Tech njusy - nauka, technologia, bezpieczeństwo, oprogramowanie, inżynieria, gadżety

Pany teść do firmy potrzebuje kompa stacjonarnego, nie za miliony monet bo jego stary komp to jest kurwa jakiś nieporozumienie. Może ma ktos używke do opierdolenia, najlepiej z monitorem myszką i klawiatura albo zna kogoś kto sprzedaje. Potrzebny do pisania w Wordzie plus net
Niech kupi poleasingowego. Z myszą, klawiaturą i monitorem z rozsądnym ale starszym kompem.

Druga opcja to laptop typu t400 itp za ok. 800zł z SSD 120/ 8GB RAM /i5 tylko że bateria słaba i musi być pod zasilaniem.
 
Pany teść do firmy potrzebuje kompa stacjonarnego, nie za miliony monet bo jego stary komp to jest kurwa jakiś nieporozumienie. Może ma ktos używke do opierdolenia, najlepiej z monitorem myszką i klawiatura albo zna kogoś kto sprzedaje. Potrzebny do pisania w Wordzie plus net
centralnie, poleasingowe chodzą najczęściej między 400-800 pln, i większość konstrukcji to i3 albo i5, spokojnie wystarczy do tych celów na kilka lat.
 
No, teraz to dojebałeś :beer:
Pobieżna analiza - wygląda na to, że tylko jeden ma jakąkolwiek kartę graficzną, która nie jest zintegrowana - https://amso.pl/product-pol-71637-H...3470-3-2GHz-GT730-16GB-500GB-HDD-DVD-W10.html Wziąłem pod uwagę, że gość nie oczekuje na fpsy i fragi, a ma w dupie lagi - natomiast spojrzałem pod kątem tych kilku lat. Wymagania graficzne ciągle się zmieniają, p[lus ten w tej samej (prawie) cenie, co pozostałe kompy - ma oprócz grafiki jeszcze 16 gb ramu.

To zdecydowany zwycięzca. Rzekłem.
 
Pany teść do firmy potrzebuje kompa stacjonarnego, nie za miliony monet bo jego stary komp to jest kurwa jakiś nieporozumienie. Może ma ktos używke do opierdolenia, najlepiej z monitorem myszką i klawiatura albo zna kogoś kto sprzedaje. Potrzebny do pisania w Wordzie plus net
Ja mam na zbyciu . Monitor taki płaski ale już proporcje ma chyba 4:3.
Klawiatura,mysz, oraz cały komp. Jeśli chodzi o Internetu,to musiałby chyba kartę jakąś dokupić,by przez wifi działał,ale zawsze może przed kabel puścić
Komp został złożony ok 13 lat temu.
Praktycznie nie używany ( bo miałem lapka służbowego od 11 lat). Zgrywałem tylko filmy z kamery i je orzerabiałem w pinacle, więc nie jest taki zły imo. Do Worda styknie na lajcie. Jutro mogę sprawdzić jakie ma bebechy dokładnie i mogę Ci to wysłać.
Co do ceny, to jeśli w ogóle bierzesz tego lapka pod uwagę, to coś pomyślę.
 
Ja mam na zbyciu . Monitor taki płaski ale już proporcje ma chyba 4:3.
Klawiatura,mysz, oraz cały komp. Jeśli chodzi o Internetu,to musiałby chyba kartę jakąś dokupić,by przez wifi działał,ale zawsze może przed kabel puścić
Komp został złożony ok 13 lat temu.
Praktycznie nie używany ( bo miałem lapka służbowego od 11 lat). Zgrywałem tylko filmy z kamery i je orzerabiałem w pinacle, więc nie jest taki zły imo. Do Worda styknie na lajcie. Jutro mogę sprawdzić jakie ma bebechy dokładnie i mogę Ci to wysłać.
Co do ceny, to jeśli w ogóle bierzesz tego lapka pod uwagę, to coś pomyślę.
Możesz sprawdzić bebechy i mi podeślij
 
No nic nie zrobię ale ciekawe czy do banku też mają hasło typu haslo1234 a do wifi admin123 :p
takie asy sa na pewno :)

Heh, patrzcie jakie promocje :) :) :)
ADyft5v.jpg
 
Last edited:

Słyszałem o tym wczoraj. Oczywiście ten brak AfD w wycieku pali czerwoną lampkę, ale może to być jak wspomina Niebezpiecznik tylko i wyłącznie celowe nakierowanie na nich. Do ataków dochodzi coraz częściej, a raczej coraz skuteczniej i to powinno martwić takie instytucje państwowe.
 
Niedawno natknąłem się na następujący artykuł zachęcający do kupna nowej kryptowaluty, która ma być oficjalnym środkiem płatniczym Singapuru..
Cały mechanizm scumu został opisany tutaj.
 

Ładna pani od kettla, która pojawiła się na trzy i pół sekundy (od 19:15) sprawiła, że poczułem krew i niczym @Hefaner musiałem dotrzeć do jej personaliów.
Zapraszam na jej Instagram!

:antonio:
 
Prośba do osób siedzących mocniej w temacie. Ile mogę wołać za następujący zestaw(używany, 100% sprawny):
i5-4570
8GB RAM DDR3 1600MHz
GTX 750
1TB HDD
Płyta Główna Medion H81H3-EM2
 
Prośba do osób siedzących mocniej w temacie. Ile mogę wołać za następujący zestaw(używany, 100% sprawny):
i5-4570
8GB RAM DDR3 1600MHz
GTX 750
1TB HDD
Płyta Główna Medion H81H3-EM2
i5-4570 - 300-350zł
8GB RAM DDR3 1600MHz - 150-200zł, ale to zależy w ilu kościach jak w jednej to bliżej 150zł, bo w dualu 2x4GB lepiej chodzą.
GTX 750 - między 150-250zł zależy ile ma VRAM
1TB HDD - 50zł
Medion H81H3-EM2 - 100zł

Ogólnie komp średni, ale płyta główna to złom, dysk twardy używany to bezcen. Z obudową i zasilaczem za 1k góra.
Tu jest podobny zestaw, ale z lepszą płytą główną i jako tako gwarancją, ale za tyle nie pójdzie jak sobie gość życzy https://allegro.pl/oferta/komputer-do-gier-gtx-750-ti-2gb-i5-4570-8gb-ddr3-7762328270
 
Back
Top