Suplementacja i odżywianie przeciętnego człowieka

Diglicynian lepiej sie przyswaja od cytrynianu?
Ciezko powiedziec, bo opinie w necie sa rozne, cytrynian chyba lepiej przebadany z tego co kojarze, ja tez go uzywalem. Pozniej robilem wieksze zakupy w BULK i byla na promocji ta forma mg to zawinalem.
 
20 kg w dol juz poszlo, waga ok 100 kg przy 1,88cm. chcialbym zjechac do 90 kg. Aktywnosc to cardio i bjj. Jestem teraz na 2300 kcal.
Wg tego co mowi to video
Masa - 1,6g - 2,2g na kg masy ciala (ja sie sugeruje zawsze docelowa masa ciala) - 144 - 198
Rzezba - 1,8g -2,7g - 162-243
Rekompozycja to samo co masa.

Ni chu ja nie wychodzi 400 gramow, ale jak chcesz mozesz sprobowac tylko obetnij kalorie gdzie indziej. I przygotuj sie na zatwardzenia :crazy:
 
Wg tego co mowi to video
Masa - 1,6g - 2,2g na kg masy ciala (ja sie sugeruje zawsze docelowa masa ciala) - 144 - 198
Rzezba - 1,8g -2,7g - 162-243
Rekompozycja to samo co masa.

Ni chu ja nie wychodzi 400 gramow, ale jak chcesz mozesz sprobowac tylko obetnij kalorie gdzie indziej. I przygotuj sie na zatwardzenia :crazy:
a ten wykres w 3.18 filmiku?
 
a ten wykres w 3.18 filmiku?
To sie odnosi do lean body mass (suchej masy ?). Musialbys odliczyc procent tkanki tluszczowej. A te by trzeba bylo zmierzyc albo oszacowac. Stawiam ze wyszloby podobnie.

Zalozmy, ze przy 100 kg masz 20% tluszczu co daje 80 kg suchej masy (plus/minus). 80 x 3,5 daje 280 gram.

Koniec koncow to tylko pewna sugestia i do jakichs stalych wartosci muszisz dojsc obserwujac swoje cialo i wage.
 
To sie odnosi do lean body mass (suchej masy ?). Musialbys odliczyc procent tkanki tluszczowej. A te by trzeba bylo zmierzyc albo oszacowac. Stawiam ze wyszloby podobnie.

Zalozmy, ze przy 100 kg masz 20% tluszczu co daje 80 kg suchej masy (plus/minus). 80 x 3,5 daje 280 gram.

Koniec koncow to tylko pewna sugestia i do jakichs stalych wartosci muszisz dojsc obserwujac swoje cialo i wage.
Ale 300 g bialka to wydaje mi sie tez zajebiscie duzo, nie wiem jak nerki przy takiej ilosci.
 
Ale 300 g bialka to wydaje mi sie tez zajebiscie duzo, nie wiem jak nerki przy takiej ilosci.
Ja teraz jechałem na redukcji 300g białka kilka miesięcy i tylko zmieniałem z rotacją węgli na tygodnie bez węgli z ładowaniem na weekend.

Jednak coś jest z tym białkiem na rzeczy, bo wagowo zleciało kilka kilo, a gabarytowo dużo nie zleciało.

Badania nerek robiłem wszystko w normie, krew w normie. Jedyny minus takiej ilości białka to mała wysypka i na tym by się skończyło. Dalej nie rozumiem czemu ludzie się tak boją tego białka.
 
Brzydzę się Tobą sterydianisto...
Bierz najtańsze mono z kfd
mam konto i jakieś tam punkt w sfd i tam chciałem zamówić, którą z tych? (może oprócz sfd?)

 
mam konto i jakieś tam punkt w sfd i tam chciałem zamówić, którą z tych? (może oprócz sfd?)

W kfd mono po 64zł/500g. Bierz najtańsze w proszku, bez dodatków i tyle. Tu nie ma żadnej filozofii, a sfd skurwiałą firmą jes.
 
W kfd mono po 64zł/500g. Bierz najtańsze w proszku, bez dodatków i tyle. Tu nie ma żadnej filozofii, a sfd skurwiałą firmą jes.
Słyszałem kiedyś, że czy się ćwiczy czy się leży 5g/dziennie się należy warto profilaktycznie lutować. Potwierdzasz? Z siłownia mi nie po drodze, ale na dyspozycję podczas roweru czy pływania też może dobrze wpłynąć z tego co wiadomo. Wypróbuję
 
Słyszałem kiedyś, że czy się ćwiczy czy się leży 5g/dziennie się należy warto profilaktycznie lutować. Potwierdzasz? Z siłownia mi nie po drodze, ale na dyspozycję podczas roweru czy pływania też może dobrze wpłynąć z tego co wiadomo. Wypróbuję

Kreatynkę można dorzucić niezależnie od wykonanywanej aktywności fizycznej gdzie potrzebne są muskle. W końcu to jedyny działający anabolik.

A co powiecie o takich rzeczach jak przedtreningowe shoty? https://allegro.pl/oferta/przedtreningowka-shot-12x-80-ml-ecomax-nox-extreme-9661399694 np. Warte to zachodu czy w zupełności wystarczy się ograniczyc do kreatyny + kofeina jak jest potrzeba? Wysiłek typowo wytrzymałościowo-siłowy
Kup sobie lepiej kofe solo i beta-alanine, jak masz hajsy, to jeszcze jaka cytrulinka/arginina i wincyj do szczęścia nie trzeba.
 
Kreatynkę można dorzucić niezależnie od wykonanywanej aktywności fizycznej gdzie potrzebne są muskle. W końcu to jedyny działający anabolik.


Kup sobie lepiej kofe solo i beta-alanine, jak masz hajsy, to jeszcze jaka cytrulinka/arginina i wincyj do szczęścia nie trzeba.
Spoko, Dzięki :OK: tak z ciekawości zapytałem. Zostanę przy kofeinie, jak się dupy nie będzie chciało ruszyć, i codziennej kresce dawce kreatyny
 
Słyszałem kiedyś, że czy się ćwiczy czy się leży 5g/dziennie się należy warto profilaktycznie lutować. Potwierdzasz? Z siłownia mi nie po drodze, ale na dyspozycję podczas roweru czy pływania też może dobrze wpłynąć z tego co wiadomo. Wypróbuję
Na forum ktoryś z redaktorow napisal o tym obszerny art kiedys i wniosek byl wlasnie taki jak piszesz.
 
szlag :usunto:

nic tam nie ma porządnego?

@Siwy25_1 @mewson @innekoksy?
Kreatyna to kreatyna jeden chuj to już nie te czasy że jabłczan na redukcję, a mono na masę, bo trzyma wodę (szczególnie u tych co nadużywali metki).

Jak napisał @mewson jedyny naturalny przebadany anabolik. Inaczej jak z puchy organizmowi tego nie dostarczysz.
Jedynie mogą się różnić jakością surowca, ale co do tego to wglądu nie masz - podsumowując lepiej brać jak nie brać.

@panpan Ja robię taki mix na trening: przed espresso 50 ml, a na trening 5 g kreatyny, 5 g cytruliny i 3 g soli drobnoziarnistej na butlę 2 L wody. Z pobudzaczy najtaniej i najefektywniej jak wspomniane wyżej - beta alanina.
Na początek 5-10 g już powinno robić jak organizm tego nie zna - mrowienie na całym ciele jak po podłączeniu do 220V.
 
Back
Top