The Ultimate Fighter - linki, torrenty, video

The Ultimate Fighter Nations Canada vs Australia







odcinek 6



klik



Ktoś sobie w c*uja poleciał z tamtym linkiem, ten jest juz prawidłowy
 
Voranek, jesteś lepszy niż Zatoka...Choć i tam wrzucono, ale wygląda jak jakiś przemycony twór, zupełnie inaczej nazwany niż dotychczasowe ;-D
 
TUF Nations Canada vs Australia E06







http://kickass.to/the-ultimate-fighter-nations-canada-vs-australia-s01e06-proper-sdtv-x264-t8795251.html
 
@dssport Jak Cie jeszcze interesuje szósty odcinek to łap







The Ultimate Fighter Nations Canada vs Australia







odcinek 6



klik







The Ultimate Fighter Nations Canada vs Australia







odcinek 7 - nowy



klik
 
The Ultimate Fighter Nations Canada vs Australia







odcinek 8



klik







@Calo Linki wygasają nie z mojej winy, normalna rzecz :-)
 
fgfdgd.jpg








The Ultimate Fighter Brazil 3







odcinek 1







720p



klik



lub



klik







Obecnie tylko 720p
 
Dzieki Voranek za TUFa Brazil. Odcinek całkiem całkiem tylko nie mogę znieść jak głos mistrza przerywany jest przez portugalskiego/brazylijskiego lektora ;/
 
Voran, dobrze by było gdybyś zrobił re-upa pierwszego odcinka, nie zdążyłem pobrać a właśnie ważność wygasła.
 
Jak komuś się bardzo nie spieszy to jutro wieczorkiem podrzuce tu linki do wersji z polskimi napisami.
 
The Ultimate Fighter Brazil S03E01 HardSub-PL HDTV x264



translated by gLt



DOWNLOAD: http://speedy.sh/BXmQx/The.Ultimate.Fighter.Brazil.2014.S03E01.HardSub-PL.HDTV.x264.avi



640x360 650kbps x264



2ch 128kbps AAC







***



Czekam na opinie, bo nie wiem czy dalej sie w to bawić.
 
No i mam sciągnięty ten program , ale odtwarza mi go w windows player i słychac glos jak leci ale nie pokazuje obrazu tylko te efekty więc gdzie jest błąd ?
 
do odtwarzania polecam program VLC, wszystko dziala bez zadnych dodatkowych kodekow.
 
[strike]Racja Kees, już są na core[/strike]. Ja poczekam na link z eng sub. bo online słabo się przesuwa :-)



Kees gdzie ty masz te linki ? Ja tam widzę tylko bez subów



e: spoko
 
Back
Top