Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Niebiosom niech będą dzięki. To moja ostatnia Szczęka przed wylotem i potrzebuje takiego czilałtu. Długa ma być! :D
 
Panowie, dało by się na nowo załadować starsze szczęki? Wiele linków nie działa, jest kilka niedziałających wywiadów.
Szkoda żeby takie niewątpliwie ciekawe audycje zniknęły z internetu :)
 
Ci którzy mają pierwsze szczęki na kompach niech trzymają. Za parenaście jak prawa autorskie wygasną będą warte miliony.
 
xD Ostatnio jak mi się nudziło w robocie to słuchałem pierwszą audycję. Chciałem posłuchać innych ale większość wygasła.
 
Po przegranej BJ Penna jak wygląda teraz sytuacja w lekkiej, czyli kto teraz zdominuje tą kategorię wagową?
 
I zestawienia tego z "kompromitacją" pt KSW ;)

A teraz do rzeczy:
- Frankie rozwalił BJa, Maynard następny, a czy jak panowie z BE i Sherdoga u was też zaświeciła myśl, że LW Zuffy nie jest tak daleko od reszty lekkich na świecie i zarówno Gilbert jak i Eddie jednak mieliby szanse z większością Top 10 Zuffy?- może coś o Deep 49 i mocnej rozpisce Deep 50.
 
Koniecznie cos o zmianie przeciwnika Damiana Grabowskiego i wypowiedzi Tomka Drwala na temat KSW, szczegolnie w swietle dzialan "konkurencji".
 
Ostatnio zastanawiałem się ile rekordziści odzyskują kg od czasu ważenia do walki? 5-6 kg to norma, a ekstremalne wyniki?


Czy nie nadszedł czas na przejście Aldo do wagi lekkiej UFC?


Ostatnie, standardowe pytanie. Kiedy będzie Szczęka?
 
Rekordziści do czasu walki odzyskują do 10 kilo.


Nie, jeszcze nie czas na Aldo w lekkiej z różnych powodów, nie dlatego, ze by sobie tam przyzwoicie nie poradził.


Mam nadzieję, że ja też mogłem odpowiedzieć na te pytania :P.
 
Jon Jones powiedział, że w ostatniej walce w klatce ważył 226 funtów, czyli jakieś 10 kg więcej niż limit.


Aldo tak jak pisze Tidzej, niech obroni pas ze 3-4 razy.
 
Sorry za off-top, ale dla jednego pytania nie warto zakładać nowego tematu.
Kiedyś (chyba przed walką Gołoty z Bowe) magazyn The Ring sporządził listę najlepszych pięściarzy wagi ciężkiej lat dziewięćdziesiątych - oceniali poszczególne elementy bokserskiego rzemiosła - gdzie pierwsze miejsce zajął Gołota wyprzedzając kolejno Lewisa i Holyfielda. Jak ostatnio usłyszałem o rankingu to chciałem się z nim zapoznać, ale nigdzie nie mogę go znaleźć. Może ktoś z was ma link do artykułu?

PS szczególnie liczę na Razora ;)
 
warto by porozmawiać o parterze Butterbeana, bo z tego co widzę to 7 Submissions ( 58.33 %) ( sherdog )a Pudzian chce z nim zejść na glebę .... czy słusznie ? Może lepiej dostać tym prawym młotkiem iść spać, sprzedać skórę i mieć spokój ??? co myślicie Panowie ?
 
Tak, najlepiej niech nie wychodzi do ringu...
Widziałeś jak Eric radzi sobie w tym parterze? Jego poddania są przede wszystkim spowodowane uderzeniami. No chyba, że chodzi Ci o duszenie cycem to się zgodzę, nie wielu tak sobie radzi z tą techniką jak Butterbean.
Butterbean nie ma parteru :)
 
Gdy będziecie rozmawiać o walce Damiana wygłoście swoją opinię na temat tego czy sędzia w pierwszej rundzie nie powinien był podnieść zawodników do stójki.
Jestem też ciekaw jakie są szanse by BFC zestawiło walkę Damiana (choćby z Oleinikiem) jeszcze przed (ewentualnie) kolejną edycją turnieju HW.
 
Ja bym chciał poznać waszą opinię na temat ostatniej plagi "huggingu" w MMA której ofiarami padli też nasi zawodnicy
 
Jeżeli znajdziecie czas (o co raczej będzie trudno, ale zawsze można w kolejnej edycji) chętnie poznam Waszą opinię na temat tego, jak powinien wyglądać dobry matchmaking.


Szczeny możemy się spodziewać jeszcze dziś?
 
Back
Top