Suplementacja i odżywianie przeciętnego człowieka

Panowie, jak to jest z tą Yohimbiną? Jest sens przyjmowania jej tylko rano do śniadania białkowo-tłuszczowego? Lubie mieć dużo węgli w posiłkach okołotreningowych i nie chciałbym tego zmieniać.
Dosyć kontrowersyjny środek. Osobiście nie polecam, bo dla mnie jest zwyczajnie nieprzyjemny (rozdrażnienie, spadek koncentracji, dreszcze. nudności) Na dodatek badań na temat skutecznego palenia fatu (poza badaniami sponsorowanymi) niestety brak.
Joha z tego co pamiętam powoduje spadek wyrzutu insuliny.
 
Dosyć kontrowersyjny środek. Osobiście nie polecam, bo dla mnie jest zwyczajnie nieprzyjemny (rozdrażnienie, spadek koncentracji, dreszcze. nudności) Na dodatek badań na temat skutecznego palenia fatu (poza badaniami sponsorowanymi) niestety brak.
Joha z tego co pamiętam powoduje spadek wyrzutu insuliny.
Niestety każdy może odczuwać inaczej jej działanie i skutki uboczne. Jeszcze jej nie używałem i dopiero zobaczę jak na mnie wpływa. Jak będę odczuwał zbyt mocne sajdy to ją po prostu odstawie. Co do skuteczności to nie do końca sugeruje się badaniami, bo na każde za jest kilka przeciw i na odwrót.
 
@lugasek Ile kapsułek omega3 sugerujesz ładować? Mam omege z kfd 1000mg, zalecana dawka 1/dziennie ale to przecież bardzo mało
 
No tak :) Przy omedze napisałem 3 bo uważam, że to dawka ok dla każdego. Czy potrzebujesz wiecej to już zależy od wielu czynników. Ashwe zbadaj kortyzol, d3 zbadaj se poziom d3.

Rozumiem :awesome:. A rozgotowana kasza jaglana spoko? Zrobiłem 5 worków i chwilę przesadziłem z gotowaniem a nie wyjebie bo zużyję czy miałbym umrzeć czy nie.

Jak gotujesz k.jag? Występuje z worków, proporcje 1:2 z woda 5min gotuje i pozniej se leży i pachnie
 
Rozumiem :awesome:. A rozgotowana kasza jaglana spoko? Zrobiłem 5 worków i chwilę przesadziłem z gotowaniem a nie wyjebie bo zużyję czy miałbym umrzeć czy nie.

Jak gotujesz k.jag? Występuje z worków, proporcje 1:2 z woda 5min gotuje i pozniej se leży i pachnie
:jjsmile:
 
Jak gotujesz k.jag? Występuje z worków, proporcje 1:2 z woda 5min gotuje i pozniej se leży i pachnie
kasza.jpg
 
Minimum 3 miesiące. Niektórzy spece twierdzą, że powyżej 90 dni dopiero zaczyna dawać odczuwalne skutki.
P.S @Bodzio Kaczki41 już z nami nie ma.
ode mnie potwierdzam, dzialaja, ja wzialem na 4 miechy kuracje, jem juz prawie 3, duza zmiana na plus, przy hujowej diecie.
 
@lugasek
Jak mam tatara w lodówce, to po treningu go opierniczyć wieczorem, czy lepiej rano? :) hehehe #nieznamsie #zawszezarłemcopopadłokiedypopadło
 
@lugasek
Jak mam tatara w lodówce, to po treningu go opierniczyć wieczorem, czy lepiej rano? :) hehehe #nieznamsie #zawszezarłemcopopadłokiedypopadło
W sensie, że jak po treningu go nie zjesz to nie zjesz już nic? :joer:

Dobra bo idę spać.. Zjedz po treningu i rano też. Dobranoc
 
W sensie, że jak po treningu go nie zjesz to nie zjesz już nic? :joer:
No własnie tak rozkminiam co najlepiej zjeść po treningu (i w jakim odstępie). Mięcho? Czy własnie nie na noc, i np to powinno być coś innego, strzelam - banany, albo inne cudo.

Treningi wieczorne, koniec 19-20. Mozliwosc spokojnego zjedzenia ok 21.
 
No własnie tak rozkminiam co najlepiej zjeść po treningu (i w jakim odstępie). Mięcho? Czy własnie nie na noc, i np to powinno być coś innego, strzelam - banany, albo inne cudo.

Treningi wieczorne, koniec 19-20. Mozliwosc spokojnego zjedzenia ok 21.
Ja po treningu w godzinach popołudniowych jem ok. 18-19 posiłek b+ww, i później jako kolację też b+ww. Tak mi najbardziej służy :) Po wunglach wieczorem się lepiej śpi i jest cacy.
 
Ja po treningu w godzinach popołudniowych jem ok. 18-19 posiłek b+ww, i później jako kolację też b+ww. Tak mi najbardziej służy :) Po wunglach wieczorem się lepiej śpi i jest cacy.
b to białko a ww to węgle?

Kurde widać muszę poguglować bo nie czaję :)
 
b to białko a ww to węgle?

Kurde widać muszę poguglować bo nie czaję :)
Dobrze rozróżniasz literki ;)

Moim zdaniem, od razu po treningu warto wrzucić jakieś węglowodany proste (banan, rodzynki, miód itp.), a po ok. 1h zjeść białko+węgle (np. tatar z jakimś pieczywem). Niby nie powinno być w tym posiłku po treningu tłuszczu, ale jak dorzucisz jajo to się raczej nic nie stanie.

Także podsumowując Twoje pierwsze pytanie, możesz zjeść ten tatar po treningu (nie tak bezpośrednio, chociaż z 0,5 h poczekać), tylko dorzuć jakieś węglowodany do tego, szczególnie jeśli to twój ostatni posiłek.
 
Dobrze rozróżniasz literki ;)

Moim zdaniem, od razu po treningu warto wrzucić jakieś węglowodany proste (banan, rodzynki, miód itp.), a po ok. 1h zjeść białko+węgle (np. tatar z jakimś pieczywem). Niby nie powinno być w tym posiłku po treningu tłuszczu, ale jak dorzucisz jajo to się raczej nic nie stanie.

Także podsumowując Twoje pierwsze pytanie, możesz zjeść ten tatar po treningu (nie tak bezpośrednio, chociaż z 0,5 h poczekać), tylko dorzuć jakieś węglowodany do tego, szczególnie jeśli to twój ostatni posiłek.
Zmyliło mnie to podówjne "w", myślałem że to chodzi o proporcje (2x wiecej węgla niż białka).

Dzięki, o to mi chodziło.
 
No własnie tak rozkminiam co najlepiej zjeść po treningu (i w jakim odstępie). Mięcho? Czy własnie nie na noc, i np to powinno być coś innego, strzelam - banany, albo inne cudo.

Treningi wieczorne, koniec 19-20. Mozliwosc spokojnego zjedzenia ok 21.
To zależy, ale ogólnie najlepiej zjeść normalny posiłek. Białko węgle
 
Back
Top