The best of MMARocks!

Widząc "Fedor jest prawdziwym czempionem, nie patrzy na wagę" zastanawiam sie jak świetnym zawodnikiem jest pudzian, bo nie patrząc na wagę POKONAŁ az o 82 kg ciezszego butterbeana? ;p
 
news: Edgar z Maynardem nie zawalcza na ufc



Shadow

Nareszcie,bo już się bałem,że będę musiał oglądać dwóch słabiaków,a teraz dadzą może kogoś porządnego w ich miejsce.


Jeżeli oni są słabi to ciekawe kogo uznaje za dobrego...
 
z wp.pl znalezione dzis :

"

<h2 class="top">
KSW od totalnej nudy może ocalić ..

jakaś walka ze mną . Niestety nie liczcie na to zbyt szybko . Moje wszechstronne wyszkolenie jak i sława super twardziela , komandosa , płetwonurka i kosmonauty powoduje to że żaden zawodnik nie stanie ze mną do pojedynku .A dla czego ? Bo jestem bardzo niebezpieczny trenowałem wszystkie style walk .Jestem tak groźny że właściciel siłki płaci mi za to żebym u niego nie trenował daje , mi 500 zł co miesiąc bo odstraszam mu klientów, po prostu wszyscy się mnie boją .Nawet golę się w przyciemnionych okularach bo boję się kontaktu wzrokowego ze samym sobą ( a zresztą szkoda mi już kasy na lustra ) .Gdzie się nie pojawię sieję postrach , lękają się mnie nawet komornicy. Kiedyś jeden chciał hajs to wmówiłem mu sztuką perswazji ( tak tak , takie umiejętności też posiadam ) że jest wiewiórką .I co ? I po tygodniu znaleźli jego ciało w parku brzuch miał nabity kasztanami a włosy ufarbowane na rudy kolor, zmarł biedak na niestrawność i kichy mu rozdęło bo się szyszek i kasztanów nawpierniczał .. ha ha ha a to kmiot !!! Od tamtej pory mam spokój z komornikami .Jak by ktoś nie wierzył w to co napisałem to przytoczę kilka pseudonimów pod jakimi jestem znany w europie i na innych kontynentach ;Wierzgający ogier ,Tosiek dusiciel , Mściciel zabójca ,
Krwawy mutant ,Spiżowa pięść, Nawałnica bólu ,Tosiek karabin .To o czymś przecież świadczy , i nie trudno się domyślić jaki mocarz kryje się za tymi ksywkami .
W porównaniu ze mną tacy kolesie jak Fedor ,Cro cop ,Andy Hug ,to ministranci i żaden do pięt mi nie dorasta .Już jako dziecko byłem wyjątkowy np w wieku 12 lat bendąc na wakacjach w CCCP zatłukłem niedźwiedzia i to pompką rowerową ! Poważnie . I powiem jeszcze jedno ale to tajemnica i nie rozgadujcie tego po wsiach w których na pewno mieszkacie . Armia USA kupuje moje nasienie bo doskonale nadaje się do wyhodowania żołnierza przyszłości super niezniszczalnego merins .Mam zamówień na dwa litry i to do końca tego miesiąca .
Kiedyś ktoś znany ( oczywiście nie tak jak ja ) powiedział coś bardzo mądrego na mój temat , cytuję " Tosiek gdy cię widzę to...... to .. kurna nie wiem co powiedzieć " . Genialne ! Myślę że te proste słowa w pełni oddają moją fantastyczną i nietuzinkową osobowość . Cieszcie się że jestem polakiem i stoję po właściwej stronie , możecie być dumni ze mnie , z Tośka nad Polaka !"

:-)
 
jak zwykle piorun :)

Shields zyskać popularnosc pokonując pupilka publicznosci i znanego fightera majacego powszechny szacunek, ma też spore szanse poza tym że jest mistrzem K-1 jest większy i od biedy moze przeleżeć na nim kilka rund. Wygrana da mu mozliwosc szybkiego wstania na nogi w UFC.
 
Kiedyś jeden chciał hajs to wmówiłem mu sztuką perswazji ( tak tak , takie umiejętności też posiadam ) że jest wiewiórką
to mnie poskładało, niezłą trzeba mieć wyobraźnię jednak, żeby takie cuda wymyślać :-)

Już jako dziecko byłem wyjątkowy np w wieku 12 lat bendąc na wakacjach w CCCP zatłukłem niedźwiedzia i to pompką rowerową !
to też mocne ^^
 
Zajebiście durny koment, tym razem z forum Sherdoga. Jakiś fanatyk pragnie walki Mameda z Lombardem za wszelką cenę.

I am confused. Why can't he just train at night? Muslims must fast during the day, not at night, during Ramadan. Why can't he just wake up for the calls to prayer during the day, sleeping during the day and being awake at night?


:-)
 
@PEDATORS

A ja wam mowie ze Pudzian zapoluje jeszcze na velasqueza
icon_smile.gif
Na sto procent jesli wygra w dobrym stylu teraz i na jesieni rewanz z silvia o ktory prosi pudzian to Dana z ufc da mu 1 walke u siebie • napewno dostanie 1 szanse


:-)
 
Kanapek...



Czy ja mam mylne wrażenie, że nie każdy skumał, że gość z wp robił sobie przysłowiowe jaja?
 
Robił sobi jaja jak berety. ;-)















Edit: dodam tylko że moja wypowiedź dotyczy tylko komentarza powyżej, wypowiedzi z wp nie czytałem, potrafię się domyślic. ;-)
 
pewnie tak, ale do napisania tylu bzdur naraz chyba trzeba czegoś więcej niż dobrego humoru...
 
nn_mm Was znokautuje!



Ktoś mu podał linka do strony tj-venom.pl :D

ten link co podales niedziala pisze Nie odnaleziono serwera


ej no bez jaj czemu na zywo poprzerdnie wazenia z walk puziana bylo wazenie na zywo a teraz nic moze ten tomphson nieche na zywo byc a bedzie moze link na youtube ja bym wolal na zywo w necie



co to tj i venom strona jakas?? jak tak to podaj
 
PREDATORS

THOMPSON = DOBRZE WYGLADA fajnie sie prezentuje ,
boje sie jutro o pudziana lepiej mi thompson wyglada pewniejszy jest jakbyBedzie chcial sie zrewanzowac za ostatnie porazki .
Koledzy a ten wydziarany caly • nieznam go kto to jest ?
czy dobry on jest ?



Ten wyżej to Piorun jr chyba :D
 
PiorunPL chyba odchodzi powoli na retirement, Predators zaś bije wszystko na głowę :D


Od wczoraj ma co najmniej trzech silnych konkurentow w walce o pas. Na forum ogolnie kumulacja wynalazkow.
 
By koksPL, ta końcówka PL to chyba znak, że to jakiś brat piorunaPL :)

Widać, że Pudzian w wielkiej formie. Bicepsik i klateczka jest jak trzeba rywalom aż się gacie trzęsą. Szybkość też jest więc za długo to nie potrwa. Pudzina zmiecie z ringu tego frajera. A potem rozjedzie Nastulę, rewanż z Silvią i do UFC po mistrza.
 
Back
Top