Tanio skóry nie sprzedam

FPSjEwWIz9KkbKY8rjFIM4umlaOpmcX0.jpg
 
Dostał w zawiasach. Poza tym co mieli mu dać? Grzywnę? Prace społeczne? Naruszył nietykalność cielesną drugiej osoby. Chciałbyś żyć w kraju gdzie każdy może Ci za friko wywalić na ryj, bo dostanie na mordę dla osób wychowanych na blokach to nic odkrywczego? Jednak to jest patologia. I tak łagodny wyrok moim zdaniem bardzo.
Tyle to dostają brązowe gówna za gwałty w rfn. Bez przesady, grzywna + prace społeczne w zupełności wystarczy, takich baranów najbardziej mimo wszystko boli jak po kieszeni dostanie, bo te zawiasy nic mu nie zaszkodzą a kasa to kasa. Chodzi o to, że on mu "nie wywalił na ryj" a dał kopa w dupę. Gość nawet siniaka nie ma.
 
Tyle to dostają brązowe gówna za gwałty w rfn. Bez przesady, grzywna + prace społeczne w zupełności wystarczy, takich baranów najbardziej mimo wszystko boli jak po kieszeni dostanie, bo te zawiasy nic mu nie zaszkodzą a kasa to kasa. Chodzi o to, że on mu "nie wywalił na ryj" a dał kopa w dupę. Gość nawet siniaka nie ma.
Fiu fiu, jakiś startup zakładaj - "zdalna obdukcja" sp zoo :mjsmile:

Przecież jak dostał z zaskoczenia kopa w jaja, to wszystko mogło się tam stać :damjan::rowerek::wow:
 
Po kopie w jaja bawiłby się w gonito?
Różne rzeczy można zrobić na adrenalinie, zdziwiłbyś się :corn:

Później, jak już adrenalina puści, to okazuje się że rozjebałeś jaja na płocie, biegłeś ze złamaną nogą, najebałeś komuś połamaną ręką... Takie tam :robertmakeup:
 
Tyle to dostają brązowe gówna za gwałty w rfn. Bez przesady, grzywna + prace społeczne w zupełności wystarczy, takich baranów najbardziej mimo wszystko boli jak po kieszeni dostanie, bo te zawiasy nic mu nie zaszkodzą a kasa to kasa. Chodzi o to, że on mu "nie wywalił na ryj" a dał kopa w dupę. Gość nawet siniaka nie ma.

Wy dalej tego nie kumacie...tu nie chodzi o to, że wywalił mu kopa jak w piaskownicy. Skończyło się śmiesznie, bo to niskiego kalibru zawodnik. Tu chodzi o sam fakt, że ktoś do Ciebie podbija i sprzedaje "muke". No są rzeczy, które muszą mieć zerową tolerancję. Inaczej jak to będziesz interpretował? Mogę kogoś kopnąć, ale nie mogę uderzyć w twarz? Mogę kopnąć lekko, żeby nie miał siniaka? Rozpiszemy sobie granice? Czy jak uderzę osobę, która nie będzie w stanie się obronić to będę miał gorzej czy tak samo? Jak jestem bogaty to mogą sobie iść pokopać bezdomnych, bo jest za to tylko grzywna?

Rozumiem Wasz punkt widzenia, ale jest błędny.

Do tego wyrok w zawiasach także ma konsekwencje pieniężne ( chociażby koszty sądowe). Otwiera także możliwość ubiegania się o odszkodowanie w sądzie cywilnym.
 
Wy dalej tego nie kumacie...tu nie chodzi o to, że wywalił mu kopa jak w piaskownicy. Skończyło się śmiesznie, bo to niskiego kalibru zawodnik. Tu chodzi o sam fakt, że ktoś do Ciebie podbija i sprzedaje "muke". No są rzeczy, które muszą mieć zerową tolerancję. Inaczej jak to będziesz interpretował? Mogę kogoś kopnąć, ale nie mogę uderzyć w twarz? Mogę kopnąć lekko, żeby nie miał siniaka? Rozpiszemy sobie granice? Czy jak uderzę osobę, która nie będzie w stanie się obronić to będę miał gorzej czy tak samo? Jak jestem bogaty to mogą sobie iść pokopać bezdomnych, bo jest za to tylko grzywna?

Rozumiem Wasz punkt widzenia, ale jest błędny.

Do tego wyrok w zawiasach także ma konsekwencje pieniężne ( chociażby koszty sądowe). Otwiera także możliwość ubiegania się o odszkodowanie w sądzie cywilnym.
Czyli babcia kasia już powinna mieć dożywotkę?
 
Poprawczaki powinny być pełne Jasiów odebranych rodzicom po tym jak w piaskownicy jebnęli Małgosię łopatką. Więzienia zaś pękać powinny od Grażyn, bo zdzieliły starego szmatą za bycie po dwóch piwkach.
 
Wy dalej tego nie kumacie...tu nie chodzi o to, że wywalił mu kopa jak w piaskownicy. Skończyło się śmiesznie, bo to niskiego kalibru zawodnik. Tu chodzi o sam fakt, że ktoś do Ciebie podbija i sprzedaje "muke". No są rzeczy, które muszą mieć zerową tolerancję. Inaczej jak to będziesz interpretował? Mogę kogoś kopnąć, ale nie mogę uderzyć w twarz? Mogę kopnąć lekko, żeby nie miał siniaka? Rozpiszemy sobie granice? Czy jak uderzę osobę, która nie będzie w stanie się obronić to będę miał gorzej czy tak samo? Jak jestem bogaty to mogą sobie iść pokopać bezdomnych, bo jest za to tylko grzywna?

Rozumiem Wasz punkt widzenia, ale jest błędny.

Do tego wyrok w zawiasach także ma konsekwencje pieniężne ( chociażby koszty sądowe). Otwiera także możliwość ubiegania się o odszkodowanie w sądzie cywilnym.
To jest proste. Jak ktoś ma inne poglądy niż ja to mogę, a on mnie nie może

Czyli babcia kasia już powinna mieć dożywotkę?
Dawno powinna być odizolowana od społeczeństwa.
 
Wy dalej tego nie kumacie...tu nie chodzi o to, że wywalił mu kopa jak w piaskownicy. Skończyło się śmiesznie, bo to niskiego kalibru zawodnik. Tu chodzi o sam fakt, że ktoś do Ciebie podbija i sprzedaje "muke". No są rzeczy, które muszą mieć zerową tolerancję. Inaczej jak to będziesz interpretował? Mogę kogoś kopnąć, ale nie mogę uderzyć w twarz? Mogę kopnąć lekko, żeby nie miał siniaka? Rozpiszemy sobie granice? Czy jak uderzę osobę, która nie będzie w stanie się obronić to będę miał gorzej czy tak samo? Jak jestem bogaty to mogą sobie iść pokopać bezdomnych, bo jest za to tylko grzywna?

Rozumiem Wasz punkt widzenia, ale jest błędny.

Do tego wyrok w zawiasach także ma konsekwencje pieniężne ( chociażby koszty sądowe). Otwiera także możliwość ubiegania się o odszkodowanie w sądzie cywilnym.
Czyli co na równej szali stawiasz to jakby ktoś Ci wypierdolił zęby z partyzanta a kopnął w dupę, ok.
Mi chodzi o wymiar kary, bo jak rozumiem sugerujesz by zrównać podobne wydarzenia.
 
Last edited:
Czyli co na równej szali stawiasz to jakby ktoś Ci wypierdolił zęby z partyzanta a kopnął w dupę, ok.
Mi chodzi o wymiar kary, bo jak rozumiem sugerujesz by zrównać podobne wydarzenia.

Jak mi ktoś wypierdoli zęby z partyzanta to powinien iść do więzienia. Tak. Zrobiłby sobie z 3-6 miesięcy to by się uspokoił.
Za kopa w dupe koleś dostał zawiasy. ZAWIASY. Czyli szanse. Teraz przez dwa lata nie może chodzić i kopać przechodniów w dupe jeśli nie chce iść do zakładu. Wszystko się zgadza. Za atak na osobę jest karą więzienia i sąd decyduje jak poważna. Tutaj nie ma w ogóle żadnej sensacji. Tylko dobre prawo. Rzetelnie wykonany wyrok.
 
Jak mi ktoś wypierdoli zęby z partyzanta to powinien iść do więzienia. Tak. Zrobiłby sobie z 3-6 miesięcy to by się uspokoił.
Za kopa w dupe koleś dostał zawiasy. ZAWIASY. Czyli szanse. Teraz przez dwa lata nie może chodzić i kopać przechodniów w dupe jeśli nie chce iść do zakładu. Wszystko się zgadza. Za atak na osobę jest karą więzienia i sąd decyduje jak poważna. Tutaj nie ma w ogóle żadnej sensacji. Tylko dobre prawo. Rzetelnie wykonany wyrok.
Widzę, że w końcu chwytasz o co mi chodziło. Brawo. A teraz jeszcze zastanów się jako dorosły obywatel (chyba) mający stałą gównianą pracę, która nie wymaga bycia niekaranym, co bardziej zaboli takiego zawodnika. Zawiasy, które miną, jak będzie grzeczny bez żadnych reperkusji, czy grzywna z 10k, którą odczuje zarówno sam zainteresowany jak i jego rodzina.
Chyba, że jest bezrobotnym pasożytem.
 
Jak mi ktoś wypierdoli zęby z partyzanta to powinien iść do więzienia. Tak. Zrobiłby sobie z 3-6 miesięcy to by się uspokoił.
Za kopa w dupe koleś dostał zawiasy. ZAWIASY. Czyli szanse. Teraz przez dwa lata nie może chodzić i kopać przechodniów w dupe jeśli nie chce iść do zakładu. Wszystko się zgadza. Za atak na osobę jest karą więzienia i sąd decyduje jak poważna. Tutaj nie ma w ogóle żadnej sensacji. Tylko dobre prawo. Rzetelnie wykonany wyrok.
Czyli prawie wszyscy dorastający chłopacy powinni siedzieć
 
Back
Top