Tanio skóry nie sprzedam

FuZK7ehaAAA5l1I


FuZK7efakAA7oYK


FuZK7ehaQAAdN-S


FuZK7ejaEAIcq9v


oczu-kapiel-mem-1.jpg
 
To są takie zdjęcia, że z jednej strony by sobie człowiek zapisał, żeby w razie czego przy wódce komuś pokazać, co się na świecie odpierdala i żeby było pod ręką. No ale z drugiej strony strach to pobrać na telefonie jednak, bo jakby się gdzieś przypadkowo pokazało w galerii przy okazji prezentowania zdjęć z wakacji, to by się człowiek nie wytłumaczył z tego, choćby nie wiem jak się starał.
 
To są takie zdjęcia, że z jednej strony by sobie człowiek zapisał, żeby w razie czego przy wódce komuś pokazać, co się na świecie odpierdala i żeby było pod ręką. No ale z drugiej strony strach to pobrać na telefonie jednak, bo jakby się gdzieś przypadkowo pokazało w galerii przy okazji prezentowania zdjęć z wakacji, to by się człowiek nie wytłumaczył z tego, choćby nie wiem jak się starał.
Dzięki Odynowi, że mamy Cohones i o ile serwery znowu nie zapłoną, zawsze można będzie tu wrócić i pokazać komuś kiedy trzeba i bez przypału :beczka:
 
To są takie zdjęcia, że z jednej strony by sobie człowiek zapisał, żeby w razie czego przy wódce komuś pokazać, co się na świecie odpierdala i żeby było pod ręką. No ale z drugiej strony strach to pobrać na telefonie jednak, bo jakby się gdzieś przypadkowo pokazało w galerii przy okazji prezentowania zdjęć z wakacji, to by się człowiek nie wytłumaczył z tego, choćby nie wiem jak się starał.
Przenieś se do innego folderu co się w galerii nie wyświetla
:tiphatb:
 
To są takie zdjęcia, że z jednej strony by sobie człowiek zapisał, żeby w razie czego przy wódce komuś pokazać, co się na świecie odpierdala i żeby było pod ręką. No ale z drugiej strony strach to pobrać na telefonie jednak, bo jakby się gdzieś przypadkowo pokazało w galerii przy okazji prezentowania zdjęć z wakacji, to by się człowiek nie wytłumaczył z tego, choćby nie wiem jak się starał.
Prawie tak wstydliwy temat jak ukrywana subskrypcja viaplay w celu oglądania cyrku.
 
Ci biali Amerykanie to już całkiem wyprani są. Murzyn siekierą napierdala a typ sobie siedzi z dziewczyną i patrzy, dostaje w łeb, spada z krzesła, siada znowu i dalej patrzy zamiast już na początku złapać dziewczynę i spierdalać stamtąd :matt:

Co? Boi się, że jak się nie da zarżnąć to go posądzą o rasizm? Co oni tam, kurwa, mają w tych głowach?

Na filmiku masz odpowiedź: "Just another day in NY". Czarni biegający z siekierami po Mcdonalds to już po prostu część krajobrazu. Taki mają klimat. Zwykle wystarczy nie reagować i udawać manekina, wtedy nigga nie zarejestruje twojej obecności, ale koleś chyba za głośno oddychał czy coś.
 
Back
Top