1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Tako rzecze Chael

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by Tidzej, Apr 11, 2010.

1. Tidzej

Tidzej Bellator
    Heavyweight

Komentarze:
    4,846
    Zdobyte Lajki:
    1,812
    Punkty:
    1,790
    Tako rzecze Chael

2. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    159
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    trzymam za słowo ;]

3. partyzant

partyzant Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    20
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    kolejny, który za dużo gada…

4. seban28

seban28 BAMMA
    Featherweight

Komentarze:
    821
    Zdobyte Lajki:
    8
    Punkty:
    1,790
    Dużo ciekawsze od napinki Sonnena jest to, jak daleko jeszcze Spider jest w stanie się posunąć by okazać lekceważenie przeciwnikowi podczas walki. Przecież chyba przeciwko Sonnenowi nie zawiąże sobie oczu opaską ani nie zepnie dłoni kajdankami. Chociaż, kto go tam wie…

5. grzejnik78

grzejnik78 Maximum FC
    Welterweight

Komentarze:
    1,557
    Zdobyte Lajki:
    584
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    “I mam moralne zobowiązanie wobec społeczeństwa by to zrobić”

Ze ja mu kiedys kibicowalem.

6. Blade

Blade Legacy FC
    Lightweight

Komentarze:
    1,961
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Bardzo dobrze, że tak uważa, jest fighterem, ma moralne zobowiązanie pokonać swojego przeciwnika jaki dobry by on nie był. Silva pokazuje brak szacunku wobec przeciwników i fanów, a te jego ukłony przed i po walce to hipokryzja.

7. LW_Fighter

LW_Fighter Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    6
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    To już nawet nie można być pewnym swojej przewagi w walce? ludzie, zluzujcie trochę poślady.

8. yorkk

yorkk Oplot Challenge
    Light Heavyweight

Komentarze:
    141
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    to zaczyna wygladac tak ze nawet gdyby silva mial zawiazane opaska oczy, rece skute kajdankami i przestrzelone kolana a maia sonnen i reszta z pierwszej 10 walczyliby z nim jeden po drugin to wynik bylby ten sam…

9. ironical man

ironical man Legacy FC
    Bantamweight

Komentarze:
    1,893
    Zdobyte Lajki:
    638
    Punkty:
    1,790
    Oby nie doszło do dalszego ośmieszanie MW przez Spidera. LHW czeka.

10. ironical man

ironical man Legacy FC
    Bantamweight

Komentarze:
    1,893
    Zdobyte Lajki:
    638
    Punkty:
    1,790
    *ośmieszania

11. Guest

Guest Guest

Chael “msciciel” Sonnen ma wieksze szanse niz Maia. Jesli mozna mowic o jakichs szansach. Jesli zapasniczo nie poradzi sobie, GSP tym bardziej nie da rady. Bardziej niz na BJJ Mai, zapasy Msciciela licze na KO z rąk Belforta. [​IMG] DD Maia pokazal, ze Pajaka da sie trafic. Ogolnie zajebiscie mnie ciekawi jak losy pajacyka sie potocza i co wymysli Dana.

12. Guest

Guest Guest

[​IMG]Sonnen jest ksiazkowym idiota i sorry ale tylko idiotow bedzie w stanie zachecic do ogladania walki takimi gadkami. Zwykly prostak, ktory dostanie bardzo surowa lekcje bo nie oszukujmy sie, najgorszy mozliwy scenarusz w tej walce dla Silvy jest taki ze Sonnen troche na nim polezy po czym wstana i Anderson go zabije. Panowie, Sonnen nie umial skonczyc ani Okamiego ani Millera ani Marquarta a Damian go poddal. On nikogo w UFC nie umial skonczyc wiec czy ktos naprawde wierzy ze bedzie w stanie nawet wylezec te 5 rund na Silvie, ktory w MW jest fizycznie slabszy chyba tylko od Palharesa i do tego ma naprawde spoko czarny pasek w bjj? Jezeli tak to wspolczuje wyobrazni. Dla mnie ostatnim ciekawym przeciwnikiem w MW dla SIlvy jest Palhares, ale pisalem o tym juz dziesiatki razy. W WW jest tylko GSP, ktory zostalby tez moim zdaniem zmiazdzony, w LHW tylko Jones i moze ewentualnie Shogun bo Machida odpada z wiadomych przyczyn. W ciezkiej mialby najtrudniej bo sa tam dla niego stylistycznie najgrozniejsi przeciwnicy i mysle ze jakby sie Lesnar czy Carwin na nim polozyl to zaliczylby pierwsza porazke. Silva MUSI szukac teraz wyzwan w innych wagach a nie gromic kolejnego sredniego MW, ktory nie jest mu w stanie nic zrobic czyli Sonnena…

13. Lucifer oO

Lucifer oO EFC Africa
    Lightweight

Komentarze:
    2,803
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    O jaaa jebie… Jak czytam takie wypowiedzi to żałuję że w ogóle dopuszcza się takich ludzi do głosu. Na półkę z nim do reszty kolekcji obok Thiago Alvesa i Diego Sancheza. Aaaaa tylko Sonnen zapomniał dodać Im gonna shock the world xD

14. bear grylls

bear grylls Jungle Fight
    Middleweight

Komentarze:
    353
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    krowa ktora duzo muczy najmniej mleka daje [​IMG]

15. Tidzej

Tidzej Bellator
    Heavyweight

Komentarze:
    4,846
    Zdobyte Lajki:
    1,812
    Punkty:
    1,790
    Widzisz markhunto mam nieodparte wrażenie, że walkę jaką stoczy z Silvą Palhares widziałem już dwa razy. I póki co nie mam ochoty na trzeci. Jones jest niesamowitym talentem ale w tej chwili Silva go zmiecie z oktagonu.

Dla mnie ciekawe wyzwania to: Sonnen, GSP, Rampage, ewentualnie Toney i Shogun w zależności od tego co pokaże w rewanżu z Lyoto.

16. Lucifer oO

Lucifer oO EFC Africa
    Lightweight

Komentarze:
    2,803
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Taaaak! Toneya mu dać [​IMG]

17. Guest

Guest Guest

Lowkickami pewnie poradzilby sobie, ewentualnie w parterze. mogoby byc fajne. Mysle, ze Shogun pojedzie Machide i z Silva tez by nie wtopil

18. Lucifer oO

Lucifer oO EFC Africa
    Lightweight

Komentarze:
    2,803
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Shogun na Silvę? To raczej słabe typowanie (Bez urazy kAno) sądzę że w obecnej chwili, skoro Silva tak bardzo chce iść do HW powinni mu dać Todda Duffego [​IMG] Ciekaw jestem jakby sobie poradził Silva z tym Orkiem [​IMG]

19. Kwasman

Kwasman Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    184
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    A ja tam uważam, że Sonnen ma dużo większe szanse niż Maia. Że wiejski thrashtalk stosuje, to fakt – ale z drugiej strony wszyscy ostatnio się cackają za bardzo z Silvą.

Z tego co pamiętam (a bijcie jeśli się mylę) ostatnio Silva zgubił rundę właśnie przez wyleżenie w wykonaniu Hendo. Sonnen generalnie bardziej trwa w swoim gameplanie niż on, a jak ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć jego zapasy i arsenał obaleń stoją na dość wysokim poziome. Dlatego nie sądzę że można tak od razu skreślać zabójcze lay’n'pray z listy ewentualnych scenariuszy.

20. GLF

GLF KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,028
    Zdobyte Lajki:
    5
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    markhunto przesadzasz. Palhares błysnął w walkach z Salaverrym i Drwalem. Pozostałych pojedynków nie potrafił zakończyć. Jak on może okazać się większym wyzwaniem od Mai? Weźmy pod uwagę jeszcze jego warunki fizyczne – wątpię by miał zasięg zbliżony do blisko dwumetrowego zasięgu Andersona.
    Do nazwisk zapodanych przez Tidżeja dołożyłbym jeszcze Okamiego.

Share This Page