1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Suplementy lub tabletki wspomagające odchudzanie dla kobiety

Discussion in 'Suplementacja i Odżywianie' started by Ian, Mar 23, 2016.

1. kaczka41

kaczka41 NoLife FC

Komentarze:
    36,231
    Zdobyte Lajki:
    28,493
    Punkty:
    3,190
    Służę pomocą

2. Ian

Ian Maximum FC
    Bantamweight

Komentarze:
    1,410
    Zdobyte Lajki:
    393
    Punkty:
    1,790
    Dzięki za konstruktywne rady.

Orest likes this.
  3. Ian

Ian Maximum FC
    Bantamweight

Komentarze:
    1,410
    Zdobyte Lajki:
    393
    Punkty:
    1,790
    Kaczka jak tam Twoje REALNE życie? :crazy:

4. Dzihados

Dzihados UFC
    Featherweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    8,633
    Zdobyte Lajki:
    5,026
    Punkty:
    1,790
    Occupation:
    https://www.youtube.com/watch?v=ANPsHKpti48
    Miasto:
    Września to stolica, reszta okolica!
    Home Page:
    Ja mysle ze na poczatek mozna sprobowac: nie jem po 18, tylko plyny. A poza tym jesc jak dawniej.
    Serio mowie.
    Ja nad takim czyms mysle. Oczywiscie piwa sie nie licza :) no i weekendy ogolnie :)

5. skunx

skunx Bellator
    Middleweight

Komentarze:
    4,513
    Zdobyte Lajki:
    4,693
    Punkty:
    1,190
    Suple to na serio jakiś ułamek procenta efektu plus placebo. Równie dobrze możesz jej kupić jakikolwiek (walić konsultacje na cohones) spalacz czy termogenik albo karnitynę która nie działa i niech dziewczyna ma poczucie, że chudnie w oczach. Ale serio to poza jakąś mocną chemią to nie wydaje mi się żeby coś bardzo wspomogło.

6. Gaara

Gaara UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    17,470
    Zdobyte Lajki:
    16,620
    Punkty:
    1,190
    akurat jedzenie po 18 nic nie zmienia, zalezy jak ktos chodzi spac, nie powinno sie jesc do dwoch godzin przed snem i oczywsicie posilek powinien byc lekkostrawny

7. Orest

Orest UFC
    Middleweight

Komentarze:
    13,782
    Zdobyte Lajki:
    16,227
    Punkty:
    1,190
    Saenchai Ci powie, że to bzdura. Liczy się bilans makro, a nie kiedy jesz. Pora jedzenia może jedynie wpływać na metabolizm, ale to nie sprawi, że zaczniesz chudnąć, jeżeli bilans makro jest większy niż zapotrzebowanie.

Sedno likes this.
  8. Dzihados

Dzihados UFC
    Featherweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    8,633
    Zdobyte Lajki:
    5,026
    Punkty:
    1,790
    Occupation:
    Miasto:
    Home Page:
    No ja chodze ok 12-1.
    Kiedys zarlem tylko plyny (salatke z ogorka kiszonego i pomidora zaliczam do plynow) - i zlecialem.

I tak jak @Gaara mowi chodzi o bilans, bo przeciez w dzien nie bede jadl wiecej.

9. Saenchai

Saenchai Moderator Cohones

Komentarze:
    2,738
    Zdobyte Lajki:
    761
    Punkty:
    1,190
    Suplementy, ktore sa legalne i moga pomoc w utracie wagi/tluszczu to te, ktore pobudzaja bo maja szanse korzystnie wplynac na wydatek energetyczny w ciagu dnia. Reszta srodkow to juz tzw. cukierki spod lady i tutaj niech glos zabieraja eksperci np. @ALRI.
    Ja dodam tylko, ze nie ma srodkow, ktore w cudowny sposob omijaja prawa fizyki i jezeli kalorii nie dostarczamy mniej niz wydajemy, wowczas globalny bilans bedzie zerowy lub dodatni i waga bedzie odpowiednio: stala w miejscu lub rosla.

10. Shoocker

Shoocker Lejdis Fajt Najt

Komentarze:
    7,016
    Zdobyte Lajki:
    5,397
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Podkarpackie
    No bo miałeś deficyt kaloryczny, no ale chuj z takim życiem prawda? :)
    @Ian
    1. Obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne na kalkulatorze.
    2. Zapisywać mniej więcej kalorie tego co się je z całego tygodnia.
    3. Tak jak podpowiadał Orest analiza ciała.
    4. Gdy już to wiemy, to układamy dietę z odpowiednimi składnikami: odpowiednia ilość białka, węglowodanów, tłuszczy. Dieta powinna być urozmaicona, żadna głodówka. 5-6 posiłków to jest mit i lepiej zjeść 3 i się najeść niż tak się pier!@#$% w tańcu.
    Co do tej Chodakowskiej to tak jak Panowie mówili strata czasu. Lepiej niech zapisze się na siłownie ;) Trening siłowy najefektywniej spala tkankę tłuszczową, a strach kobiet o zbytnio umięśnioną figurę nie ma racji bytu. Za mało teścia ;)

Powiedz narzeczonej, żeby w wolnej chwili przeglądnęła: https://www.youtube.com/channel/UC2PiTSIz-luQCcCcFuZ9KHg/videos
    Pozdrawiam :)

Saenchai likes this.
  11. Ian

Ian Maximum FC
    Bantamweight

Komentarze:
    1,410
    Zdobyte Lajki:
    393
    Punkty:
    1,790
    No tak tylko czy warto jest w to inwestować? Czy przy ćwiczeniach i diecie stosowanie takowych suplementów daje wymierne efekty czy lepiej odpuścić i nie zażywać takich środków? Czy na przykład lepiej zamiast w suplementy zainwestować w karnet na siłownię zamiast ćwiczeń w domu?

Last edited by a moderator: Mar 24, 2016
  12. Saenchai

Saenchai Moderator Cohones

Komentarze:
    2,738
    Zdobyte Lajki:
    761
    Punkty:
    1,190
    Moim zdaniem niewarto w to inwestowac. Suplementy to jest sam szczyt piramidy priorytetow dla kogos kto dazy do poprawy sylwetki, daja bardzo niewielkie korzysci, w lustrze praktycznie niezauwazalne. Najwazniejsza jest odpowiednia dieta i cwiczenia bez tego suple nie dadza nic, zero, null. Cwiczenia w domu maja to do siebie, ze latwo je odpuscic, latwo jest sie poopierdalac, nikt nie patrzy, nie ma wstydu, ale tez nikt nie poprawi i nie pomoze. Moim zdaniem lepiej jest wybrac sie na silownie.

Perfumiarz and Ian like this.
  13. s3pp

s3pp ONE FC
    Featherweight

Komentarze:
    2,317
    Zdobyte Lajki:
    3,032
    Punkty:
    140
    Miasto:
    Olsztyn
    Dokładnie. Jeśli trzymasz michę rozsądnie to wszystko czego potrzebujesz możesz z niej dostarczyć. Kolejny etap to trening. Jesli już trochę ćwiczysz to zwykły split raczej nie ma racji bytu i zaskakiwanie mięśnia gra dużą rolę.

Pierwszy raz od 10-11 lat (bo tyle spędziłem na jednym z for mocno związanych z jedną marką z jułesej) spotykam się z rozsadnym podejściem do tematu. Nie dziwią mnie wcale takie pytania skoro czytając pierwszy lepszy temat widzisz jak młodziaki po 17-19 lat walą epi, "oxę" itp, które w środku mają chu.. wie co, po dwóch tygodniach wrzucaja wyniki badań i dziwią sie, że im alt wyjebało na poziom 2k, a wolny test z 70 spadł do prawie zera.
    Do tematu trzeba podchodzić zdroworozsądkowo. Osobiście jestem od ponad 3 lat off i jakos mi z tym dobrze. Hajc, który kiedyś jak głupi inwestowałem w różnego rodzaju specyfiki, obecnie inwestuję w jedzenie. Pomijam piatko-soboty z przyczyn wiadomych.

Co do samej siłowni wszystko zależy od tego jakie masz cele???

defthomas and Dzihados like this.
  14. kaczka41

kaczka41 NoLife FC

Komentarze:
    36,231
    Zdobyte Lajki:
    28,493
    Punkty:
    3,190
  15. Dzihados

Dzihados UFC
    Featherweight
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    8,633
    Zdobyte Lajki:
    5,026
    Punkty:
    1,790
    Occupation:
    Miasto:
    Home Page:
  16. manfred004

manfred004 BAMMA
    Lightweight

Komentarze:
    856
    Zdobyte Lajki:
    380
    Punkty:
    1,190
    Jak dla mnie nie ma informacji jak długo ćwiczy. Kobiety mają to do siebie ze figurę liczą waga. Ty nie widzisz różnicy? Jeśli wcześniej się nie ruszała i nagle zaczęła to przypominam że mięśnie są cięższe od tłuszczu i waga stoi w miejscu. A jednak tyłek fajniejszy jakiś;-) piona:-)

Share This Page