Suplementacja i odżywianie przeciętnego człowieka

Omega 3 na pewno. Z olimpu jest bardzo dobre, potas też z olimpu. Magnez do kąpieli najlepiej. Multi możesz dać np. Orange triad. Różeniec bardzo dobry, ale zależy czego po nim oczekujesz?

Orange triad widzę droga zabawa. Jakby zmniejszyć zalecana dawkę do 4 dziennie zamiast tych 6 to by pasowało na 2 m-ce, przejdzie?. Stosować to dodatkowo do potasu i omega 3 czy ograniczyć się już wtedy tylko do OT?
Do kąpieli chlorek magnezu czy siarczan magnezu siedmiowodny w formie soli do kąpieli?
Co do rozenca. Rodzice mi kiedyś podarowali opakowanie -masz i bierz. Przeczytałem opis -no dobra, nie zaszkodzi przecież. Brak jakiś wielkich zmian zauwazalnych po przyjeciu 90tabl 1/dziennie.

Nie chce przekombinowac, żeby nie wyszło że łykam 10 tabl. dziennie. Coś o tych multi z olimpu: vita-min multiple sport lub Gold vita-min anti-ox super sport?
 
Orange triad widzę droga zabawa. Jakby zmniejszyć zalecana dawkę do 4 dziennie zamiast tych 6 to by pasowało na 2 m-ce, przejdzie?. Stosować to dodatkowo do potasu i omega 3 czy ograniczyć się już wtedy tylko do OT?
Do kąpieli chlorek magnezu czy siarczan magnezu siedmiowodny w formie soli do kąpieli?
Co do rozenca. Rodzice mi kiedyś podarowali opakowanie -masz i bierz. Przeczytałem opis -no dobra, nie zaszkodzi przecież. Brak jakiś wielkich zmian zauwazalnych po przyjeciu 90tabl 1/dziennie.

Nie chce przekombinowac, żeby nie wyszło że łykam 10 tabl. dziennie. Coś o tych multi z olimpu: vita-min multiple sport lub Gold vita-min anti-ox super sport?
Zamiast różeńca - różaniec do łapy i dziesionę odmów, a nie jakieś chwasty łykasz
Ja czasem używam Chlorek magnezu, ale nawet tago mnie się za często nie chce robić.
Potas - wpierdalaj morele suszone, a jak nie masz skurczów mięśni - nie żryj wcale.
Daj se spokój z multiwitaminami- bezsens.
Omega 3 możesz brać, a jak masz za wysoki cholesterol - tym bardziej.
Zrób sobie jakies badania i Ci wyjdzie, co brać ,a czego nie.
Ciesze sie ,że pomogłem :kis:
 
Chciałem krew oddać ostatnio i mi wyszła za niska hemoglobina. Lekarka powiedziała, że będzie niedobór żelaza. Jakies witaminy np te z oplimpu starcza czy dodatkowo sobie kupić jakieś żelazo?
Zrób morfologie żeby wiedzieć na czym stoisz, pewnie będzie anemia w wyniku niedoboru żelaza. I, u wielu osób wcale nie wystarczy dobrze jeść (polecam wątróbkę drobiową te 3x w tygodniu zjeść na jeden posiłek) Do tego jakieś długo uwalniane żelazo w tabsach i będzie spokój na jakiś czas zapewne.
 
Orange triad widzę droga zabawa. Jakby zmniejszyć zalecana dawkę do 4 dziennie zamiast tych 6 to by pasowało na 2 m-ce, przejdzie?. Stosować to dodatkowo do potasu i omega 3 czy ograniczyć się już wtedy tylko do OT?
Do kąpieli chlorek magnezu czy siarczan magnezu siedmiowodny w formie soli do kąpieli?
Co do rozenca. Rodzice mi kiedyś podarowali opakowanie -masz i bierz. Przeczytałem opis -no dobra, nie zaszkodzi przecież. Brak jakiś wielkich zmian zauwazalnych po przyjeciu 90tabl 1/dziennie.

Nie chce przekombinowac, żeby nie wyszło że łykam 10 tabl. dziennie. Coś o tych multi z olimpu: vita-min multiple sport lub Gold vita-min anti-ox super sport?
zacznij od 6 tab. pierwszy miesiac i potem zejdz na 3. Potas mozesz wyrzucic jak bedziesz bral. Rozeniec 2 razy po 250mg, jak masz ekstrakt. Jak zwykly korzen to 2x 1g. Multi z olimpu nie warto. Magnez chlorek.
 
Zrób morfologie żeby wiedzieć na czym stoisz, pewnie będzie anemia w wyniku niedoboru żelaza. I, u wielu osób wcale nie wystarczy dobrze jeść (polecam wątróbkę drobiową te 3x w tygodniu zjeść na jeden posiłek) Do tego jakieś długo uwalniane żelazo w tabsach i będzie spokój na jakiś czas zapewne.
Na tabsy z żelazem radzę uważać, bo źle na bebechy działają
 
Wbrew pozorom @kaczka41 ma trochę racji. Kiedyś musiałem żreć żelazo, lekarka przepisała mi jakieś takie drogie, zacząłem brać, jak się okazało, że muszę brać dalej to zamiast tego drogiego kupiłem sobie tanioszkę w aptece za kilkanaście złotych. Taka sama zawartość więc po co przepłacać. Już drugiego dnia bolał mnie brzuch, potem wyczaiłem, że właśnie od tego żelaza. Odstawiłem i było ok, wróciłem do droższego i też było ok. Już nie pamiętam dobrze, bo to kawał czasu temu było, ale coś tam mi świta, że chyba żelazo pochodzenia organicznego jest w porządku.
 
Obecnie dobre promo na bulkpowders. Idzie wytargrac kilo bialka po 35 zl z mnóstwem smakow i pakowane po 0.5. Kretka tez mega tania. Jak ktos chce to moge zarzucic dodatkowy kod na -25% od wyprzedazy.
 
Z supli to słabo. MSM, SAM-e,omega 3, kurkumina, jakieś witaminki możesz dać, np. orange triad, wit. e, c,
 
Zaraz, zaraz. Winstrol na stawy? Chyba, żeby je rozjebać, wtedy ok::yellowcard::
Co do nandrolonów, to ok, w trakcie cyklu pomoże, ale jeśli to coś poważniejszego, to po odstawieniu bardzo szybko problem wróci.
Ostaryna, jak najbardziej działa.

Co do ziółek, to polecę ekstrakt z boswelli, pomogło przy bólach przeciążeniowych.
 
Back
Top