1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

To będzie prawdziwa wojna - Rafael Carvalho o starciu z Mousasim

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by jacek-osak, May 18, 2018.

1. Jacek Łosak

Jacek Łosak Moderator Cohones

Komentarze:
    2,319
    Zdobyte Lajki:
    5,696
    Punkty:
    790
    To będzie prawdziwa wojna - Rafael Carvalho o starciu z Mousasim

Rafael Carvalho, który podczas nadchodzącej gali Bellator 200 zmierzy się w obronie tytułu mistrzowskiego z Gegardem Mousasim, uważa że to starcie pozwoli ugruntować całą jego karierę.

To właśnie w tej walce będę mógł ugruntować całą moją karierę. Dla mnie to będzie moment, w którym będę mógł zostawić swój ślad w świecie MMA i spowodować, że zawodnicy zaczną postrzegać mnie w inny sposób.

Carvalho powiedział o tym w rozmowie z serwisem MMAjunkie i dodał, że jeszcze długo zamierza pozostać mistrzem Bellatora.

W tej walce będę musiał zrobić więcej niż musiałem zrobić gdy zdobywałem pas i wierzę, że to będzie prawdziwa wojna. Widzę siebie dzierżącego pas jeszcze przez bardzo długi czas. Tak długo, jak Bellator będzie mnie widział w swoich szeregach, ja będę ich mistrzem.

Carvalho wywalczył pas mistrzowski wagi średniej w roku 2015, a od roku 2012 pozostaje niepokonany.

Drzewo and Grubas like this.
  2. wolftime

wolftime Shark Fights
    Heavyweight

Komentarze:
    1,393
    Zdobyte Lajki:
    841
    Punkty:
    290
    do boju leniwiec!

michi972 likes this.
  3. Swebs

Swebs Shark Fights
    Light Heavyweight

Komentarze:
    1,307
    Zdobyte Lajki:
    669
    Punkty:
    490
    ciekawe starcie i nie widzę w nim faworyta ;)

Malymaja likes this.

Share This Page