Tanio skóry nie sprzedam

1691600359299.png
 

Ciekawe czy by mi szafkę kuchenną zmontował i powiesił na szynie nad blatem
:roberteyeblinking:

jebałem się z tym dziś pół dnia, nie myślałem że z tym tyle zachodu. Oczywiście najpierw trzeba było kupić odpowiednie wkręty z kołkami plus wiertło, obsługa w brico pomogła tyle co sam wiedziałem tak że chuj im na pysk, a i tak musiałem pojechać 2 raz bo za grube wziąłem..
Musiałem zlikwidować i zaślepić gniazdko elektryczne, dociąć listwę (pożyczyć flexa) i kurwa tak zeszlo.
W międzyczasie po schodach góra dół kilka razy po narzędzia, szpachlówke i inne chuje muje drobnicę. Zaś montaż oświetlenia pod szafke
:stevecarell:
 
Chłop co sprzęt musi kupić, żeby meble ruchać :benny::benny::benny:
Jednym słowem przejebane, a serio nie zajmuje się meblami zawodowo ani budowlanką tak że dla mnie to nowość. Meble sobie sam poskładać potrafię i tyle. A sprawy montażowe żeby to wisiało jak powinno oraz prądowe to nie moja działka, chociaż tu jakoś roboty dużo nie było(fachowiec zawsze robił).
Narzędzi mam tyle co potrzebowalem, a akurat parę rzeczy mi brakowało to dokupiłem.
No i jeszcze mnie czeka kasacja jednej szafki żeby zrobić miejsce pod zmywarkę ale podłączenie sprzętu zostawiam fachowcowi.

:roberteyeblinking:
 
Ciekawe czy by mi szafkę kuchenną zmontował i powiesił na szynie nad blatem
:roberteyeblinking:

jebałem się z tym dziś pół dnia, nie myślałem że z tym tyle zachodu. Oczywiście najpierw trzeba było kupić odpowiednie wkręty z kołkami plus wiertło, obsługa w brico pomogła tyle co sam wiedziałem tak że chuj im na pysk, a i tak musiałem pojechać 2 raz bo za grube wziąłem..
Musiałem zlikwidować i zaślepić gniazdko elektryczne, dociąć listwę (pożyczyć flexa) i kurwa tak zeszlo.
W międzyczasie po schodach góra dół kilka razy po narzędzia, szpachlówke i inne chuje muje drobnicę. Zaś montaż oświetlenia pod szafke
:stevecarell:
Czytając twój opis, to ten chłop szybciej by to zrobił :neildegrassewhoa:
 
Back
Top