1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Tomek Drwal dla MMAFighting.com,

Discussion in 'Forum MMA' started by herrflick, Apr 21, 2010.

1. herrflick

herrflick Bellator
    Lightweight

Komentarze:
    4,214
    Zdobyte Lajki:
    2,963
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Słoneczny Północny Zachód
    Tomek Drwal co do walki i poddania Palharesa:

“Pech zdarza sie kazdemu,i to jest czesc mojej pracy by radzic sobie z takimi wypadkami.Nie bede narzekac.Akurat ten czas byl dobry dla niego i zly dla mnie.Ja bylem i tak wtedy przytloczony i rozkojarzony poniewaz w Newark zgubilem swoj portfel z bardzo waznymi dokumentami.Teraz tylko oczekuje na lepsze dni.”

“Poczulem wolne i dziwne trzeszczenie w mojej kostce,wiec odklepalem i zaczalem krzyczec.
    Mysle ze kiedy ktos odklepuje i krzyczy, to znaczy ze ma dosc,ze oddaje zwyciestwo drugiemu i koles powinien przestac trzymac skretowke bez obaw o jakiekolwiek nieporozumienie z arbitrem.
    Ale szczerze nie mam pojecia co wtedy dzialo sie jego w glowie.Nie bede go osadzac i po prostu zostawie to fanom do oceny.”

Tomek potwierdza takze ze nie odniosl zadnej powazniejszej kontuzji:

“Kolano i kostka nie potrzebowaly operacji to bylo tylko silne naciagniecie. Ciagle mam za duzo plynow w kostce i kolanie,powoduja one spuchniecie ale z kazdym dniem jest coraz lepiej.Mysle ze wkrotce wroce do 100% sprawnosci i zaczne treningi do okolo 2 tygodni.“

“Mam nadzieje ze stanie sie to jak najszybciej.Chce jak najszybciej zapomniec o tym nieszczesliwym incydencie.“

Zrodlo: http://www.mmafighting.com/2010/04/21/tomasz-drwal-refuses-to-judge-palhares-for-controversial-submi/

2. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    22,245
    Zdobyte Lajki:
    23,995
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    Dzięki wrzucam na główną :)