Tech njusy - nauka, technologia, bezpieczeństwo, oprogramowanie, inżynieria, gadżety

Nie jest to pełnoprawne wejście, mogli jeszcze chwilę zaczekać. W dodatku niekompatybilny z Google Home, co go dyskwalifikuje bo to użytkownicy tego typu urządzeń najbardziej byliby zadowoleni z tej opcji.
Troche wstyd ale nie znam zadnej z tych uslug :) ciezko mi sie odniesc... Uzywasz?
 
Troche wstyd ale nie znam zadnej z tych uslug :) ciezko mi sie odniesc... Uzywasz?
Asystenta czasem używam. Ale nie sprawdzałem jeszcze polskiej wersji.

Google Home chętnie bym używał do sterowania telefonem, komputerem itp, ale aktualnie 500zł to za dużo na to co umie. Za 300zl bym się skusił pewnie. Google Home to pomocnik, dobry do Smart Home. Ciężko wytłumaczyć jednak wszystkie zastosowania. Ja bym się go pytał o której UFC się zaczyna, a on by mi odpowiadał:crazy:
 
T-mobile, mogą być problemy z dostępem do części usług:

"Szanowni Państwo,

Informujemy, że dziś, 31.01.2019 r. w godzinach porannych miał miejsce pożar w naszej lokalizacji w warszawskim Annopolu. Żaden pracownik nie ucierpiał w wyniku zdarzenia.
W konsekwencji incydentu obecnie brak możliwości kontaktu z call center T-Mobile, niedostępne są również niektóre systemy firmy.
Powyższe mogą skutkować ograniczeniem dostępności usług.
T-Mobile podjął niezwłoczne działania w celu minimalizacji utrudnień.

Z poważaniem,
Biuro Prasowe T-Mobile"
 

giphy.webp
 
Wydaje się całkiem sensownym działaniem.

Zastanawiam się ile razy w przeciągu minuty jest atakowana taka strona jak Facebook i nie chodzi mi tylko o sam SPAM. Masz może jakieś dane @Dzihados ?
Czytałem tylko pierwszy akapit, ale jak dla mnie chodziło o to, że to FB chce oszukać oprogramowanie blokujące u użytkownika, a nie utrudniać analizę do potencjalnych ataków na niego?
 
Czytałem tylko pierwszy akapit, ale jak dla mnie chodziło o to, że to FB chce oszukać oprogramowanie blokujące u użytkownika, a nie utrudniać analizę do potencjalnych ataków na niego?
No tak, ale ja tu jeszcze obok zapytuję, czy może udało ci się kiedyś dotrzeć do takich danych, które informują ile razy tak popularna strona jak FB jest atakowana przez różnego rodzaju hakerów na minutę? Naszła coś mnie chęć na takie dane:lol:
 
No tak, ale ja tu jeszcze obok zapytuję, czy może udało ci się kiedyś dotrzeć do takich danych, które informują ile razy tak popularna strona jak FB jest atakowana przez różnego rodzaju hakerów na minutę? Naszła coś mnie chęć na takie dane:lol:
aaa, ok.
W sumie racja, az tak mocno w security nie siedzie, ale rzeczywiscie o FB jakos nigdy nie slyszalem... A kąsek jest niesamowity... Chociaz moze latwiej i/lub intratniej jest atakowac uzytkownikow, niz infrastrukture.
 
Back
Top