Suplementacja i odżywianie przeciętnego człowieka

Tak mówił Dawid Bialowąs, myślałem że się zna :zakręcony: Mogłem coś pomylić
Mało uważnie słuchałeś ( pewnie pies szczekał albo masz kłopoty ze słuchem przez niego). Naprawianie stawów suplementami jest NA GRANICY PLACEBO. Białowąs podpierając się jakimiś badaniami i nowymi trendami stwierdził , że lepsze suplementowanie żelatyna + wit C jednocześnie przed treningami typu basen NIŻ GLUKOZAMINA.
Mówił też , że naprawa trwa latami i jest znikoma. Ja też tak uważam , lepiej profilaktycznie chronić i uważać na stawy bo później już niewiele da się zrobić.
 
@lugasek @TYTUS @ALRI macie moze do polecenia jakies godne polecenia witaminy dla seniorow(mama 70 lat), cena nie gra roli, oraz jakis suplement wspomagajacy prace serca i ukladu krazenia(problemy z cisnieniem, puchniecie nog, klopoty z sercem) pytalem w aptece, ale jakis syf typu centrum mi proponuja. Pozdrowki!
 
@lugasek @TYTUS @ALRI macie moze do polecenia jakies godne polecenia witaminy dla seniorow(mama 70 lat), cena nie gra roli, oraz jakis suplement wspomagajacy prace serca i ukladu krazenia(problemy z cisnieniem, puchniecie nog, klopoty z sercem) pytalem w aptece, ale jakis syf typu centrum mi proponuja. Pozdrowki!
Ja się nie podejmuje polecać niczego seniorom. W takich przypadkach np. wit K2 jest problemem wymagającym rzetelnej wiedzy w temacie.
 
@lugasek @TYTUS @ALRI macie moze do polecenia jakies godne polecenia witaminy dla seniorow(mama 70 lat), cena nie gra roli, oraz jakis suplement wspomagajacy prace serca i ukladu krazenia(problemy z cisnieniem, puchniecie nog, klopoty z sercem) pytalem w aptece, ale jakis syf typu centrum mi proponuja. Pozdrowki!
Trzeba indywidualnie. Zrobić badania i wtedy dobrać towar.
 
Trzeba indywidualnie. Zrobić badania i wtedy dobrać towar.
specjalistyczne leki bierze, po prostu slaba dieta, nie uwazam, zeby dostarczala odpowiednich witamin dla siebie. Suplementuje ja omega 3 na razie, chcialbym cos dolozyc.
 
Najpierw wywiad i badania. Potem zobaczyć co można dopiąć dietą. A na końcu suple. W ciemno to co najwyżej można spróbować dobre omega3 i wit. D
 
To pytaj.
Dziecko 6 lat zapalenie pęcherza , bakteria po basenie. Leczenie antybiotyk (Duomox ) UroFuraginum i vit C 3xdziennie.
Końcówka leczenia i wczoraj wieczorem jakby nawrót choroby wychodzi na dwór i często chce sikać. Wraca do domu i jest OK. Czy to może być nawykowe. Podstawowe badanie moczu nie wykazało żadnych nieprawidłowości.
 
Dziecko 6 lat zapalenie pęcherza , bakteria po basenie. Leczenie antybiotyk (Duomox ) UroFuraginum i vit C 3xdziennie.
Końcówka leczenia i wczoraj wieczorem jakby nawrót choroby wychodzi na dwór i często chce sikać. Wraca do domu i jest OK. Czy to może być nawykowe. Podstawowe badanie moczu nie wykazało żadnych nieprawidłowości.
Zrób posiew moczu i zobaczysz czy jest zakażenie dróg moczowych. U 6 latka raczej nie powinno być problemu z nasikaniem środkowego strumienia do badania. Poza tym przy ZUM oprócz częstomoczu zazwyczaj jest jakieś pieczenie czy ból przy sikaniu.
 
Zrób posiew moczu i zobaczysz czy jest zakażenie dróg moczowych. U 6 latka raczej nie powinno być problemu z nasikaniem środkowego strumienia do badania. Poza tym przy ZUM oprócz częstomoczu zazwyczaj jest jakieś pieczenie czy ból przy sikaniu.
Około doby lub dwóch po basenie zaczęło się częste sikanie. Urofuraginum 2x 1/2 tab tylko na chwilę zmniejszyło objawy.
Potem tak jak pisałem wizyt u lekarza i w/w leczenie. Mam po prostu wrażenie , że jest nie na 100% ok. Zrobić zaraz po zakończeniu antybiotykoterapii( dziś ostatnia dawka) ?
 
Około doby lub dwóch po basenie zaczęło się częste sikanie. Urofuraginum 2x 1/2 tab tylko na chwilę zmniejszyło objawy.
Potem tak jak pisałem wizyt u lekarza i w/w leczenie. Mam po prostu wrażenie , że jest nie na 100% ok. Zrobić zaraz po zakończeniu antybiotykoterapii( dziś ostatnia dawka) ?
Ze 2-3 dni odczekaj.
 
Zrób posiew moczu i zobaczysz czy jest zakażenie dróg moczowych. U 6 latka raczej nie powinno być problemu z nasikaniem środkowego strumienia do badania. Poza tym przy ZUM oprócz częstomoczu zazwyczaj jest jakieś pieczenie czy ból przy sikaniu.
Ziomuś, a Ty co? Zostaw porady dla lekarzy. @TYTUS uważaj na porady userów w intenretach.
 
Back
Top