Tanio skóry nie sprzedam

Widzę, że w końcu chwytasz o co mi chodziło. Brawo. A teraz jeszcze zastanów się jako dorosły obywatel (chyba) mający stałą gównianą pracę, która nie wymaga bycia niekaranym, co bardziej zaboli takiego zawodnika. Zawiasy, które miną, jak będzie grzeczny bez żadnych reperkusji, czy grzywna z 10k, którą odczuje zarówno sam zainteresowany jak i jego rodzina.
Chyba, że jest bezrobotnym pasożytem.

Czyli prawie wszyscy dorastający chłopacy powinni siedzieć

Sąd przy wymierzaniu kary bierze pod uwagę takie czynniki jak motyw czy wiek. Ja w ogóle jestem w szoku, że was to dziwi. Tym bardziej, że koleś NIE. NIE powinien iść za kopa w dupe do więzienia. I nie poszedł. Dostał zawiasy na 2 lata. To minimalny okres próby.
Mnie by bardziej zabolały zawiasy niż 10k. Karę zapłacisz i masz z głowy. Z wyrokiem się bujasz.

Poza tym istnieje coś takiego jak przestępstwa ścigane z urzędu np.gwalt. I takie gdzie postępowanie rozpoczyna się pozwem osoby "pokrzywdzonej". I tutaj mamy do czynienia z drugim przypadkiem. Jeśli moja nietykalnosc zostanie naruszona mam prawo domagać się za to zadośćuczynienia i prawo musi mi to gwarantować. Dlatego za naruszenie nietykalnosci cielesnej jest przewidziana kara więzienia. I mam prawo się jej domagać przed sądem. Proste.jak gościowi chciało się płacić za prawników i biegać kilka lat po sądach to w końcu otrzymał swoją sprawiedliwość.
 
302784985_1733505787007486_4643984540407592948_n.jpg
 
Sąd przy wymierzaniu kary bierze pod uwagę takie czynniki jak motyw czy wiek. Ja w ogóle jestem w szoku, że was to dziwi. Tym bardziej, że koleś NIE. NIE powinien iść za kopa w dupe do więzienia. I nie poszedł. Dostał zawiasy na 2 lata. To minimalny okres próby.
Mnie by bardziej zabolały zawiasy niż 10k. Karę zapłacisz i masz z głowy. Z wyrokiem się bujasz.

Poza tym istnieje coś takiego jak przestępstwa ścigane z urzędu np.gwalt. I takie gdzie postępowanie rozpoczyna się pozwem osoby "pokrzywdzonej". I tutaj mamy do czynienia z drugim przypadkiem. Jeśli moja nietykalnosc zostanie naruszona mam prawo domagać się za to zadośćuczynienia i prawo musi mi to gwarantować. Dlatego za naruszenie nietykalnosci cielesnej jest przewidziana kara więzienia. I mam prawo się jej domagać przed sądem. Proste.jak gościowi chciało się płacić za prawników i biegać kilka lat po sądach to w końcu otrzymał swoją sprawiedliwość.
Ale ja to wszystko wiem mordko, Ciebie zabolałoby bardziej, a 80% ludzi bardziej zabolała by odczuwalna utrata pieniędzy (szczególnie tych zarabiających poniżej 5k i mających rodziny, bo wtedy kara 10k jest jak najbardziej odczuwalna, wg mnie o wiele bardziej niż zawiasy takiego robotnika z amazonu).
Wolałbyś stracić prawo jazdy na dwa lata czy mieć wyrok w zawieszeniu na dwa lata?
Ja wolałbym wyrok, bo nie jestem pospolitym bandziorem i na 99% nie powtórzę przypadkowego przestępstwa. A prawo jazdy się przydaje.
Osobiście uważam, że szkoda czasu i energii służb sądowniczych na takie przypadki. Są ważniejsze sprawy co się ciągną latami.
Dobra nie roztrząsajmy dalej tego bagienka.
 
Back
Top