Sylwester 2014/2015 z Cohones - Wielka Impreza!

Czy spędzisz Sylwestra na czacie MMARocks?


  • Total voters
    47
  • Poll closed .
Mnie przed wczoraj zaprosił dobry ziomek bo tez była by kapa jak w chuj w dodatku,że w tamtym roku plany mi się posypały :p Wejde jeszcze przed wyjściem złożyć życzenia noworoczno-bukmacherskie :D
 
jest duża szansa, że domówka na której miałem dziś być nie wypali ze względu na chorobę organizatora , w związku z powyższym będę miał przyjemność dołączyć do Waszego grona chatowych imprezowiczów
10255117_830074530390031_8888841974032413372_n.jpg
 
Jaki koniec Starego Roku, taki cały kolejny rok - zwykło sie mówić.
A że coś jakby u mnie deprecha pukała do drzwi, więc zapowiada sie ZA-JE-BIŚ-CIE!

Co do Sylwka, zważywszy na powyższe - mam wyjebane
 
Last edited by a moderator:
Plany na długi weekend sylwestrowy (aż do 7 I) wzięły co prawda w łeb, ale sam Sylwek w tym roku będzie we dwójkę z dziewuszką. Raczej nie zajrzę, więc bawcie się dobrze. :)
 
Ze względu na zbliżającą się Imprezę Sylwestrową warto przypomnieć sobie klasyfikator pojemności butelek według IT

0.1 l - DEMO

0.25 l - TRIAL VERSION

0.5 l - PERSONAL EDITION

0.7 l - PROFESSIONAL EDITION

1.0 l - NETWORK EDITION

1.75 l - ENTERPRSIE

3 l - FOR SMALL BUSINESS

5 l - CORPORATE EDITION
 
Dobra panowie powoli się zbieram więc bez życzeń sie nie obejdzie :)
Życzę każdemu dużo zdrówka,mało wkurwień,radości z życia no i hajsu :D(zeby było więcej takich prezencików jak Janek #3.0 #remember)
Mocnej fazy cohones!
PS.W sumie to fajnie ,że jest to forum bo o wszystkim można popisać jak trzeba komuś pomóc w znalezieniu walki,naprawie pralki czy nawet życiowo coś doradzić.Oby tak dalej panowie bo jedność to siła.5.
 
W tamtym roku byłem obecny na Sylwestrze z Cohones w tym roku nie będzie mi to dane. Tak więc Panowie (Pań tu chyba nie ma) życzę aby w tym nowym roku oprócz tego standardowego zdrowia, szczęścia i radości, które są niewątpliwie potrzebne, spotkało nas również: w chuj zajebistych walk, w chuj zwycięstw Polskich zawodników i aby wszystkie kuponiki wchodziły i dostarczały hajsu jak lodu tego Wam i sobie życzę ;)
 
Back
Top