Szklana Szczęka - pytania, propozycje

Quantum, CC ma niewielkie szanse w walce ze ścisłą czołówką.


Kraver, zwyciężca starcia Liddell vs Franklin ma dostać Griffina


Będzie dzisiaj Szczęka?
 
Czy sędzia w walce Sztangi nie zareagował zbyt wcześnie. Ciekawi mnie wasze zdanie na ten temat.


W której dziesiątce UFC umieścilibyście Irokeza? W szeregu z jakimi zawodnikami?


Jak widzi wam się walki Polaków z dobrze przygotowanym Hermanem i Konradem? Ja bym się bał szczególnie o Damiana w stójce z Hermanem i jak już któryś z Polaków ma na niego trafić w pierwszej rundzie niech to będzie Michał. Moim zdaniem miałby w takiej walce większe szanse.
 
Czy w dzisiejszym MMA duże zbijanie wagi jest konieczne? Kto z Polaków powinien naśladować w tym względzie Irokeza?


P.S. Korzystając z okazji pozdrawiam wszystkich fanów MMA, a w szczególności naszą kochaną redakcję. Mam nadzieję, iż "poprzeszkadzam" Wam od czasu do czasu. Przecież im Nas fanów więcej, tym lepiej dla naszego ulubionego sportu...
 
Opóźnienie z najnowszym odcinkiem spada całkowicie na mnie. Miałem nawał rzeczy do załatwienia od soboty rano i jeszcze nie obejrzałem żadnej walki z weekendu czy nawet SF.
 
Słuchając wczoraj A. Helwaniego i Evgeniego Kogana zacząłem się zastanawiać czy w przypadku przegranej Fedora z Werdumem lub Overeemem, Strikeforce rozstanie się z M1 i wejdzie w coopromotion np. z Bellatorem - Bjorn byłby zainteresowany takim mariażem i zastanawiam się czy ewentualne zestawienie zawodników z SF, Dream i Bellatora nie byłoby lepszym marketingowym chwytem niż utarczki kontraktowe z M1, której jedyna kartą przetargową jest Fedor (nadal słabo rozpoznawany w USA).


Zdrowia życzę Venom!
 
Również życzę zdrowia! Jedną szczenę możesz sobie odpuścić xD. Jak mówiła moja babcia "oby zdrowie było, a reszta jakoś przyjdzie"
 
Venom druga runde dales Ayikamie.
Ja postawilem na Lebena.

Moje pytanie - jak powinno sie oceniac agresje w octagonie i czy w przypadku walki Lebena , ten aspekt nie powinien przewazyc w 2 rundzie ????

The UFC judge rules for scoring a bout are based on 4 cirteria:

1. Effective striking
2. Effective Grappling
3. Aggression
4. Octagon Control
 
no ale połowa jego ciosów nie trafiała tylko leciała obok tak mi się wydaje

ja ją dałem remisowa, ale jak teraz ogladalem to typowałem:
10-9, 10-9 Akiyama i potem 10-9 Leben
 
w sumie tu miały byc pytania i propozycję więc nie będę już odpowiadał tylko się przeniose do innego tematu :)
 
-Czy Lesnar wygrał walkę czy Carwin przegrał? - Co powinien jeden i drugi zrobić w 1wszej rundzie.


-jaka opinia na to iz walka byla ustawiona (wiem ze bez sensu) w kontekście takim że carwin nie mial sil w nogach,ale kradio miał dobre (jego słowa), sedzia nie skonczyl walki mimo iz lesnar ledwo co wstał po 1 rundzie.


-czy konkur powinien popełnić seppuku ?


-w ile sekund brązowa duma rozwali lesnara - czyli jak obstawiacie wynik i przebieg nastepnej walki o mistrza HW UFC
 
Czy Ali przy bardzo dobrej stojce, porownywalnej sile co Carwin i Lesnar, lepszej kondycji bylby nowym mistrzem?
Czy Akiyama wymyslilby cos innego na Lebena gdyby mial wiecej czasu?
 
Wyższości w przygotowaniu kondycyjnym Overeema nie byłbym taki pewien. W półciężkiej po 7/8 minutach nie wyglądał dobrze. Ciężko powiedzieć czy zbijanie wagi go tak wykańczało czy może nie jest to jego mocna strona.
Nawet jak Ali jest porównywalnie silny to ma dużo gorsze zapasy. Przypominam, że obalał go Shogun, który nigdy do czołowych zapaśników dywizji półciężkiej nie należał.
Jeszcze ta jego nieszczęsna szczęka.
Z kreowaniem Holendra na wielkiego mistrza bym zaczekał, bo zbyt wiele rzeczy stoi pod znakiem zapytania.
 
tens jak go nie kreuje na wielkiego mistrza, to sa tylko gdybania. Nie sadze, zeby Ali mial gorsze kardio od Carwina, w polciezkiej to byl jednak troche inny zawodnik, zapasy napewno ma gorsze to fakt, no i nie walczyl z nikim napawde dobrym juz dawno.
Zamiast pisac "bylby nowym mistrzem" moglem napisac "jaka ma szanse" bo widze, ze niektorzy bardzo doslownie wszystko odbieraja
 
Chciałbym anulowac pytanie dotyczące "ustawiania walki". Obejżałem na trzeźwo teraz i widze ją kompletnie inaczej, sorki za debilizmy.
 
kto na odbudowanie dla Carwina? przegrany pojedynku Nelson/Dos Santos czy jednak ktoś słabszy?
w jakimś wywiadzie po gali ktoś powiedział, że gdyby to Mazagatti sędziował to walka by była przerwana. myślicie, że sędzia naprawdę widział aktywną obronę Brocka czy bał się przerwać ze względu na wagę pojedynku?
 
Back
Top