Testy nowych opcji - tutaj można poszaleć

Gdy edytuje posta, nie bardzo moge wstawić nowych emotek do mego posta. Gdy klikam np. black cohones - żadne mordy nie wyskakują.

Też tak macie?
#Chrome
 
Też mam chrome, zatrzymajcie na chwilę rozszerzenia i sprawdźcie. Może wyczyszczenie cache/ciasteczek?
 
@Dzihados Na jakiej zasadzie działa opcja "ignore" ? Jeśli jej użyję, to ten, kogo dodałem do ignorowanych nie będzie mógł zobaczyć moich postów, czy tylko ja jego wiadomości ?
 
Kiedy będzie nowa szczena?


Wam też to to pytanie nie działa w temacie "sss-pytania i propozycje"?
:p
 
Czyli typ, którego chcę zignorować, będzie widział moje komentarza i mógł się do nich odnosić, a ja po prostu nie będę miał możliwości zobaczyć jego wiadomości i w tym, odpowiedzi na moje posty ? Na tym polega ta cała opcja "ignoruj" ?
Ale chujnia, Panie. :sad:

Nie da się tego jakoś tak zrobić, żeby on również nie widział moich postów ?
 
Last edited:
Czyli typ, którego chcę zignorować, będzie widział moje komentarza i mógł się do nich odnosić, a ja po prostu nie będę miał możliwości zobaczyć jego wiadomości i w tym, odpowiedzi na moje posty ? Na tym polega ta cała opcja "ignoruj" ?
Ale chujnia, Panie. :sad:

Nie da się tego jakoś tak zrobić, żeby on również nie widział moich postów ?

Wszędzie tak działa ignore :(
 
Wszędzie tak działa ignore :(
Miałem nadzieję, że działa to w podobny sposób co na czacie. Jak kogoś zignoruję, to automatycznie ja i dana osoba przestajemy widzieć wiadomości: owa osoba moje i ja - Jej.

No ale trudno. Może jakoś przeżyję.
 
@Dzihados Na jakiej zasadzie działa opcja "ignore" ? Jeśli jej użyję, to ten, kogo dodałem do ignorowanych nie będzie mógł zobaczyć moich postów, czy tylko ja jego wiadomości ?
Ty nie ignorujesz kogos, nie ktos ciebie
 
Ty nie ignorujesz kogos, nie ktos ciebie
Moim zdaniem, to trochę bez sensu. No bo co mi po wyłączeniu komentarzy tego osobnika dla mojego widoku, skoro on nadal będzie widział moje wiadomości i do nich się odnosił ? A ja tego nie chcę. Równie dobrze mogę po prostu nie odpisywać temu komuś na jego odpowiedzi na moje posty i wyjdzie na to samo.
Powinno to działać tak, jak działa na - wspomnianych przeze mnie wcześniej - czatach. Daję ignora, mnie znikają wiadomości typa, a typ nie może zobaczyć moich. Ot co.
Dla mnie to jest "prawdziwy" ignor.

No ale skoro takowej opcji nie ma, to będę musiał się jakoś obejść. Trudno.
 
Last edited:
A co ci przeszkadza ze ktos sie odniesie do twojego posta skoro a) ty o tym mnie wiesz b) masz ta osobe w powazaniu. Poza tym jakim prawem chcesz blokowac komus innemu tresci - to niesprawiedliwe. Anyway - inaczej nie bedzie
 
A co ci przeszkadza ze ktos sie odniesie do twojego posta
Po prostu drażni mnie, że taki ktoś, kogo nie darzę sympatią nadal będzie czytał moje wyjątkowej klasy posty.
Poza tym jakim prawem chcesz blokowac komus innemu tresci - to niesprawiedliwe.
Nie rozumiem, dlaczego nie miałbym mieć prawa w ramach opcji "ignoruj" (jeśli takowa zostałaby udostępniona w odpowiedniej formie), osobiście zablokować komuś dostęp do treści, które - jakby nie było - sam produkuję. Co prawda, przy pomocy Waszej platformy (forum), no ale jednak.

I jeszcze raz powtórzę: Co komu po "ignorze" w obecnej postaci, skoro równie dobrze można dać tzw. "wewnętrznego ignora" i po prostu pomijać posty drażniącego nas autora - wyjdzie na to samo.

Dobra, koniec dyskusji. I tak nie dojdziemy do porozumienia.

Miłego dnia.

P.S.: Dopisuję Cię do mojej czarnej listy moderatorów do odstrzału. :sad:

P.S.2: Żartowałem.
 
Last edited:
Nie rozumiem, dlaczego nie miałbym mieć prawa w ramach opcji "ignoruj" (jeśli takowa zostałaby udostępniona w odpowiedniej formie), osobiście zablokować komuś dostęp do treści, które - jakby nie było - sam produkuję.
Nie widzisz jego postów, nie wiesz że czyta Twoje, nie myślisz o nim, jesteś zadowolony.
Dopisuję Cię do mojej czarnej listy moderatorów do odstrzału. :sad:
Dzihad nie ma moda, jest za słaby, jest zwykłym współwłaścicielem :)
 
Panowie, nie dzialaja mi na telefonie twitty ktore wrzucacie.

Mam to samo, na telefonie lub ipadzie nie wyświetla mi tt lub je ucina. Czasami widzę nibieski napis "loading"
Mam tak od kilku dni/tygodnia kto coś zepsuł ?
 
Twitter zmienil sposob wyswietlania swoich tresci. Spojrze na to wieczorem czy mamy na to jakis wplyw.
 
Nie wiem, czy juz o tym kiedys bylo na forum: ale jak wrzucic player z youtube'a by zaczal odtwarzac filmik w danym momencie?
 
Back
Top