Tłumacz ...

hlehle

Brutaal
Lightweight
Wkurza mnie , gdy ludzie czepiają się angielskiego naszych zawodników. Zawsze bronię ich w takich momentach, ale profesjonalny tłumacz to już zupełnie inna kwestia i ... to co wyprawia (nie po raz pierwszy) ten polski "tłumacz "w UFC to zakrawa o pomstę do nieba.
Przecież ten gość nie tylko ma kiepski angielski, ale nie zna podstawowych pojęć z dziedziny MMA. Kurde on nawet nie ogarnia podstawowych phrasal verbs ...
Mój mózg prawie eksplodował jak słuchałem tego leszcza.
Nawet Karola mu pocisnęła na konferencji...

Na prawdę nie ma lepszych ludzi na rynku ???
 
Wkurza mnie , gdy ludzie czepiają się angielskiego naszych zawodników. Zawsze bronię ich w takich momentach, ale profesjonalny tłumacz to już zupełnie inna kwestia i ... to co wyprawia (nie po raz pierwszy) ten polski "tłumacz "w UFC to zakrawa o pomstę do nieba.
Przecież ten gość nie tylko ma kiepski angielski, ale nie zna podstawowych pojęć z dziedziny MMA. Kurde on nawet nie ogarnia podstawowych phrasal verbs ...
Mój mózg prawie eksplodował jak słuchałem tego leszcza.
Nawet Karola mu pocisnęła na konferencji...

Na prawdę nie ma lepszych ludzi na rynku ???
wiesz koles przeraza, ale badzmy szczerzy, angielski karoli - nie jest amazing :)
 
wiesz koles przeraza, ale badzmy szczerzy, angielski karoli - nie jest amazing :)

Z tym amazing to dla beki wyskoczyła tym razem, ale fakt że jej "inglisz" jest niezamocny. Tylko że to jest zawodniczka MMA a nie profesjonalny tłumacz i nawet ona wyczaiła, że gość przekręca i skraca jej wypowiedzi.
Poza tym angielski Karoli jest lepszy niż większości naszego społeczeństwa, więc czepianie się jest co najmniej dziwne według mnie.
Swoją drogą z jakiegoś powodu Twój avatar kojarzy mi się z jakimś nieokreślonym i dziwnym bólem dupy w stosunku do Kowalkiewicz. Odnoszę wrażenie, że gdzie się tylko da zawsze próbujesz pocisnąć po jej osobie. Nie odpowiedziała Ci na jakiś komentarz na fejzbuku czy coś w tym stylu?
 
Swoją drogą z jakiegoś powodu Twój avatar kojarzy mi się z jakimś nieokreślonym i dziwnym bólem dupy w stosunku do Kowalkiewicz.
bez powodu. zupełnie. to bardzo śmiała hipoteza....

puszczanie-oczka-gif-gif
 
Kolo nawet momentami polskiego nie ogarniał. Przy Janku wspomniał coś o "czarnym barze jiu jitsu", albo to już moje hejterskie uszy coś przeinaczyły. :crazy:
Wydaje mi się, że 8/10 osób z lapanki pod halą poradziłoby sobie lepiej albo przynajmniej podobnie do tego gościa.
Poziom google translatora w wersji 0.001
 
Back
Top