Tech njusy - nauka, technologia, bezpieczeństwo, oprogramowanie, inżynieria, gadżety

bez kitu, nawet podczas patrzenia w lustro mam korzystać z internetu? co za czasy, byleby tylko nas rozproszyć.
No ba, smartfony, smartwatche, smart tv, latopty, tablety to czemu i nie smart mirror :)

U mnie odpada, bo ja sie w ogole w lustro nie patrze i troche szkoda kasy :) ale kto tam ludziska wie... Gadzet!
 
No ba, smartfony, smartwatche, smart tv, latopty, tablety to czemu i nie smart mirror :)

U mnie odpada, bo ja sie w ogole w lustro nie patrze i troche szkoda kasy :) ale kto tam ludziska wie... Gadzet!
ciekawe czy kiedyś smart window wymyślą? można by sterować widokiem z okna, to byłby bajer dopiero :P
 
Tylko, że pod comarch.mobile jest aplikacja Alior Mobile w/g tej strony Lukasa. Zaskoczyło mnie to mocno. No chyba, że była to podmieniona nazwa:confused: Grubo jak już chodzi o banki.
Ostatnio bylo glosno o apce ktora miala taka sama nazwe i dodatkowo wydawca tez (!), a myk polegal na tym ze zarejstrowano nazwe wydawcy z niewidoczna spacja, hehehe

A co do comarchu to tam loop jest i sprawdzenie = wiec kolejnosc nie ma znaczenia.
 
Niebezpiecznik co już kilka razy wspomniałem stał się pudelkiem technologicznym. Celowe spowalnianie starszego sprzętu nie wyszło na dobre nie tak dawno Apple i nie wyjdzie też Intelowi. A tak luka to przypadkowo od 10 lat siedziała:wink: Już widzę te pozwy zbiorowe i wymiany całych komputerów(bo nie tylko procki przecież), telefonów bo żaden Intel/ARM dotąd produkowany nie jest bezpieczny w/g tego co piszą:rofl:
 
@bart123 oj tam, pszypadek...
Ale powiedz tak szczerze, myślisz, że dojdzie do sytuacji w której ludzie odzyskają swoją kasę za procesory sprzed 10 lat? Albo nastąpi wielka wymiana z powodu spowolnienia komputerów, czy telefonów i to za kasę od Intela? O ile doczytałem pach nie wpływa na gry(na Linux), a szkodzi AMD które już łata łatkę Intela :D Bo ja nie wierzę w żadne wymiany, ani odzyskanie kasy. A bugiem stał się cały Internet(a może i świat?) po 9/11.
 
Ale powiedz tak szczerze, myślisz, że dojdzie do sytuacji w której ludzie odzyskają swoją kasę za procesory sprzed 10 lat? Albo nastąpi wielka wymiana z powodu spowolnienia komputerów, czy telefonów i to za kasę od Intela? O ile doczytałem pach nie wpływa na gry(na Linux), a szkodzi AMD które już łata łatkę Intela :D Bo ja nie wierzę w żadne wymiany, ani odzyskanie kasy. A bugiem stał się cały Internet(a może i świat?) po 9/11.
a mogliby wymienic moją i7, bo dual channel mi nie działa. :jon:
 
Back
Top