1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Suplementacja i odżywianie przeciętnego człowieka

Discussion in 'Suplementacja i Odżywianie' started by bart123, Jan 5, 2017.

1. ALRI

ALRI Brutaal
    Bantamweight

Komentarze:
    448
    Zdobyte Lajki:
    310
    Punkty:
    490
    Miasto:
    Gold's Gym
    Problemem nie jest też omega 3, jak już to towarzyszące kwasom tłuszczowym wit E, której nadmiar objawia się najczęściej poprzez ogólne zmęczenie i senność - jednak przy zwykłej suplementacji omega 3, ciężko przyjąć w nadmiarze wit E. Jakieś inne zmiany(dieta, reorganizacja czasu, praca, etc.)?

2. husarz

husarz BAMMA
    Heavyweight

Komentarze:
    1,083
    Zdobyte Lajki:
    1,285
    Punkty:
    490
    No dobra, a jeśli bez względu na ilość snu występuje ogólne zmęczenie i senność? Co może to powodować? Domyślam się, że czynników jest wiele, ale zastanawia mnie w jakim kierunku się rozglądać za potencjalną przyczyną.

3. Lemur

Lemur BAMMA
    Heavyweight

Komentarze:
    1,024
    Zdobyte Lajki:
    908
    Punkty:
    1,790
    Wszystko jest w jak najlepszym porządku i niczego nie zmieniałem. Zmęczony w ciągu dnia nie jestem, ale wstaje mi się naprawdę ciężko i to mnie trochę dziwi.

4. ALRI

ALRI Brutaal
    Bantamweight

Komentarze:
    448
    Zdobyte Lajki:
    310
    Punkty:
    490
    Miasto:
    Gold's Gym
    Najlepiej zrobić kompleksowe badania, bo tak jak sam napisałeś, czynników może być wiele. Przemęczenie, zła dieta, stres, tu zawsze można samemu coś zmienić bez konsultacji z lekarzem.
    Jednak jeśli problem leży gdzieś indziej, wyjdzie to na badaniach.

@lugasek dał dobrą propozycje by wyciszyć organizm przed snem, dodatkowo przewietrz pokój.
    Nie nakręcaj się myśleniem o tym, tylko się odpręż przed snem. Jeśli nie pomoże zmniejsz podaż kwasów omeg 3, niby kwasy tłuszczowe wpływają na aktywność mózgu, ale nie tak szybko .

Lemur likes this.
  5. husarz

husarz BAMMA
    Heavyweight

Komentarze:
    1,083
    Zdobyte Lajki:
    1,285
    Punkty:
    490
    Ten mail, który kiedyś podawałeś jest aktualny? Zerkasz czasem? Trochę badań mam porobionych, więc mógłbym lepiej nakreślić sytuację nieco bardziej się rozpisując. Teraz i tak nie mam jak, bo w robo siedzę.

6. Matszo92

Matszo92 Fighter

Komentarze:
    5,692
    Zdobyte Lajki:
    8,093
    Punkty:
    290
  7. panpan

panpan BAMMA
    Middleweight

Komentarze:
    954
    Zdobyte Lajki:
    657
    Punkty:
    1,790
  8. lugasek

lugasek UFC
    Bantamweight

Komentarze:
    8,192
    Zdobyte Lajki:
    5,008
    Punkty:
    1,190
    panpan likes this.
  9. panpan

panpan BAMMA
    Middleweight

Komentarze:
    954
    Zdobyte Lajki:
    657
    Punkty:
    1,790
    Pozwolę sobie przenieść dyskusję tutaj. Tak mam na myśli senność, osłabienie ale chodzi o konkretny przykład tylko jak bialkowo tłuszczowe śniadanie. Bardzo lubię machnąć jajowe na boczku ale właśnie po niej m.in tak czuję. Dołożę do niej chleba i już jest dobrze, rozchodzi się o te wegle od rana. Tak może po prostu być podobno, ludzie różnie są zaprogramowani. Tak z ciekawości czym to może być spowodowane? Może znowu spróbuję, dawno nie startowalem bez wegli to zobaczę jak teraz będę się czuł

10. ALRI

ALRI Brutaal
    Bantamweight

Komentarze:
    448
    Zdobyte Lajki:
    310
    Punkty:
    490
    Miasto:
    Gold's Gym
    Ogólnie tam pracuje banda debili i nieuków, a w dodatku ignorantów i pedałów jak między innymi Kwiatkowski.
    Na maile dotyczące pewnego "leku", czy chociaż telefony - zawsze odpowiadają tą samą regułką, że "Produkt zanieczyszczony, lub też nie spełniający wymogów sanitarno-epidemiologicznych".
    Po nadesłaniu wyników prywatnych badań, bądź zleconych na poczet uczelniany, gdzie wszelkie stężenia są w normie i brak wykazanych zanieczyszczeń - odpowiedź zawsze brzmi "Sprawa zostanie rozpatrzona, o ustaleniach poinformujemy na piśmie"...
    I tak w kółko.
    Dodam tylko, że ten ów lek jest tańszy o +/- 40% niż konkurencyjne leki dostępne na terenie Naszego kraju.

11. kaczka41

kaczka41 NoLife FC

Komentarze:
    36,099
    Zdobyte Lajki:
    28,312
    Punkty:
    3,190
  12. husarz

husarz BAMMA
    Heavyweight

Komentarze:
    1,083
    Zdobyte Lajki:
    1,285
    Punkty:
    490
    @ALRI wiem, że ortopedia to nie koniecznie Twoja dziedzina, ale jest opcja żeby zrobić coś z chondromalacją rzepki 3go stopnia? Kwas hialuronowy był, structum jest. Jakoś można funkcjonować (trenować) i budować mięśnie, czy tylko basen/rower i tyle w temacie?

13. lugasek

lugasek UFC
    Bantamweight

Komentarze:
    8,192
    Zdobyte Lajki:
    5,008
    Punkty:
    1,190
    Dużo rzeczy może być. Lutuj przez tydzien białko tłuszcz na śniadanie i zobacz jak bedzie. Nie zniechecaj sie od razu.

panpan likes this.
  14. panpan

panpan BAMMA
    Middleweight

Komentarze:
    954
    Zdobyte Lajki:
    657
    Punkty:
    1,790
    W sumie dzisiaj opierdoliłem jajówe na boczku + maslo bez niczego i jest dobrze. Było, mineło może albo to zasługa kolacji w KFC :cool:. Zapytałem bo pojawił się temat to tak przy okazji chciałem się dowiedzieć

15. Mnichu

Mnichu EFC Africa
    Heavyweight

Komentarze:
    3,025
    Zdobyte Lajki:
    3,987
    Punkty:
    140
    Weź sobie koleg sprawdź może tarczyce, o ile tego nie robiłeś. Ja jestem już ponad rok po operacji i jest to dla mnie w chuj problemem dalej. Na ostatniej kontroli gadałem z moja endo i twierdzi, ze pomimo sztucznej suplementacji euthyroxem w bardzo dużej dawcę wciąż mogę mieć takie symptomy.

16. husarz

husarz BAMMA
    Heavyweight

Komentarze:
    1,083
    Zdobyte Lajki:
    1,285
    Punkty:
    490
    Sprawdzałem jakieś 2 razy w ciągu ostatniego roku. Wszystko gra. Krew ok. Boreliozy ni mo. Generalnie wszystkie wyniki (poza jednym, ale o tym nie tutaj, no i pod tym kątem się weryfikuję ciągle) mam ok.

17. Mnichu

Mnichu EFC Africa
    Heavyweight

Komentarze:
    3,025
    Zdobyte Lajki:
    3,987
    Punkty:
    140
    Jakkolwiek by to nie zabrzmiało ale... może masz stary depresje, bo może to tez być jeden z objawów

18. husarz

husarz BAMMA
    Heavyweight

Komentarze:
    1,083
    Zdobyte Lajki:
    1,285
    Punkty:
    490
    O tym to nie pomyślałem, ale powodów ku temu raczej brak. Ciekaw jestem jak się weryfikuje czy ktoś ma depresję.

19. Comber

Comber UFC
    Middleweight

Komentarze:
    13,776
    Zdobyte Lajki:
    12,045
    Punkty:
    1,190
    Prosta sprawa. Lepszym źródłem dla Ciebie są węglowodany. Owsianeczka z owocami i jazda. Ja natomiast najlepiej się czuje po BT, szczególnie zestaw kabanosy z jajkiem czy omlet. Nic nie zalega na żołądku, a energia jest na kilka godzin, bez uczucia głodu.

panpan likes this.

Share This Page