Suplementacja i odżywianie przeciętnego człowieka

Pamiętam kiedyś piłem Napalm Shot, mrowienie na całym ciele czułem to pamiętam i chyba pobudzało też.
Napalm to gówno. Najebane kofeiny w opór. Jak masz tolerancję to godzinę trzepało, a potem zjazd gorszy jak po fecie.
Do kaszki :)
30 lat i kaszka manna z białkiem jest codziennie grana. Z tego się nie wyrasta od tego się rośnie :rutekajak:
 
Najlepsze przedtreningówki były z geranium, chyba wtedy był to Mesomorph. Teraz niestety już oficjalnie wycofany specyfik, ale dawał fajnego kopa, można było ćwiczyć cały dzień.
 
Najlepsze przedtreningówki były z geranium, chyba wtedy był to Mesomorph. Teraz niestety już oficjalnie wycofany specyfik, ale dawał fajnego kopa, można było ćwiczyć cały dzień.
Mesomorph, stary jack3d, pierwsze unstoppable i Gear.
Ale to pięknie jebało czachę.
:antonio:
 
Mesomorph, stary jack3d, pierwsze unstoppable i Gear.
Ale to pięknie jebało czachę.
:antonio:
Kurwa teraz spojrzalem na ceny kreatyny 80 zl za puche mono? to jakies 100% w gore! czy czegos nie wiem, czy kurwa kreatyna tez szla z rosji czy ukrainy.
 
o kurwa białko to chyba jakies 130%, pojebalo calkiem ten swiat.
Ja zawsze kupowałem sobie olimp whey protein complex opakowanie 2270g to regularna cena którą bez problemu się na allegro trafiało było 140 zł, często na jakiś konkretny smak trafiała się promka że za 120-125 można było wyrwać, teraz najtaniej widzę 210 zł.
 
Kurwa teraz spojrzalem na ceny kreatyny 80 zl za puche mono? to jakies 100% w gore! czy czegos nie wiem, czy kurwa kreatyna tez szla z rosji czy ukrainy.
Na początku roku seba kot nagrywał vloga żeby kupować kreatynę póki jest w normalnej cenie.
Nie wiem skąd producenci ściągają to do nas, ale surowce ponoć poszły OD 100% w górę.
Rok temu kupowałem pół kilo za 59 teraz za 99. Masakra.
Do tego mocniejsze suple też pójdą w górę w najbliższym czasie dosyć mocno.
 
Na początku roku seba kot nagrywał vloga żeby kupować kreatynę póki jest w normalnej cenie.
Nie wiem skąd producenci ściągają to do nas, ale surowce ponoć poszły OD 100% w górę.
Rok temu kupowałem pół kilo za 59 teraz za 99. Masakra.
Do tego mocniejsze suple też pójdą w górę w najbliższym czasie dosyć mocno.
Dlatego w szufladzie teść z boldkiem na kilka cykli powinien już leżeć w pogotowiu
 
Jakieś wpc w rozsądnej cenie gdzieś mają?
Screenshot_20220421-154342.png


z Revolutem...
 
Jakieś wpc w rozsądnej cenie gdzieś mają?
KOD: 15FORMA
15% znizki
 
Back
Top