Tanio skóry nie sprzedam

Na dodatek o kolorze skóry mleczna bombolada :juanlaugh:
1691662667950.jpeg
 
Ciekawe czy by mi szafkę kuchenną zmontował i powiesił na szynie nad blatem
:roberteyeblinking:

jebałem się z tym dziś pół dnia, nie myślałem że z tym tyle zachodu. Oczywiście najpierw trzeba było kupić odpowiednie wkręty z kołkami plus wiertło, obsługa w brico pomogła tyle co sam wiedziałem tak że chuj im na pysk, a i tak musiałem pojechać 2 raz bo za grube wziąłem..
Musiałem zlikwidować i zaślepić gniazdko elektryczne, dociąć listwę (pożyczyć flexa) i kurwa tak zeszlo.
W międzyczasie po schodach góra dół kilka razy po narzędzia, szpachlówke i inne chuje muje drobnicę. Zaś montaż oświetlenia pod szafke
:stevecarell:
To chyba mało zarabiasz, skoro wolałeś się z tym spierdolić pół dnia, zamiast wynająć chłopa za 300 PLN i se zrobić sesję na konsoli i z wiaderkami nawet :robertmakeup:

Czy nawet ten kurs portugalskiego zrobić :suchykarol:
 
To chyba mało zarabiasz, skoro wolałeś się z tym spierdolić pół dnia, zamiast wynająć chłopa za 300 PLN i se zrobić sesję na konsoli i z wiaderkami nawet :robertmakeup:

Czy nawet ten kurs portugalskiego zrobić :suchykarol:
Chłopie a kto by Ci przyszedł do jednej szafki za marny grosz i ile byś musiał czekać na typa?
:robertmakeup:
 
Chłopie a kto by Ci przyszedł do jednej szafki za marny grosz i ile byś musiał czekać na typa?
:robertmakeup:
Mordo... Nie wiem z jakiego miasta piszesz, ale w większych miastach masz szybko ogarnięte wszystko, mi do dwóch dni najdłużej przyszło czekać.

Ikeowe składam sobie sam, bo to fajna zabawa, ale do całej reszty zamawiam ludzi, bo te Kurwa meble od Agaty i innych to taka chujnia w montażu, że wolę wydać kilka stów i se sesję z grami urządzić, a chłop niech się tam poci i wkurwia za mnie :robertmakeup:
 
Back
Top