Sylwester z Cohones 2017

właśnie robię noworoczną kupę, najlepszego cohonesiaki, mordeczki moje :kis: :-*

Ja się swojej kupy boję.
Poza tym trochę oszukałem kaca. Kładąc się spać zarzuciłem tabletkę przeciwbólową. Głowa dzisiaj nie boli, ale błędnik tańczy jak szalony. Wiem, że kac jest, ale tylko przez to, że trochę mną miota i generalnie mam zaburzenia odległości, przez co już 2 szklanki zbiłem podczas sprzątania po imprezie. Źle oceniłem gdzie jest stół :matt: Generalnie ten ból głowy to chyba taki mechanizm obronny. Jakbym się obudził i bolała mnie głowa to leżałbym w łóżku i miał gdzieś sprzątanie.



To jest magia sylwestra.Polecam wytrzymqc do konca :-D


Ja życzę wszystkim w nowym roku żeby wyjebali z yt takie kancerogenne streamy. Przecież to patola najwyższych lotów, ludzie jeszcze im płacą kase, a jak podejdzie kulturalnie żul ze swoim szarmanckim "kierowniku złotóweczkę do piwa?" to gardzą nim i w życiu nie dadzą. Jak im tak zależy na oglądaniu tej patoli to niech podejdą do tego żula i powiedzą mu "dam ci 5zł na wino dla ciebie i twojego kolegi ale będę was oglądał jak pijecie i gadacie". Wyjdzie na to samo, ale internet będzie lepszym miejscem na świecie. I TEGO WAM WSZYSTKIM ŻYCZĘ!
 
Masakracja ale mnie ta noc wycienczyla. Morze wypite, panele do wymiany i resztki godnosci utracone... Regeneracja moze potrwać z tydzien

A co mnie martwi to w piatek wylot a czuje, ze organizm zaczyna sie buntowac #wrak
 
Masakracja ale mnie ta noc wycienczyla. Morze wypite, panele do wymiany i resztki godnosci utracone... Regeneracja moze potrwać z tydzien

A co mnie martwi to w piatek wylot a czuje, ze organizm zaczyna sie buntowac #wrak
Panele? Opowiadaj co się działo!
 
Panele? Opowiadaj co się działo!

Lo Panie
Nie u mnie tylko u znajomej na mieszkaniu w Rzeszowie. Dwie panny sie napatoczyly na osiedlu i wpadly na chwile na nasze zaproszenie. Poszly w obroty prosto jak weszly i porysowaly panele. Strzelilismy dwa szybkie i poszly po lecialy z jednej imprezy na druga.W poludnie po przebudzeniu patrzymy a ma srodku takie ladne czarne smugi. Jasne panele to w chuj widac. Rozkminialismy co one/ona mialy na nogach. Trudno, polozy sie w tym miejscu jakaś wykladzine i bedzie :fjedzia:
 
Lo Panie
Nie u mnie tylko u znajomej na mieszkaniu w Rzeszowie. Dwie panny sie napatoczyly na osiedlu i wpadly na chwile na nasze zaproszenie. Poszly w obroty prosto jak weszly i porysowaly panele. Strzelilismy dwa szybkie i poszly po lecialy z jednej imprezy na druga.W poludnie po przebudzeniu patrzymy a ma srodku takie ladne czarne smugi. Jasne panele to w chuj widac. Rozkminialismy co one/ona mialy na nogach. Trudno, polozy sie w tym miejscu jakaś wykladzine i bedzie :fjedzia:
Tak to bywa jak się bierze dziewczyny z ulicy :mamed:
 
Lo Panie
Nie u mnie tylko u znajomej na mieszkaniu w Rzeszowie. Dwie panny sie napatoczyly na osiedlu i wpadly na chwile na nasze zaproszenie. Poszly w obroty prosto jak weszly i porysowaly panele. Strzelilismy dwa szybkie i poszly po lecialy z jednej imprezy na druga.W poludnie po przebudzeniu patrzymy a ma srodku takie ladne czarne smugi. Jasne panele to w chuj widac. Rozkminialismy co one/ona mialy na nogach. Trudno, polozy sie w tym miejscu jakaś wykladzine i bedzie :fjedzia:
Może szlaufy miały po prostu nogi ujebane i wystarczy umyć te panele.
 
Back
Top