Tanio skóry nie sprzedam

1673703268154.png
 
To akurat jest szczera prawda. U mnie na wiosce tylko jedna myjnia od lat nie oszukuje na chemii i wodzie demineralizowanej ale to jakiś lokalny ewenement. Nie żadna sieciowa tylko duża prywatna myjnia. Na innych samochód po wyschnięciu jest równie upierdolony jak przed myciem.

Niedaleko mnie jest myjnia która była najlepsza w tym 300 tys. mieście. Było sześć stanowisk, ale kolejki zawsze ogromne, w sobotę jak się chciało auto umyć to luzem trzeba pół godziny w kolejce czekać minimum. No i niedawno patrzę - zajebiście, budują sześć nowych stanowisk będzie mniejsza kolejka nareszcie. Za jakiś czas zajeżdżam patrzę - no skutecznie rozmontowali kolejki tymi stanowiskami. Taa, już wiem czemu. Na sam oprysk felg trzeba z 4pln zużyć, tradycyjnie zeta-dwójkę wkładałem i na spokojnie felgi opryskałem. miałem przygotowane 8pln drobnymi, zawsze na tej myjni mi starczało jeszcze z nabłyszczaniem. Po tym remoncie za dychę nawet auta nie umyje dokładnie ze spłukiwaniem. Chytry traci dwa razy, bo od razu po remoncie odstawił taką akcję i ludzie się zrazili i nie odrobi kosztu nowych stanowisk. Odczekał by z pół roku... Ale jak na klasycznego janusza biznesu przystało było trzeba próbować od razu się odkuć i wycwanić.
 
Back
Top